Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Iskra

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 20 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-06-25, 14:21   

motyl napisał/a:

albo wracam do siebie na biotechnologie


zrobie mały offtop swoim pytaniem :-D

motylku, jak jest na biotechnologii? duĹĽy zapieprz? gdzie studiujesz?
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

ÂŻyje bez brudnopisu.
 

lolita  

User

(nie)święta!



Doł±czyła: 25 Cze 2009

Sk±d: z krainy rozpusty.

   

Wysłany: 2009-06-25, 14:36   

ja marzę o pójściu na dziennikarstwo i robię jak narazie wszystko, aby spełnić to marzenie :)
_________________
Na imiÄ™ miaĹ‚a Lo, po prostu Lo, z samego rana, i metr czterdzieĹ›ci siedem w jednej skarpetce. W spodniach byĹ‚a LolÄ…. W szkole Dolly. W rubrykach – Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze byĹ‚a LolitÄ….
 

Mihihih  

Pogromca postĂłw

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Doł±czyła: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wysłany: 2009-06-25, 14:49   

Ja jestem w LO na biolchemie. A potem, to jeszcze nie wiem. Może coś z medycyną lub zupełnie architektura. : )
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Magda17  

Stały User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Doł±czyła: 23 Cze 2009

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2009-06-25, 16:00   

Ja jestem teraz w 1 klasie LO na bio-chemie i chciałabym iść na farmację.
Najbardziej odpowiadałaby mi dietetyka lub germanistyka, ale po dietetyce w moim mieście nie znajdę dobrze płatnej pracy, a po germanistyce pewnie skończyłabym jako nauczycielka w szkole, bo wiem, że tłumaczem wcale nie tak łatwo zostać, bo jak ktoś chce być dobrym tłumaczem powinien znać co najmniej 2 języki obce, w tym j. angielski, a ja za j.angielskim nie przepadam, a w szkole uczyć nie chcę, więc germanistyka odpada ;D
 

zielona  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Doł±czyła: 18 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-06-25, 16:51   

do LO idę do klasy europejsko-jezykowej. ale co dalej ? Nie wiem. Nic mnie nie kręci. Po prostu europejsko-językowa najmnijesze zło. No i interesuje mnie polityka, wiec ten WOS... Ale przeciez nie zostanę politykiem ;DD
 

W_D-W  

User

ukryty za kapturem



ImiÄ™: Wojtek :)

Doł±czył: 26 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-26, 13:21   

po Gim, LO potem studia magisterskie Archeologiczne ;P
Nie wiem czy na UJ czy na UMK w Toruniu...:)
_________________
to ja...
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-01-05, 17:39   

Po gimnazjum poszłam do liceum do klasy z rozszerzoną matematyką, fizyką, informatyką i angielskim. Jaki kierunek studiów wybiorę - jeszcze nie wiem. Wiem, że chcę iść na Politechnikę Warszawską. Ale nie wiem jeszcze na co konkretnie.
 

akasiaa1234

User


Doł±czył: 14 Lis 2016

   

Wysłany: 2017-01-06, 14:28   

Papierek ze szkoły w dzisiejszych czasach coraz mniej znaczy. Na rozmowie liczą się umiejętności i wiedza.
ja chodze do szkoły policealnej do Cosinusa, i jak na razie jestem zadowolona. Różne są opinie o tego typu szkołach, ale kto nie był to chyba nie wie o czym mówi. Przynajmniej u mnie można się naprawdę nauczyć wielu przydatnych i praktycznych rzeczy. O to chyba w tym wszystkim przecież chodzi
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com