Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Co sÄ…dzicie o Oriflame

  • Dobre jakoĹ›ciowo kosmetyki 0% [ 0 ]
  • Drogie 0% [ 0 ]
  • jestem konsultantkÄ… 0% [ 0 ]

Głosowań: 0

Wszystkich Głosów: 0

Autor

Wiadomo¶ć

gosiaczek1989

User


Doł±czył: 06 Gru 2016

   

Wysłany: 2017-05-07, 18:12   Co sÄ…dzicie o Oriflame

Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy.
Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce
DajÄ™ moĹĽliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania Ĺ‚adnej sumki 😉 wiÄ™cej na FB
Oriflame to trzy opcje sprzedaży a nie tylko chodzenie po domach. Zbierasz punkty na Orlenie? Zbieraj i za kosmetyki i wymieniaj na nagrody. Kosmetyki Cię uczulają? W rossmanie nie oddasz kosmetyku opróżnionego do 30%
4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2017-05-07, 23:40   

moim zdaniem Oriflame to jakas firma od kosmetykow
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

Szalonooki  

User


Doł±czył: 31 Maj 2013

Sk±d: Kurort Rolson

   

Wysłany: 2017-05-08, 08:16   

W zeszłym roku złapałem to na weselu. Nieprzyjemna sprawa :/
 

gosiaczek1989

User


Doł±czył: 06 Gru 2016

   

Wysłany: 2017-05-08, 13:29   

Bardzo dobre Szwedzkie kosmetyki, tanie o 20% niż w katalogu - dodatkowo można uzyskać jeszcze większe rabaty na 4,8,12,16,20 i 24% i bardzo dobre pieniądze. Kto by nie chciał w wieku 19 lat zarabiać ok. 4 tysięcy 17 razy w roku?

[ Dodano: 2017-05-08, 12:31 ]

Szalonooki napisał/a:

W zeszłym roku złapałem to na weselu. Nieprzyjemna sprawa :/

Tylko się cieszyć z takiego zbiegu zdarzeń ;) Nie wiem co ty złapałeś, ale prędzej to HIV albo inna wenera

[ Dodano: 2017-05-08, 12:37 ]

krul umiĹ‚owany napisał/a:

moim zdaniem Oriflame to jakas firma od kosmetykow

Bardzo dobrze uważasz. Używałaś np. tuszu do rzęs albo pomadek tej firmy?
_________________
Jestem konsultantkÄ… od jakiegoĹ› roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Oriflame to trzy opcje sprzedaĹĽy. Zbierasz punkty na Orlenie? wymieniaj nasze na nagrody.Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com