Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

ZielonaKredka

User


Doczy: 30 Mar 2017

   

Wysany: 2017-07-05, 13:58   

Kong wyspa czaszki. Nie spodziewałam się niczego wybitnego i tak było, ale dobrze się bawiłam. I piękne zdjęcia :)
 

Hella  

Pogromca postów



Doczya: 03 Sie 2014

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2017-07-11, 19:16   

Sporo ostatnio obejrzałam. :-P Skończyłam cały serial Przygody Merlina, teraz odświeżam sobie Star Wars: Rebelianci, pierwszy i drugi sezon konkretniej. W międzyczasie obejrzałam też Star Wars - Zemsta Sithów i Batman: Początek.
 

maniana

Stały User



Doczy: 27 Mar 2013

   

Wysany: 2017-07-12, 14:28   

Zielone Kredka - ja poszłam na Konga bez przekonania a film jest super, efekty specjalne naprawdę wgniatały w fotel. Teraz myślę, na co by tu jeszcze fajnego pójść do kina i nie wiem :(
 

Eri  

User



Doczya: 25 Sie 2018

Skd: śląsk

   

Wysany: 2018-08-26, 12:45   

"Rytuał" pomimo niskich ocen tego horroru na wielu portalach stwierdzam że nie ma co się kierować opinią innych. Film oceniłabym na dobrą 7, miał klimat i w sumie dosyć ciekawy wątek, może początek się zbytnio nie zapowiadał, ale potem fajnie się rozkręcił. Ogólnie polecam ;)
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2018-08-30, 20:03   

303. Bitwa o Anglię - gdybym obejrzała wcześniej zwiastun i recenzje to chyba nie wybrałabym tego filmu na seans w kinie. Ale, że miałam ochotę na karmelizowany popcorn, a konkurencję stanowiły: "Mission: Impossible" i "Szpieg, który mnie rzucił", poszłam - nie żałuję, ale film nie powala na kolana i z pewnością nie jest to historia trzymająca za serducho jak na przykład zrobiła to Dunkierka. Całkiem niedawno oglądałam tamten film i może dlatego spodziewałam się czegoś na podobnym poziomie, a w tym porównaniu niestety Dywizjon wypada marnie. Nie dlatego, że historia nie jest poruszająca, ale sposób jej realizacji i cały aspekt trchniczno - artystyczny - jest po prostu słaby. A szalę goryczy przelewa zdubbingowany głos Rheon'a.
Nie spodziewałam się, ale wygląda na to, że kolejny film "Dywizjon 303 - historia prawdziwa" będzie lepszy.
Bitwa o Anglię ode mnie ma takie słabe 5/10.

[ Dodano: 2019-08-08, 00:39 ]
euforia - w miarę świeży serial na HBO, dla mnie pierwsze sześć odcinków było mega. W ostatnich dwóch akcja traci rozpęd, nie do końca podoba mi się jak zostały rozplątane niektóre wątki, ale całość warta uwagi. Przyjemnie się to ogląda chyba przede wszystkim ze względu na kreacje bohaterów. których poznajemy z każdym odcinkiem bardziej i nie przestają zaskakiwać. Naprawdę podoba mi się, że serial daje do myślenia, porusza trudne tematy, ale nie dołuje nie obciąża psychiki. Jest lekki, może to zasługa pracy kamery zwłaszcza w ostatnich dwóch odcinkach i muzyki, która we wszystkich odcinkach jest genialna. Polecam 8-)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Invivo

User


Doczy: 19 Cze 2019

   

Wysany: 2019-08-08, 15:06   

"Rok spokojnego słońca" - niby kolejne tandetne romansidło, ale dobre aktorstwo oraz prosta scenografia bez zbędnych "udziwnień" robią swoje. Naprawdę przyjemny klasyk opowiadający o miłości Polki i Amerykanina pochodzących z dwóch, różnych światów.
"Łagodna" - film na podstawie opowiadania Dostojewskiego, miód na moje serce. Produkcja oszczędna we wszystkim, ale bardzo symboliczna i przemawiająca. Świetne obrazuje tragizm młodej dziewczyny przymuszonej do poślubienia znacznie starszego mężczyzny.
 

krymaz2

User


Doczy: 30 Lip 2019

   

Wysany: 2019-08-14, 08:38   

Ostatnio obejrzałem film pt. Detektyw Pikachu, bardzo polecam wszystkim zainteresowanym tematyką\środowiskiem pokemonów.
 

edytkaa120  

User


Imię: edytkaa120

Wiek: 25

Doczya: 26 Mar 2020

   

Wysany: 2020-03-26, 23:28   

Ostatnio lecę z Domem z papieru i najnowszymi filmami
_________________
Filmy i seriale online - MultiVOD.pl
 

Hella  

Pogromca postów



Doczya: 03 Sie 2014

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2020-04-15, 18:32   

Szósty zmysł. Całkiem ciekawy film, 7,5/10.
 

Wiktoria19x  

User

wiktoria19x



Imię: wiktoria

Wiek: 35

Doczya: 21 Lip 2020

   

Wysany: 2020-08-10, 07:07   

After. Niby jest to młodzieżowa odpowiedź na Greya :) Coś ale 365 dni. Ciekawy 7/10, czekam na drugą część :-D :-D
_________________
Najnowsze filmy z lektorem tylko na www.filmhit.pl
 

newko3

User


Doczy: 22 Sie 2020

   

Wysany: 2020-08-24, 22:49   oglądałem

Ostatnio "Legiony" nie dawno "piła" chyba 6 lub 5. Dużo filmów w sumie oglądałem np. "Titanic" "kapitan Philips" "życie pi" "Harry Potter" hmm co jeszcze "doom" "1000 sposobów na śmierć na dzikim zachodzie" "obecność"(3 lub 1) "nienarodzony"(nie pamiętam dokładnie nazwy :P) "smętarz dla zwierzaków"(z 1990) "To r.1) "Ouija experiment "no ogółem w luj filmów oglądałem ale ich za bardzo już nie pamiętam :-P .

[ Dodano: 2020-08-24, 23:51 ]

Eri napisa/a:

"Rytuał" pomimo niskich ocen tego horroru na wielu portalach stwierdzam że nie ma co się kierować opinią innych. Film oceniłabym na dobrą 7, miał klimat i w sumie dosyć ciekawy wątek, może początek się zbytnio nie zapowiadał, ale potem fajnie się rozkręcił. Ogólnie polecam ;)


chyba oglądnę bo miało iść chyba w tv :-P .
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com