Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isco21

User


Do³±czy³: 03 Sie 2016

   

Wys³any: 2017-01-02, 15:27   Co sadzicie o tej sytuacji.?

witam Panie. Byłem na rande z taka dziewczyna. Na koniec dała mi buziaka i przytuliła. to zrobiłem to samo. napisala do mnie jak tam po sylwestrze i wgl. Chwile popisalismy. Napisala mi ze dobrze ze był taki chłopak, bo tańczyli cały czas i gdyby nie on to by wgl zalowala ze poszła. Ze jego brat dogadywał non stop ze w końcu znalazl dziewczynę na studniówkę. A jego wujek mowil ze ladna dziewczyna tylko charakter zagadka i ze musi tą zagadkę rozwiązać. Mówiła ze ugadała sie juz na impreze na takie picie z jego bratem ale pewnie do takiej imprezy nigdy nie dojdzie. I mowi ciekawe kiedy ten chłopak zorganizuje kolejna imprezę. Haha. Nie no. Mówi się trudno i szuka się dalej . Takie zycie. Ona 19 ja 24 lata. Czy to była jakaś aluzja z jej strony?
 

DobraDuszaPozytywu

User


Do³±czy³: 21 Gru 2016

   

Wys³any: 2017-01-02, 16:57   

Mam wrażenie, że to co napisałeś, nawet dla ciebie nie jest zrozumiałe, a tym bardziej dla innych. :)
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-02, 20:26   

Jeśli nie wpadłeś w friendzone, to są dwie opcje - albo to wcale nie była randka (e, no to w sumie wpadłeś w friendzone), albo ona to napisała specjalnie jako wyrzut, że nie Ty z nią spędziłeś sylwestra.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-01-02, 21:28   

Polać jej!
 

Isco21

User


Do³±czy³: 03 Sie 2016

   

Wys³any: 2017-01-02, 22:08   

To była randka. Sama mnie podrywała. Po randce pisaliśmy o snapie. A ja ze można tam zrobic misia. Z uszkami i jezykiem. To ona wysłała. I pisze jej że lize. A ona że mnie. Ja mnie? A ona ciebie chodz. Albo ze odda mi w naturze
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-02, 22:25   

Jak Ci to spokoju nie daje, to ją zalicz - trudno nie będzie jak widać. Bo chyba niczego więcej sobie nie wyobrażałeś biorąc pod uwagę powyższe. Nie rozumiem, po co robić z takiej pierdoły taki problem. Toż to aż śmieszne.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Isco21

User


Do³±czy³: 03 Sie 2016

   

Wys³any: 2017-01-02, 22:42   

Tylko ze ja nie wiem czy ona cos Ode mnie chce. Zadne z nas nie opuscilo gardy po randce i nie wiadomo o.co chodzi..

Czy ona cos odemnie chce czy chciala wzbudzic zazdrosc albo zebym spadał. Dzisiaj nie gadalismy caly dzień.
 

Murri  

User



ImiÄ™: F.

Wiek: 17

Do³±czy³a: 08 Lis 2015

Sk±d: Zwölfaxing

   

Wys³any: 2017-01-03, 09:44   

Ile Ty masz lat? 24?

Cóż, kicie z takim typem aluzji i zachowania powinny sobie szukać kocurów w swoim przedziale intelektualnym, a jeżeli faktycznie znalazły, no to nie wiem, gościu - jak ci zależy, to zagaduj do niej, jak nie, to olej temat. Jedna randka to jeszcze nic wielkiego nie znaczy, nawet jeżeli garda "nie była opuszczona" a snapy sypały się jak z rękawa (jeez, w jakim ja świecie żyję). Może laska jest po prostu attention wh---, potrzebuje zainteresowania i szuka go gdzie bądź. Ty może znajdź sobie typiarę, którą będzie się dało zrozumieć; zrozumienie jest ważne. : |||
_________________
Döden raffar å wäg alt hwad här achtas och älskas;
Döden sielfwer är Intet och gör all ting til Als-intet
 

Isco21

User


Do³±czy³: 03 Sie 2016

   

Wys³any: 2017-01-03, 12:09   

Nigdzie nie zagaduje. Będzie chciała to się odezwie. Po takim czymś mam zgadywać? To mnie raczej zniechęciło, nie wiem Jak innych. Tak 24
 

Negative

User


Do³±czy³: 02 Kwi 2016

   

Wys³any: 2017-01-03, 17:20   

Równie dobrze moze innemu swiecic tylkiem na snapie, albo... moze jeszcze dodatkowo ma chÅ‚opaka? 😆
 

Isco21

User


Do³±czy³: 03 Sie 2016

   

Wys³any: 2017-01-03, 19:31   

Jakie swiecenie tylkiem na snapie? Wyslala mi tylko swoje zdjęcie twarzy z uszami i jezykiem dorobionym. Nie odzywa sie juz dwa dni, takze nic z tego

[ Dodano: 2017-01-04, 21:39 ]
Dobra zdaje relacje:
Zagadalem napisałem. Proponuje spotkanie i " do babci mam jechać ;(" napisalem ok to.nic.najwyzej kiedys jak bedziesz miala.ochotę.. odpisala " ok ;) "
Czyli lecimy i szukamy dalej
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com