Co was podnieca ?
Odpowiedz do tematu

: Co was podnieca ?
Interesuje mnie co podnieca dziewczyny.
Np. Ciche mówienie na ucho, lub jakieś czułe dotyki, pocałunki, albo cokolwiek innego.

Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
:
hmmm..... Mnie przystojni chłopcy w....mundurach :evil:

:
Po pierwsze Pati009miałaś mi napisać kiedy wbijasz do Wiednia ;-D
Co mnie podnieca....,szczerze mówiąc to nie wiem, lubie wysokie brunetki xD
Ale tak żeby mnie coś na tle seksualnym podniecało, to chyba dwie całujące sie laski ;p ... wiem wiem, to zboczone :-P

"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
:

Haelfte napisa³/a:

Co mnie podnieca....,szczerze mówiąc to nie wiem, lubie wysokie brunetki xD



:-P znam dużooo

Aha. Mnie jeszcze ,,podniecajÄ…" przytulanki ;)

:

Haelfte napisa³/a:

dwie całujące sie laski ;p


Ale masz wyobraźnię he,he ;)

Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
:
Według mnie jeśli się kocha mocno, szczerze, prawdziwie cały On nas podnieca, "działa na nas." Oczywiście jest coś takiego co każdy indywidualny człowiek uważa za atrakcyjne, wzbudzające w nim pożądanie. ;)

"Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by człowiek nie zrobił, próbując nadać życiu sens"


"Czy świat umrze choć trochę, gdy ja umrę?"
:
mnie podnieca delikatne dotykanie i całowanie mojego brzucha, szyji, piersi, ust...
Lubię też jak chłopak szepcze do ucha cos miłego ;)

21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
:
Mnie? Nie było jeszcze okazji tego sprawdzić.

:
Bardzo mnie podnieca, kiedy akcja się już trochę rozwinie, kiedy chłopak ściśnie mnie mocno za pośladki i przyciągnie tym samym do siebie.
Fajne jest też delikatne czochranie moich włosów, lizanie za uchem dużo takich rzeczy jest.

ona umrze martwa.
:
Mnie podniecaja delikatne pocałunki szyi i brzucha.. oraz masaż zaczynający sie od okolic karku, coraz niżej wzdłuż pleców.. nastepnie przechodzący na brzuch i później na pośladki..

be high, fly away..
:
Hmm szkoda że jeszcze tego nie sprawdziłem dzięki za podpowiedz dziewczyny Pozdrawiam ;)

:
Mnie osobiscie podnica moj kochany misiek...uwielbiam jego usta dlonie zapach...

:
Mmm kocham gdy chlopak szepcze mi do ucha od tylu;p i gdy mnie delikatnie dotyka i caluje ..:)

[ Dodano: 2009-02-17, 17:09 ]
Mmm kocham gdy chlopak szepcze mi do ucha od tylu;p i gdy mnie delikatnie dotyka i caluje ..:) Brakuje mi tego:(

:
hmm.. pocałunki w szyję :)

Idziemy spać z marzeniami, budzimy się z rzeczywistością.
:
Kocham gdy całuje mnie po brzuchu i tak delikatnie łaskocze.
Poza tym jego oczy strasznie mnie podniecają. Uwielbiam gdy się na mnie przy tym swoim wzrokiem, dotyka twarzy i zaczyna całować. *.*

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group