Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-04-12, 15:21   Co sÄ…dzicie o serialach ?

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Chciałbym poznać wasze opinie o serialach takich jak : Komisarz Aleks,Strażacy,Rodzinka pl,Na sygnale,O mnie się nie martw i innych.Czy śledzicie jakiś serial lub czy w ogóle nie oglądacie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-04-12, 16:58   

Aleks jest na propsie, bo fajny pies i przystojny Pawlicki.
Rodzinka.pl też na propsie, pozostałe moja mama ogląda, z wyjątkiem Na sygnale, mówi że fajne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

borys614  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 28 Lut 2015

Sk±d: ¦wiêtokrzyskie.

   

Wys³any: 2015-04-12, 20:05   

Ja myślę, że seriale są całkiem w porządku. Sam oglądam kilka (staram się na bieżąco), ale jak nie dam rady to w wolnej chwili gdy nie mam co robić włączam odcinek na necie i nadrabiam straty.

A należą do nich: Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Na sygnale, Strażacy i Ojciec Mateusz.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-04-12, 20:37   

Oglądam regularnie tylko Prawo Agaty i Grę o Tron ;) . Natomiast od czasu do czasu jak sobie przypomne to i Na Wspólnej.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-04-12, 23:46   

https://www.youtube.com/watch?v=NIYZVSElmj4

XD


Rodzice oglądają "rodzinka PL", choć nie lubię tego serialu nie neguje ich wyboru, lepsze to niż te śmieci(trudne sprawy, szpital, szkoła, ukryta prawda, rozmowy w toku i reszta tych gałganiastych programów).
 

Syruu  

User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-04-13, 13:42   

Ja oglądam pierwszą miłość i Na dobre i na złe. Seriale są fajne :D
_________________
Syruu
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-03, 11:53   

DeVaneio napisa³/a:

O mnie siÄ™ nie martw



To akurat fajny serial.
Obejrzałam dwa sezony, czekam z niecierpliwością na trzeci.
_________________
W miękkim futrze kota
 

borsuk

User


Do³±czy³: 19 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-10-24, 12:27   

Są świetne, dobrze się ogląda
_________________
http://www.[SPAMER] [ZG£O¦ TEN POST DO MODERATORA]
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-25, 13:11   

Dzisiejsze nie są och ach, ale te starsze trzymały poziom.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-10-25, 20:43   

Mam kilka ulubionych, które akurat nigdzie już nie lecą, własnie stare produkcje :)
Ale teraz lubię oglądać seriale powiedzmy dokumentalne, np. "Gwiazdy Lombardu" na puls2. Fajnie się ogląda, mozna się pośmiać.
_________________
:)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-25, 20:46   

Czasami zdarza mi się to oglądać, niektóre odcinki faktycznie są fajne.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

kacpers

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-28, 19:13   

Nie przepadam za polskimi serialami, ale czasem coś tam obejrzę. Z tych wiemienionych najbardziej przypadł mi do gustu Komisarz Alex, od czasu do czasu oglądam w telewizji albo w necie. Ale szczerzę wolę zagraniczne seriale, najlepiej w tematyce horroru albo krótkie komedie na rozluźnienie. Bardzo lubię Big Bang Theory, często to oglądam jak chcę się oderwać od rzeczywistości i trochę rozerwać :) Polecicie może jeszcze jakiś serial w tej tematyce?
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-10-28, 19:33   Re: Co sÄ…dzicie o serialach ?

DeVaneio napisa³/a:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Chciałbym poznać wasze opinie o serialach takich jak : Komisarz Aleks,Strażacy,Rodzinka pl,Na sygnale,O mnie się nie martw i innych.Czy śledzicie jakiś serial lub czy w ogóle nie oglądacie.



Komisarz Alex to podróba niemieckiego Komisarza Rexa, w dodatku słabo zagrana... Nie wiem co ci ludzie w TVP mają w głowie, jak chcieli stare kotlety odgrzewać, to można było robić remake Przygód psa cywila i zaoszczędzić na licencji. Ale pewnie polscy scenarzyści już nawet nie umieją pisać.

Nie oglądam seriali bo większość to rozwodniona fabuła pisana przez półgłówków, dla ćwierćgłówków.
W dodatku polskie seriale są źle grane, po prostu mamy kiepskich aktorów. Weźmy takie tureckie Wspaniałe stulecie: fabuła jest głupia, większość postaci włącznie z Sulejmanem to debile, ale oprócz pięknych strojów, wnętrz i kobiet, ten serial jest bardzo dobrze zagrany. Polski "aktor" serialowy by się prędzej, za przeproszeniem, zesrał w gacie, niż tak zagrał tak przekonująco i bezpretensjonanie.

Tyle można rzeczy robić w życiu, a komuś się chce je marnować na oglądanie niskobudżetowego tasiemca który dostarcza miernej rozrywki i w żaden sposób nie uczy ani nie rozwija.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Justyna1603

User


Do³±czy³: 25 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 17:33   

Według mnie najciekawszym serialem jest Rodzinka.pl , ponieważ nie ma ma tam scen zawierających agresji. Jest to serial ,który posiada zabawne sceny są dobrze dobrani aktorzy oglądałam wszystkie sezony ,nadal oglądam oraz czekam na następne.Z reguły nie siedze często przed telewizorem bo nie mam na to czasu, ale ten serial zawsze obejże bardzo chętnie nawet jeżeli odcinki się powtarzają. :-) :mrgreen:
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-12-07, 12:36   

Tak, oglądam Iffet w telewizji online, bez niej mój dzień traci koloryt. Odkryłam w sobie miłość do tureckich produkcji - do tych emocji, łez, wielkiego buntu, namiętności.Lektor jest bułgarski, więc powiedzmy, że to głównie na potrzeby nauki języka.
Polska telewizja, stety-niestety, mi tu nie odbiera, więc musiałam zastąpić Na wspólnej innymi pierdołami.
_________________
meow
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com