Co was podnieca ?
Odpowiedz do tematu

:

£obuziara napisa³/a:

Pocałunki w usta, w kark, szyje.... i takie tam :]




o taak i do tego raz na jakiś czas jakieś czułe słówko ;)

Przestań się bać
Krzycz jeśli zechcesz
Poczuj że żyjesz
Zrozum że jesteś...!!!
:
Czułe słowka do ucha, to jest coś niesamowitego i delikatne całusy w szyje... ;)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
:
Mruczenie! :mrgreen:

:
pocałunki na szyi, mizianie ( wszędzie ), mruczenie do ucha, zapach męskiej szyi, miękkie usta

:
Pocałunki w kark, szyje,usta, brzuszek ;)

Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
:
Czułe ruchy mojego boy'a przy moim ciele

:
mnie wystarczy pocałować w szyję i w ucho i jestem cała jego ^^"

potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
:
A ja uwilbiam kiedy chłopak szepnie mi coś miłego do ucha :) A potem lekko je przygryzie i delikatnie pocałuje :)

"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
:
Hmm.. Lubię jak się ze mną droczy ;D Z doznań .. Czułe , namiętne pocałunki w kark , szyję , usta ... ;) ^^

:
konkretna osobowosc

:
:wstyd: dojrzały mężczyzna po 40...

:
Czuły dotyk. pocałunki w szyję :oops:

:
Jeśli chodzi o charakter to inteligencja i poczucie humoru. Facet z pasją. Oni cudownie potrafią opowiadać o tym,co kochają.
fizycznie to chyba to co większość- pocałunki w kark ,szyję etc. , a sama uwielbiam męskie plecy...a aaa nie klata, nie dłonie ,ręce itp. tylko szerokie, wysportowane plecy do których się można przytulić i nie tylko <3

:
białe skarpety , kaloryfer .

:
Ja uwielbiam namiętne pocałunki, masaż (całego ciała :-D ), pieszczoty, całowanie po szyi (to chyba jak każdy), czułe słówka. Jeśli chodzi o wygląd podnieca mnie facet który ma na sobie koszulę i do tego jeszcze rozpiętą + cudownie umięśniona klatka piersiowa :-D miód malinka :-D Jeśli mowa o charakterze to lubię romantyczne duszyczki, zabawne, towarzyskie, stanowcze, otwarte :-)

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group