Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fabri  

Wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:59   

Wypowiedzi nie których Rozsmieszyły mnie jak Nigdy :wstyd:
Jeżeli Dziewczyna Się Tnie znaczy że ma jakiś problem powazny. najlepiej porozmawiac i być przy niej jak najdłuzej.
Nie uwierzycie ale sam miałem takie problemy ;/ :kwasny:
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-06, 21:14   

Fabri napisa³/a:

Nie uwierzycie ale sam miałem takie problemy ;/ :kwasny:


Nie, nie uwierzymy.
Nie uwierzymy w to że tylko ty masz problemy, a duży/mały to w tym wypadku pojęcia względne.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 22:05   

ada napisa³/a:

No to jeśli sie od nich odwródiłaś to fajna z ciebie koleżanka. Ludzie to robią, ale raczej nie mówią o tym na prawo i lewo. Jeśli tobie powiedziały to znaczy, że ci ufają. A ty je zostawiłaś, nie musisz wprost pomagać, tylko być przy nich być, pokazać, że nie są z tym same. Jeśli dobra koleżanka, to jak mogła cie odstraszyć. Gratuluje podejścia.



ta, a ty jestes bardzo naiwna. jedna nie pokazywala, tylko chwaliła się tym. chciała zaimponować. ja się oczywiście zmartwiłam, ale jak się później okazało bez powodu. a ta druga ma wielu innych przyjaciół, którzy chyba potrafia zrozumiec ja bardziej, wiec po co mialabym sie nia zajmowac?! jak dla mnie, to mam dosyc dobre podejscie, staram sie nie byc manipulowana
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

koles1155  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Kwi 2009

Sk±d: WAWA

   

Wys³any: 2009-09-09, 16:20   

Starałbym się z Nią skumplować i jakoś pomóc... Nie lubię patrzeć na krzywdę innych.
_________________
Miłość nie zna granic...
 

ada  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: NIbylandia

   

Wys³any: 2009-09-09, 17:14   

blabla napisa³/a:

ada napisa³/a:

No to jeśli sie od nich odwródiłaś to fajna z ciebie koleżanka. Ludzie to robią, ale raczej nie mówią o tym na prawo i lewo. Jeśli tobie powiedziały to znaczy, że ci ufają. A ty je zostawiłaś, nie musisz wprost pomagać, tylko być przy nich być, pokazać, że nie są z tym same. Jeśli dobra koleżanka, to jak mogła cie odstraszyć. Gratuluje podejścia.



ta, a ty jestes bardzo naiwna. jedna nie pokazywala, tylko chwaliła się tym. chciała zaimponować. ja się oczywiście zmartwiłam, ale jak się później okazało bez powodu. a ta druga ma wielu innych przyjaciół, którzy chyba potrafia zrozumiec ja bardziej, wiec po co mialabym sie nia zajmowac?! jak dla mnie, to mam dosyc dobre podejscie, staram sie nie byc manipulowana


moja wina, źle Cie zrozumiałam, myślałam, że głównie w tobie szukały wsparcia, ale skoro pokazywały rany wszystkim to chyba robiły to na pokaz, dla zabawy, a to jest chyba najgorsze bo przez nic można w to wpaść.
_________________
¯ycie z zasady....
 

Szadziu  

User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 34

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-09, 18:51   

zależy od przypadku, jeżeli tnie sie na pokaz, to głupoty wrodzonej nie zazdroszcze.
jeżeli jednak kryje sie z tym, najlepiej z nią poprostu porozmawiać, delikatnie i na spokojnie. najwyraźniej ma problemy z którymi sobie nie radzi, a na które napewno mozna znaleźć rozwiązanie ;)
_________________
Alteri vivas oportet
 

bysiek  

User


ImiÄ™: Maciek

Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 23:29   

Trudno mi się wypowiadać bo nie miałem takiej sytuacji ale powiem co myślę.

Dużo osób twierdzi ze facet jest ostatnim chamem porzucają taka kobietę. W tym przypadku gdy jest to ciecie to trzeba o tym porozmawiać , dowiedzieć się o co chodzi , na pewno niestosowne jest rzucanie bez jakiekolwiek rozmowy. Są to związki wieku młodego a ciecie ne zawsze znaczy coś strasznego i można temu poradzić

Ale jeśli jest juz taki temat to zadam swoje pytanie bardzo podobne.

Przyszłość , myślisz już bardziej o małżeństwie niż o związkach na rok dwa (pytanie do ludzi którzy w ogóle myślą o czymś takim jak małżeństwo). Spotykasz kobiete/mężczyznę zakochujesz się jesteś szczęśliwy i szukasz ustabilizowania tego związku przez ślub. W pewnym momencie zauważasz dziwne zachowanie osoby kochanej, częste zmiany nastrojów zachowanie tak jak by czasem ta osoba była kimś innym. Dowiadujesz sie ze ta osoba ma chorobę psychiczna , rozdwojenie jaźni, czy jakąkolwiek inną ? Co robisz? rzucasz z miejsca i nie masz zamiaru mieć nic wspólnego z taka osoba , czy jednak wiążesz się albo przynajmniej zostajesz jako przyjaciel. Radze nie rzucać pochopnych zdań ze człowiek który rzuca to cham itp , bo wiedząc ze przynajmniej te najbliższe lata mogą być straszne bo choroby psychiczne są w wielu przypadkach straszne. Jest to świadome wystawianie sie na przykrości , nieszczęście czego z racji miłości nie każdy potrafi przemóc
_________________
czas płynie
 

Spencer42

User


Do³±czy³: 17 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 09:01   

Na pewno bym jej nie zostawił z tym problemem a raczej próbował jej pomóc. Osoba która się tnie lub ma jakieś inne zdolności do samookaleczania się nie można zostawiać samego z jej problemem/ami ponieważ będzie się z nimi pogrążać i będzie coraz gorzej.
_________________
Twójtwór- Portal gdzie znajdziesz streszczenia, wiersze, kawały, opowiadania, recenzje i prace domowe www.twojtwor.pl
 

hanibal2500  

User


Imię: Rafał

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 17:14   Re: Co myÅ›licie o dziewczynie która..

motylek_ napisa³/a:

Chodzi mi tu o odpowiedzi chłopaków. Co myślicie na temat takiej dziewczyny?

Chodzisz z dziewczyną, nagle się dowiadujesz od niej że ona się tnie.. Lub przypadkowo zobaczyłes jej rany,blizny..
Co robisz w takiej sytułacji?
Rozmawiasz z niÄ… czemu to robi?
Jesteś z nią nadal bez względu na to co robi czy rzucasz ją uwarzając, że taka dziewczyna ma coś nie tak z psychiką.. ?



Tłumacze jej jeśli dalej to robi no to jestem z nia dalej ale powiedział bym otym jej rodzicom może oni by jej pomogli.Poradzic sobie z tym.
_________________
"okłamali mnie z nadzieją,że uwierzyłem i przestane chciec"
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-10-04, 17:43   Re: Co myÅ›licie o dziewczynie która..

motylek_ napisa³/a:

Chodzi mi tu o odpowiedzi chłopaków. Co myślicie na temat takiej dziewczyny?

Chodzisz z dziewczyną, nagle się dowiadujesz od niej że ona się tnie.. Lub przypadkowo zobaczyłes jej rany,blizny..
Co robisz w takiej sytułacji?
Rozmawiasz z niÄ… czemu to robi?
Jesteś z nią nadal bez względu na to co robi czy rzucasz ją uwarzając, że taka dziewczyna ma coś nie tak z psychiką.. ?



Nie rzucam, nie warto. Staram się porozmawiać, pomóc. :P Ja jestem dobry w poprawianiu humoru. Jak nie da rady, to wbić jej na siłę do głowy żeby przestała bo to jest głupie. Jak nie da rady to ja bym się chyba poddał i rzucił, bo szkoda sobie marnować nerwy.
_________________
 

C[zło]wiek

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 17:52   

Ja bym spróbował ją naprawić ^^. Ale związku bym nie kontynuował, takie chore akcji w bani mieć. no way :wstyd:
_________________
Złamane poglądy nie dają nam żyć, a przecież nasz honor to trwać tu i być.
 

UlicznySwirus

User


Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: z Firmy xD

   

Wys³any: 2009-10-25, 21:01   

a może ona jest Emo? xD
 

OskarekCK93KC

User


Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 21:02   

Jak na moje to pogadałbym z nią konkretnie o tym, a jakby nie zaprzestała to zrobiłbym z niej łysą fokę, zgolił brwi i zagrał w chinczyka na zapałki.
 

UlicznySwirus

User


Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: z Firmy xD

   

Wys³any: 2009-10-25, 21:02   

haha no to tnij sie razem z niÄ… ;D
we dwoje raźniej xD
 

UlicznySwirus

User


Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: z Firmy xD

   

Wys³any: 2009-10-25, 21:03   

Ty uważaj bo Ciebie potnie xD

[ Dodano: 2009-10-25, 21:04 ]
OskarekCK93KC no fakt nie pomyślałem ;p
a ty co on niej sÄ…dzisz? :>
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com