Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Klaudia...;p  

Wymiatacz


Doł±czyła: 13 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-07-08, 13:47   

"Huragan"- genialny
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-07-25, 15:39   

"Jagodowa miłość", "Nauka jazdy" Jeremy Brock.
Całkiem dobre, szczególnie ten ostatni.
_________________
Drugs&hugs.
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Doł±czył: 21 Lip 2009

   

Wysłany: 2009-07-25, 19:03   

Ja możne coś napisze o nowych Transformersach:) Czekałem na ten film z niecierpliwością i mam mieszane uczucia po seansie. Hmmm na początku od razu można powiedzieć że będziemy mieli nową trylogie :)
Co do samego filmu to trochę żałowałem że nie zaczyna się w spokojniejszym stylu jak jedynka tylko obrazu w pierwszych sec. dostajemy ostra napierniczankę między autobotami i decepticonami i potem już tempo nie spada. Nie zrozumcie mnie źle to film akcji musi dużo się dziać ale w jedynce jakoś nie miałem wrażenia że to festiwal przede wszystkim efektów specjalnych i były one gustownie serwowane. W dwójce mam wrażenie że kolesie od efektów i twórcy chcieli powiedzieć "patrzcie jakie fajne rzeczy potrafi nasz komputer" :-/
Poza tym te wszystkie kretyńskie malutkie transformersy mógł spokojnie zastąpić jeden tak jak w jedynce (tu jest taki jeden złożony z tysięcy mikro robotów coś jak rój a do tego wygląda jak zbudowany z luźno trzymających się cienkich jak papier ostrzy) ale są ich krocie i większość wygląda jak Johny 5 i Wall-e.
Druga rzecz to język jakim posługują się roboty, wiem że w jedynce Jazz (święć cybetronie nad jego matrycą) mówił jak "czarny brat" ale można to było wytłumaczyć tym że przypadło mu do gustu to co usłyszał w radio. W 2 niektóre transformersy zachowują się czasem jak jakieś indywidualia wyciągnięte w filmów akcji - bliźniaki którzy wyglądają i zachowują się jak wioskowe głupki z jakiejś wiochy na bagnach Florydy i używają ulicznego slangu podobnie jak doktor decepticonów który mówił z niemieckim akcentem jak jakiś szwab z pierwszej wojny światowej. Może takie zachowania miało śmieszyć i czasem tak było ale przez większość czasu czułem się zażenowany głupotą tego co się działo na ekranie w takich chwilach. I było by naprawdę cool gdyby transformersy a przynajmniej decepticony rozmawiały ze sobą po swojemu po parę razy w filmie mówią po cybertonsku tak jak w jedynce i było to tłumaczone na angielski n ekranie.
Generalnie film gorszy od jedynki choć z większym potencjałem (modele robotów i pomysły na nie są boskie) IMO gdyby twórcy zmniejszyli tempo akcji, pousuwali parę głupot i skupili się trochę bardziej na scenariuszu z dwójki można by spokojnie zrobić historie na dwa filmy.
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Doł±czył: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wysłany: 2009-07-25, 22:25   

Wczoraj widziałem nowego hp, najlepsza z dotychczasowych części (nie widziałem jeszcze 5), ale ziewałem na nim :P Końcówka mi się nie podobała. 4/6

Dzisiaj natomiast widziałem film, który chciałem obejrzeć - terminator 4. Film mnie wciągnął i rzeczywiście nie zawiodłem się na nim. Tylko jakby parę scen mi brakowało?
Ogólnie polecam, dla miłośników kina akcji :) 5/6
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

though  

Pogromca postĂłw


Wiek: 30

Doł±czyła: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-07-26, 14:38   

,,Droga bez powrotu'', fajny horror, chyba jeszcze raz obejrze
 

zielona  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Doł±czyła: 18 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-07-26, 15:09   

"Laleczka Chucky 3" haha :mrgreen:
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-07-26, 15:09   

Candy Man 3: dzień umarłych
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Doł±czył: 21 Lip 2009

   

Wysłany: 2009-07-26, 20:57   

Proponuję do każdego obejrzanego tytułu , załączyć własne przemyślenia na temat oglądniętego filmu.
 

LandonAston.  

Stały User



Wiek: 28

Doł±czyła: 26 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2009-07-26, 21:03   

Ja ostanio oglądnełam... hymn.... 'Z pamiętnika wściekłej żony' - generalnie nie w moiom stylu, ale czasem dobrze oglądnąć coś tak dla odmiany, a nie tylko komedie i horrory xd
Tak na marginesie to uwielbiam Americana Pie xD Teraz tylko koczuje na wypad do kina na "Bruno" :hyhy:
_________________
.kochać to nie znaczy zawsze to samo.
 

psychopathicwizard

Pogromca postĂłw



Wiek: 30

Doł±czył: 22 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-07-26, 21:13   

chyba po raz 374623 być jak john malkovich cóż ja mogę powiedzieć o tym filmie dość groteskowo co lubię dość absurdalnie co lubię i dość abstrakcyjnie co lubię
_________________
ZacznÄ™ od tego, czego nie ma. Nie ma wspĂłlnego dyskursu.


Potem pomyĹ›laĹ‚em 'pier****™!" i przeleĹĽaĹ‚em caĹ‚y miesiÄ…c...ćpaĹ‚em, oglÄ…daĹ‚em telewizjÄ™, lizaĹ‚em rany. ByĹ‚o fajnie.
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Doł±czyła: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wysłany: 2009-07-26, 22:38   

Ostatnio obejrzałam "American Pie 2". Jak cała seria kompletnie nie w moim guście, ale czasem lubie takie pierdoły.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
DziĹ› z kwiatkĂłw balsam smaruje po ciele.
 

sun  

Stały User



Wiek: 31

Doł±czyła: 26 Lip 2009

   

Wysłany: 2009-07-27, 02:46   

ja oglądałam ostatnio "American Pie: Wesele" dobry :-P
_________________
'chciałabym móc wejść do Twoich myśli,
potem wyjść i spytać, co naprawdę myślisz.'
 

LandonAston.  

Stały User



Wiek: 28

Doł±czyła: 26 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2009-07-29, 14:22   

Elo ludzie! Dziś oglądnęłam zajefajnie śmieszną komedie "Bez kontroli" Polecam :hyhy:
_________________
.kochać to nie znaczy zawsze to samo.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postĂłw

Prezydent Forum



Wiek: 14

Doł±czył: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wysłany: 2009-07-29, 14:28   

"Jestem na Tak"
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Doł±czyła: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wysłany: 2009-07-29, 21:11   

Biały oleander.
Bardzo dobry film, chociaż Renee mi tam w ogóle nie pasowała ^^.
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com