Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Agaton  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-11, 00:04   

Myje się,jem coś na kolacje jednocześnie oglądając tv a później idę spać.
 

Onufry  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-25, 11:50   

OglÄ…dam coÅ› w telewizji zazwyczaj.
 

Kotzurr

User



Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-26, 23:37   

Zależnie od humoru, zmęczenia i tego na co mam ochotę. Jak mam trochę energii to idę pobiegać, albo kładę się na łóżku, odpalam kindle'a i czytam ksiązki a jak potrzebuję po prostu przesiedzieć jakoś wieczór to raczej pomaga mi przy tym serial, film, ewentualnie mecz żeby zabić nudę i żeby czas leciał przyjemnie. Ewentualnie leżę nieruchomo a w tle leci jakaś muzyka, na przykład jazzowa która pozwoli mi się wyciszyć i wyłączyć po pracy gdy jestem wyczerpany do granic możlwiości co zdarza mi się często
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-10-27, 09:43   

Jeśli mam na pierwszą zmianę, to po południu ogarniam mieszkanie, pranie, szybki obiad, robię jakieś uzupełniające zakupy, idę do parku pobiegać i poćwiczyć trochę, a wieczorem czytam bądź rozmawiam z rodzinką na skype, przed spaniem oglądam jakiś film, w trakcie którego zazwyczaj zasypiam.

Jeśli mam na popołudnie, to wieczorem nie ma już tyle opcji - prysznic, późny obiad i do spania.
_________________
meow
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-10-28, 16:12   

mój partner osoatnio albo wieczorami biega, dla mnie troche zimno, lub umawiali się juz pare razy na paintball, coś zimą trzeba robić ...
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-10-28, 21:48   

gizmina napisa³/a:

mój partner osoatnio albo wieczorami biega, dla mnie troche zimno, lub umawiali się juz pare razy na paintball, coś zimą trzeba robić ...


Wieczorem po ciemku na paintball?
_________________
Nie powiem co myślę!
 

Jaromi  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-03, 13:21   

Też czasmi biegam po pracy ale zazwyczaj jestem tak zmęczony że tylko tv daje obejrzeć.
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-11-18, 11:56   

Pasi napisa³/a:

gizmina napisa³/a:

mój partner osoatnio albo wieczorami biega, dla mnie troche zimno, lub umawiali się juz pare razy na paintball, coś zimą trzeba robić ...


Wieczorem po ciemku na paintball?

nie, wieczorami biega, a paintball w weekendy ,raczej w dzień, choć w czym problem ,zeby w nocy ? ;]
 

meliors

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-18, 14:42   

Do tego jakieś karty ze znajomymi muszą być oczywiście :)
 

TadzioNorek

User


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-19, 21:38   

gizmina napisa³/a:

Pasi napisa³/a:

gizmina napisa³/a:

mój partner osoatnio albo wieczorami biega, dla mnie troche zimno, lub umawiali się juz pare razy na paintball, coś zimą trzeba robić ...


Wieczorem po ciemku na paintball?

nie, wieczorami biega, a paintball w weekendy ,raczej w dzień, choć w czym problem ,zeby w nocy ? ;]



paintball w nocy ? chyba jakieś specjalne oświetlenie potrzebne?
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-11-19, 22:24   

Noktowizor nie oświetlenie. Ale to jest bardzo droga zabawka :)
_________________
Nie powiem co myślę!
 

Rudigerd1  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-20, 15:19   Aktywnie

Ucze siÄ™ jezykow obcych, chodze na silownie, biegam, gram w pilke, jem, czasami wychodze na jakas impreze. W weekendy pisze teksty jako copywriter, tak ze aktywnie spedzam czas :)
 

Zywoch  

User



Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-20, 17:06   

wszystko zależy od pory roku. Wiadomo w zimę jest ciężko o jakąś aktywność fizyczną na dworze. Ale w lato to oczywiście sport (piłka nożna, siatkówka, rower) Jak są tzw dni meczowe to Liga mistrzów oglądana w domu lub ze znajomymi w jakimś lokalu na mieście.
 

TadzioNorek

User


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-24, 20:20   

Pasi napisa³/a:

Noktowizor nie oświetlenie. Ale to jest bardzo droga zabawka :)




bardzo droga to dla jednych 1000 dla innych 5000 a dla jeszcze innych milion to mało;D Jak to cenowo konkretnie wygląda?
 

Bekon  

User


ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Lis 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-11-26, 00:21   

TadzioNorek napisa³/a:

paintball w nocy ? chyba jakieś specjalne oświetlenie potrzebne?


Z ASG się komuś nie pomyliło??

Pasi napisa³/a:

Noktowizor nie oświetlenie. Ale to jest bardzo droga zabawka :)


a jak farba w okular trafi to do wyrzucenia noktowizor??

Zywoch napisa³/a:

wszystko zależy od pory roku. Wiadomo w zimę jest ciężko o jakąś aktywność fizyczną na dworze. Ale w lato to oczywiście sport (piłka nożna, siatkówka, rower) Jak są tzw dni meczowe to Liga mistrzów oglądana w domu lub ze znajomymi w jakimś lokalu na mieście.


To jest wymówka i to jeszcze słaba, można biegać(ja nie znosze), można na narty jeździć, rower też w miastach bez kłopotu śmiga, a dodatkowo basen, siłownia, sporty walki itd.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com