Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-10-30, 11:39   Co sÄ…dzicie o takich jednostkach?

Takich, które żyją samotnie lub w parach, ( Nie mylić z życiem stadnym czyt. rodziną. ) nie mają w planach dziecka lub w ogóle nie mogą sobie na nie pozwolić ze względu na koszta i zbyt mały metraż ich a'la mieszkania oraz z racji tego, iż nie chcą sponsorować mu patologi?
Chodzi mi o taki typ człowieka, którego życie wygląda w poniższy sposób:
1. Jakieś tam dzieciństwo.
2. JakaÅ› tam edukacja zasadnicza i jakiÅ› kurs.
3. JakaÅ› tam praca.
4. Jakieś tam życie towarzyskie w społeczeństwie, przed tv, telefonem i komputerem.
5. Problem ze znalezieniem pracy po 40, bo są brzydcy, są postrzegani jako dinozaury, na niczym się nie znają, a jak znają, to ta dziedzina już umarła, ich wydajność spadła o kilkadziesiąt %, jest lepiej wykształcona od nich konkurencja.
6. Całkowity brak pracy po 50, ewentualnie taka za 5zł na godzinę tj. cieciowanie lub sprzątanie kibli. ( No tu, to może z 7zł. )
7. Koniec ewentualnych oszczędności, głód, smród i smród, i głód.
8. Patrzenie się przez okno i wsłuchiwanie się w rytm gwizdającego z starych okien wiatru z przerwami na coś co przypomina posiłek.
9. Sranie pod siebie w domu starców lub na ulicy.
10. Reinkarnacja/czyściec/piekło/niebo/czarna ziemia.

Swoją drogą, to zastanawialiście się kiedyś co będzie, gdy ludzi zastąpią maszyny? Przecież pracownicy nie będą już nikomu potrzebni, więc całe to niewolnictwo ze mną na czele będzie warte tyle co dzisiaj mój pies albo jeszcze mniej, bo już teraz od pilnowania posesji są systemy antywłamaniowe itp. Mam nadzieję, że jednak znajdzie się dla mnie jakaś praca. Jakby co, to mogę w muzeum prezentować ''człowieka'' ( Podludzia ) z przełomu XX/XXI w. ale nie jako figurkę, tylko jako żywego.
http://navtur.pl/files/placen/8/7971.jpg
Mógłbym też robić to, czego maszyny nie będą potrafiły nigdy, czyli wzbudzać emocje. ( Irytacja i Śmiech )
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-10-30, 12:14   

Ja Jestem bardzo szczęśliwa, kiedy ludzie świadomie decydują się na bezdzietność wiedząc, co mogą dzieciom zaoferować, a czego nie. To Bardzo odpowiedzialne stanowisko.
Dalsze Losy są niezależne od tego stanu; nie każdemu się ułoży po prostu.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-10-30, 12:22   

WspółczujÄ™. To ludzie, którzy nie znaleźli swojej drogi, bÄ…dź ich pasje zostaÅ‚y stÅ‚amszone przez szkoÅ‚Ä™/rodziców/brak Å›rodków na naukÄ™. Ja jestem przekonany, że każdy czÅ‚owiek ma jakiÅ› talent, predyspozycje do robienia czegoÅ› tylko masa ludzi nie może ich rozwinąć. PomiajjÄ…c, że takie sytuacje zdarzajÄ… siÄ™ głównie w Polsce, bo w cywilizowanych paÅ„stwach nie pÅ‚aci siÄ™ ludziom 1€ na godzinÄ™.
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-10-30, 12:26   

W wieku 19 już czuje się niepotrzebny, ( W cale nie ze względu podciętych skrzydeł u instynktów macierzyńskich i braku możliwości wykazania się bohaterskim zachowaniem jakim jest hodowla ludzi, ale bardziej ogólnie nie potrzebny światu, środowisku itp. ) do niczego, nie samodzielny itd. ale przecież nie jest tak źle, bo mam perspektywy odnośnie kilku następnych lat, co jest nowością, bo nigdy wcześniej raczej ich nie było.

[ Dodano: 2016-10-30, 12:43 ]

Abotage napisa³/a:

Ja jestem przekonany, że każdy człowiek ma jakiś talent, predyspozycje do robienia czegoś tylko masa ludzi nie może ich rozwinąć.


Pff, a ja jestem przekonany, że gdybym miał warunki do zostania człowiekiem, a nie podludziem, to zmieniło by się w moim życiu tylko tyle, że nie walczyłbym ostatnimi czasy o prawdę i nie szukał zrozumienia, te dobra, które teraz chcę tak bardzo mieć byłyby trochę bliżej, ( O ile bym się nie rozleniwił jeszcze bardziej :-P ) nie miałbym dziesiątek wymówek by rozwijać się w dziedzinach, które są dla mnie abstrakcją lub po prostu głupotą ze względu na ich poziom trudności, i nie miałbym taryf ulgowych :mrgreen: Co niekiedy miało miejsce.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-10-30, 13:00   

Wiesz, też mam 19 lat i przeżywałem coś podobnego 2-3 lata temu. I powiem Ci, że jedyna recepta na zmianę tego stanu rzeczy to samodzielne podniesienie sie i uświadomienie sobie własnej wartości. Bardzo pomaga znalezienie jakieś pasji, hobby i rozwijanie go. Mi również pomogła muzyka, dzięki niej zrozumiałem że nie jest tak źle jak myślałem i złapałem wiatr w żagle. Piszesz, że czujesz sie niepotrzebny, pomyśl, czy sam tak sądzisz czy ktoś Ci kiedyś tak powiedział? Pamiętaj, nie daj sobie wmówić że jesteś nikim, że jesteś niepotrzebny. Nie spuszczaj głowy gdy coś takiego usłyszysz, tylko podnieś ją i śmiej się w twarz, nieważne czy mówi to rodzic czy nauczyciel czy ktokolwiek inny - nie jest wart by go słuchać.

Powodzenia 😉
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-10-30, 13:08   

Abotage napisa³/a:

Bardzo pomaga znalezienie jakieÅ› pasji, hobby i rozwijanie go.


Ja chcę pracę w zawodzie, który sobie obrałem dającą możliwość douczenia się. ( To nic, że za 40 lat nikt nie będzie pamiętał co to samochód spalinowy, a ja pójdę skrobać kartofle :-> ) Pasje są dla ludzi, a nie podludzi, ewentualnie podludzi w czasie po pracy za wyłączeniem tych, które obniżają efektywność pracy nazajutrz :)
Tak propos pasji, to u mnie wyglądają one mniej więcej tak, że o nich czytam, oglądam związane z nimi filmiki, nastawiam się na coś ogromnego, szukam sprzętu, a potem dopiero przypominam sobie o wyrzeczeniach. Zresztą po co mi pasje, skoro mam moje hipomanie? :mrgreen:
Mnie uratuje możliwość pracowania w godziwych warunkach i możliwość podróżowania w czasie wolnym po otchłaniach internetu.

Abotage napisa³/a:

nie daj sobie wmówić że jesteś nikim, że jesteś niepotrzebny


Akurat mnie nikt tego nie przypomina, a nawet jest czasem wręcz przeciwnie, kiedy ktoś twierdzi, że coś ogarniam, a ja jestem zielony, początkujący, sto lat za murzynami, dinozaur, dzikus zacofany.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-30, 13:55   

staryborderliner, wez sie otrzasnij i przestan ubolewac nad swoim ciezkim zyciem w wieku 19 lat, bo to kpina. wiecej ruchow, mniej pie*dolenia.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-10-30, 14:11   

Cytat:

Co sÄ…dzicie o takich jednostkach?



To takie same dzwony jak ci co majÄ… na koncie akcje gazpromu czydobrÄ… praca w korporacji i mieli chuczne wesele.
bezbarwne nijakie bez celu i misi zycie wprost do piekła bram
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-10-30, 22:12   

Naprawdę wierzysz w czyściec/niebo/piekło?
A reszta tyczy się 80-90% ludzi którzy kiedykolwiek żyli
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-10-30, 22:58   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Naprawdę wierzysz w czyściec/niebo/piekło?


Wierzę w to, że człowiek umierając będzie widział w ostatnich chwilach, kiedy już straci świadomość w swoich popieprzonych myślach tworzonych przez niedotleniony mózg lub pod wpływem wyrzutu hormonów swoje prywatne, bądź propagandowe wyobrażenia dotyczące losu trupów. Jednak mam świadomość tego, że ludzie już nie są ''głupi'' i nie wierzą w to co naopowiadała im mama albo sąsiadka czy ksiądz. Tak czy srak zapadając w śpiączkę w zależności od indywidualnych poglądów widzimy co innego.
Tak se tylko tamto z niebami napisałem, bo nie chciałem napisać jednym słowem, że die.
Tak a propos, to ja osobiście nie zobaczyłbym ani aniołka, ani diabełka, bo moim największym złudzeniem jestem ja sam i moje wyimaginowane obrazy mojej osoby.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-10-30, 23:02   

Ok, z tel więcej nie napisze ale temat robotów ciekawy tymbardziej że pewny o ile do tego czasu ruskie nas nie zniszczą.
A co do przeciętności jednostki to dzisiaj i tak mamy ciekawie. Pomyśleć że kilkaset lat temu 90% ludzi nie oddalała się przez całe swoje życie dalej niż kilka km od domu rodzinnego..
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

kamila18

User


Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2016-10-31, 12:42   

Czy wy wierzycie w to co piszecie :mrgreen:
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-10-31, 15:41   

Jeśli to pytanie było skierowane między innymi do mnie, to tak, ja we wszystko to co napisałem/li ale jeśli chodzi o punkt 2, 3, 4, oraz 8, to czasem jednak powątpiewam :-/
Mam nadzieję, że nie było ono retoryczne lub do kogoś innego niż ja tudzież do wszystkich poza mną.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com