Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Different  

Pogromca postów

Uparty

Imię: Patryk

Wysłany: 2015-12-12, 12:44   

Tylko CS panowie, tylko CS! Global Offensive

bimber  

Stały User

zdobywca!

Imię: bartek

Wysłany: 2016-01-28, 23:38   

no proszę Cię... krzesło zabija i wirtualny świat lepszy?

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard

Imię: Jakub

Wysłany: 2016-02-01, 23:40   

ASG>chaty z gówna>paintball

getsmile  

User

Wysłany: 2016-02-06, 19:45   

Do paintballa nie potrzeba jakichś komandosów :-D Ale do asg ciężko znaleźć ekipę. :-/

bartek80

User

Wysłany: 2016-02-27, 14:57   

ASG, sprzęt to bardzo dobrze odwzorowane repliki, nadają świetny klimat zabawie :D

joonek9  

User

Wysłany: 2016-04-23, 22:08   

Jeśli ma to być zabawa raz na rok to się nie opłaca kupować sprzętu do ASG, jak częściej to opłaca się kupić fajny sprzęcik i polatać z replikami.

realna  

Stały User

Wysłany: 2016-06-15, 12:47   

To chyba co kto woli, co? Ja jestem dziewczyną, ale tematu odrobinę liznęłam. Mój brat swego czasu był bardzo zaangażowany w ASG, obecnie jego broń leży w kącie. Ja sama z kolei całkiem niedawno miałam styczność z paintballem. Byłam wtedy na integracji w górach dla firm w Istebnej. Było ciekawie, a oprócz paintballa mieliśmy też inne rozrywki. Ale wracając do sedna - całkiem mi się to podobało, do teraz mam siniaki, z których jestem dumna!

bimber  

Stały User

zdobywca!

Wysłany: 2016-08-01, 10:25   

realna napisał/a:

To chyba co kto woli, co? Ja jestem dziewczyną, ale tematu odrobinę liznęłam. Mój brat swego czasu był bardzo zaangażowany w ASG, obecnie jego broń leży w kącie. Ja sama z kolei całkiem niedawno miałam styczność z paintballem. Byłam wtedy na integracji w górach dla firm w Istebnej. Było ciekawie, a oprócz paintballa mieliśmy też inne rozrywki. Ale wracając do sedna - całkiem mi się to podobało, do teraz mam siniaki, z których jestem dumna!

siniaki Ci się tak długo utrzymują? musieliście grać mocnymi markerami chyba...
taki standardowy https://www.militaria.pl/...al_s_p43825.xml
na 130 psi nie specjalnie zadaje ból.

getsmile napisał/a:

Do paintballa nie potrzeba jakichś komandosów :-D Ale do asg ciężko znaleźć ekipę. :-/

wiesz, co jak już masz dobry sprzęt to jest mnóstwo ekip rozgrywających regularnie mecze, na pewno będą chcieli by nowy zawodnik dołączył, jeżeli wniesieć do gry jeszcze coś więcej niż tylko kulki.

Bard_Zerald napisał/a:

no, ąż takiej różnicy to nie ma, nie przesadzaj. zabawa i tak jest przednia i na pewno lepsza niż lepienie chatki :)

mlody.wilk.99

User

Wysłany: 2016-08-17, 17:06   

ASG, ale nie lubię dostawać z shotgun'a, gdy przeciwnikiem jest bezwzględny psychopata

Tysiula  

User

Wysłany: 2016-08-24, 23:15   

bimber napisał/a:

siniaki Ci się tak długo utrzymują? musieliście grać mocnymi markerami chyba...
taki standardowy https://www.militaria.pl/...al_s_p43825.xml
na 130 psi nie specjalnie zadaje ból.

Ale nie stosowali się do zasad bezpieczeństwa i strzelali z małej odległości. Wtedy nawet 130 psi może dać nieźle w kość.

bimber napisał/a:

getsmile napisał/a:

wiesz, co jak już masz dobry sprzęt to jest mnóstwo ekip rozgrywających regularnie mecze, na pewno będą chcieli by nowy zawodnik dołączył, jeżeli wniesieć do gry jeszcze coś więcej niż tylko kulki.

Gdzie się takich ekip szuka?

bimber napisał/a:

Bard_Zerald napisał/a:

no, ąż takiej różnicy to nie ma, nie przesadzaj. zabawa i tak jest przednia i na pewno lepsza niż lepienie chatki :)

Lepiej robić cokolwiek, niż siedzieć w domu przed kompem. Paintball jest dla niezaawansowanych graczy.

sessen

User

Imię: Adrian

Wysłany: 2016-08-25, 12:10   

Tysiula napisał/a:

Ale nie stosowali się do zasad bezpieczeństwa i strzelali z małej odległości. Wtedy nawet 130 psi może dać nieźle w kość.

Niby racja, ale fakt jest taki, że za mocne markery w takiej broni także nie są dobre.

Tysiula napisał/a:

Gdzie się takich ekip szuka?

Najlepiej wśród przyjaciół :) Albo na forach internetowych.

Tysiula napisał/a:

Lepiej robić cokolwiek, niż siedzieć w domu przed kompem. Paintball jest dla niezaawansowanych graczy.

Jak już się trochę posiedzi na paintballu, to można myśleć o profesjonalnej strzelnicy i prawdziwej broni. Proponowałbym także ćwiczyć wiatrówką gdzieś na odludziu.

bosek23

User

Wysłany: 2016-09-24, 13:23   

Jak dla mnie paintball

KapitanKox

User

Wysłany: 2017-01-11, 15:28   

ASG? XDDDD TO JEST TE WKŁADANIE SOBIE LUF W ODBYTY PRZEZ NASTOLETNICH PEDALOW??

bimber  

Stały User

zdobywca!

Wysłany: Wczoraj 16:11   

bosek23 napisał/a:

Jak dla mnie paintball

jak z dziewczynami to piantball, jak z ekipą to asg.
jak impreza to paintball

Tysiula napisał/a:

jak idziesz na paintball to masz skręcone markery, nie mają pełnej mocy, jak masz już własnego markera to podkręcasz go i wtedy masz o wiele wiekszy zasięg.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com