Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Izaura32  

User


Do³±czy³a: 25 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 16:57   

ale ty nie chcesz odbierać jej telefonów. a i może ona chce ci powiedzieć że popełniła błąd ale na razie chce trochę pobyc bez ciebie??
 

euzebio444

Stały User


Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 17:02   

zawsze odbieram jej telefony i gadamy w nocy. chce wzbudzic we mnie zazdrosc. mówi ze napisze do kogos zkim dawno nie gadała. i napisała do takiego kolegi i czytała mi to jak gadalismy, ja powiedziałem ze nie chce mi sie tego słuchac, a ona ze mówi to do siebie, a jana to zeby sie rozłączyła. i tak tez zrobiła. a za 20 min zadzwoniła znów. była na wakacjach i powiedziała ze przestała za mną tęsknić, ze teskniła tylko na poczatku bo była do mnie przyzwyczajona.
i ze wydaje jej sie ze to nie to. "mi też tak samo sie wydawało, i też za nią nie tęskniłem cały czas"
 

Izaura32  

User


Do³±czy³a: 25 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 17:18   

No to rzeczywiście tym telefonem tak chciała na pewno wzbudzić zazdrość też tak robiłam żeby mój były chociaż mnie przeprosił ale nic z tego( powiem tylko tyle że to on mnie rzucił dlatego, że nie powiedziałam mu że na ślub mojej przyjaciółki idę z kuzynem :-/ później on zobaczył jakieś moje zdjęcie z tej uroczystości no i nawet mój kuzyn z nim gadał, ale tez nie uwierzył dopiero jego najlepszy kumpel uswiadomił mu ze to byla prawda i się skończyło :-( ) ale ty jeżeli piszesz że tez już za nią nie tęsknisz to znaczy że oboje znudziliście się sobą tylko ty zacząłeś o tym teraz rozmyślać i pewnie "obudziły" się w tobie same miłe wspomnienia i teraz tęsknisz
 

euzebio444

Stały User


Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 17:44   

tęsknię za nią. ale jak była na wakacjach to nie tęskniłem dzień i noc za nią, ale tęskniłem w nocy głownie, ale nie każdej. czuje coś do niej.

całkiem możliwe ze znudziliśmy się sobą bo nic takego nie robiliśmy, tylko głownie w domu i gdzieś na ławce.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:05   

euzebio444, dla mnie to szczerze masz tak nasrane w dupie że masakra. Chcesz jedno, piszesz drugie, weź się ogarnij, nie jesteście sobie nawzajem warci...
 

euzebio444

Stały User


Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:33   

i co mam niby do niej biegnąc i prosić o szanse? cooo????
jak powiedziała ze nic do mnie nie czuje to się nie będe narzucał.
Kocham ją i jest dla mnie wszystkim, ale nie zamierzam do niej pisac pierwszy, moze zatęskni
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:37   

To jakiej Ty chcesz człowieku rady, skoro już wiesz że masz zamiar czekać i nic nie robic?
 

euzebio444

Stały User


Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:41   

no bo zawsze możecie mi doradzić co jeszcze mogę robić
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:42   

Kochasz ją, ale nie zamierzasz za nią biegać. To trochę bezsensu. Chcesz z nią znowu być razem, ale nie zamierzasz nic robić. Najpierw przemyśl to co piszesz i to czy na pewno chcesz tego, a potem proś o radę.
Jeśli naprawdę jest dla ciebie wszystkim to powinieneś za nią biegać i powiedzieć jej to co czujesz. Natomiast jeżeli nie zamierzasz robić nic to nie proś nas o radę, bo wygląda na to, że i tak są bezsensowne.
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

euzebio444

Stały User


Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:46   

wiem ,że to jest troche bezsensu takie postępowanie z mojej strony. nie chcę za nią latać i ją prosić. sama jeżeli zatęskni albo uświadomi sobie ze cos do mnie czuje przyjdzie.
Napisałem jej sms ze jest dla mnie najważniejsza, ze bede na nią czekał, wtedy co zerwała ze mna przez tel, a na drugi dzien sie spotkalismy i zakońćzylismy to w 4 oczy;]
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:54   

Cóż jakby mi były napisał smsem, że mnie kocha i będzie czekać na mnie i że jestem najważniejsza dla niego to zignorowałabym go. Radzę się z nią spotkać i powiedzieć jej to osobiście i o tym porozmawiać. Inaczej brzmi to na żywo.
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

euzebio444

Stały User


Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:58   

ale ona juz ze mną zerwała i tak. prosiła mnie o spotkanie ale raz sie wymigałem i spotkałem sie z nia wtedy kiedy ja miałem czas. gralismy w karty i biła mnie poduszką;D
i do mnie z tekstem "kto ma szczescie w kartach ten nie ma w miłosci" bo wygrałem 3 razy pod rząd :-)
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-27, 20:18   Re: co mam zrobić żeby wróciÅ‚a do mnie?

euzebio444 napisa³/a:

co mam zrobić żeby wróciła?wiem ze nie mogę do niej pisać i przepraszać. dobrze robię? rzuciła mnie dziewczyna, wgl do niej nie pisze, tylko ona zawsze dzwoni do mnie wieczorem, spotkaliśmy się raz po naszym rozstaniu, spławiłem ją dwa razy az sie spotkalismy, a ona dalej dzwoni do mnie i pyta co robie. dobrze robie ze sie do niej nie odzywam pierwszy? popełniłem bład ze ja przepraszałam i prosiłem o 2 szanse. powiedziała ze mnie przeprasza i ma nadzieje ze znajde sobie dziewczyne która pokocha mnie całym sercem bo jestem naprawde wartosciowym chłopakiem. na drugi dzien sie spotkalismy i zerwalismy i od tej pory nie pisze do niej ani nic. tylko ona. zlewam ją i ona do mnie sms" własnie widze jak ci zalezy na 2 szansie" ona mówiła ze przeciez nic do mnie nie czujesz, a ona ale nie powiedziałam ze cie nie lubie



Twoje zachowanie mówi same za siebie,nie zasługujesz na drugą szansę tak postępując.
Jak ona ma Ci ją dać skoro ty się nie odzywasz??,dziewczyna myśli że pewnie sobie kogoś znalazłeś albo że jest Ci już ona po prostu obojętna.
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

euzebio444

Stały User


Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 20:37   

to co mam zrobić napisac do niej jak bardzo za nią tesknie i wgl. hahhahaahha

niech wie ze mnie straciła niech pocierpi az sama sie odezwie i moze bedzie sama chciała wrócić.

już nie wiem co mam robić jestem w dołku

,'dziewczyna myśli że pewnie sobie kogoś znalazłeś albo że jest Ci już ona po prostu obojętna.'

taa o ile wgl myśli o mnie

o tym ze nie znalazłem sobie nikogo dobrze wie bo wie ze jestem nieśmiały.
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-08-27, 20:47   

euzebio444 napisa³/a:

prosiła mnie o spotkanie ale raz sie wymigałem

euzebio444 napisa³/a:

niech pocierpi az sama sie odezwie



Zaprzeczasz sobie samemu, wiesz?
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com