Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

tostermarcin

User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 17 Gru 2017

   

Wys³any: 2017-12-17, 15:01   

Stakkira napisa³/a:

Muriq napisa³/a:


Z tego co się orientuję to wszystkie sprzedawane są bez "osprzętu". Zresztą sam zobacz militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=markery



KurczÄ™, te ceny powalajÄ… ! Dlaczego to wszystko takie drogie ? Jest warte swojej ceny ?


Jeśli siedzisz w temacie to oczywiście, że warto. To profesjonalny sprzęt


Stakkira napisa³/a:


Muriq napisa³/a:

Bardzo dobrze, że to sprostowałeś :) Co do ASG to macie jakieś swoje ulubione marki od replik?



Mój brat używa Cyberguna, ale musiałabym zapytać jaki model dokładnie. A Wy czym się bawicie?


ja uwielbiam tą replikę: https://www.militaria.pl/...4760_p87007.xml - zdecydowanie najlepsza jaką miałem w rękach

Stakkira napisa³/a:


Muriq napisa³/a:

Warto kupować sprzęt używany tego typu? Ja chyba bym się trochę bał o jego jakość. Już wolę w militaria.pl na raty sobie rozłożyć i mieć nówkę :hyhy:



W sumie to zawsze ryzyko kupowac od kogoś broń, no ale jest ryzyko jest zabawa :D Serio można w militaria.pl rozłożyć paragon na raty i spłacać /?? Nie miałam pojęcia o takiej opcji !


można, tu możesz poczytać o zakupach na raty u nich: www.militaria.pl/zakupy_na_raty.xml
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-19, 15:50   

tostermarcin napisa³/a:

KurczÄ™, te ceny powalajÄ… ! Dlaczego to wszystko takie drogie ? Jest warte swojej ceny ?


myślę że każdy pasjonat danej dziedziny chciałby mieć swój sprzęt, więc jeżeli kręci Cię to, to warto odkładać i w końcu kupić sobie wymarzony marker, tak samo jak jeździ się konno to każdy jeździeć po pewnym czasie marzy swoim rumaku :D

tostermarcin napisa³/a:

ja uwielbiam tą replikę: https://www.militaria.pl/...4760_p87007.xml - zdecydowanie najlepsza jaką miałem w rękach


a taki młodziak też może sobie kupić replikę i biegać z nią po dworze ?

tostermarcin napisa³/a:

można, tu możesz poczytać o zakupach na raty u nich: www.militaria.pl/zakupy_na_raty.xml


w ogóle jakby ktoś jeszcze nie miał pomysłu na prezent to polecam zajrzeć militaria pl/meskie_prezenty_c1426.xml?on_stock=1
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-20, 11:44   

Muriq napisa³/a:

Drogie, bo porządne. Jak chcesz mieć sprzęt który posłuży lata to właśnie tyle to kosztuje :)


a ktoś wie jest okres gwarancji w ogóle ? standardowe 2 lata ?

Muriq napisa³/a:

Coś od nich zamówiłaś? Ja przymierzam sie do takiego zestawu dla dziewczyny militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff i brandita M65 dla brata


scyzoryk z etui la mojego taty i dla dziadka ostrzałkę, w sumie zastanawiam się czy jeszcze nie wybrać coś dla mamy ale nie mam bladego pojęcia co :(
 

Stakkira

User



Do³±czy³: 05 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-23, 19:57   

ahrik napisa³/a:

scyzoryk z etui la mojego taty i dla dziadka ostrzałkę, w sumie zastanawiam się czy jeszcze nie wybrać coś dla mamy ale nie mam bladego pojęcia co :(



może zestaw nozy od Victorinoxa? ja kupowałam jakis czas temu i super się sprawdzają :P
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-27, 15:45   

Stakkira napisa³/a:

może zestaw nozy od Victorinoxa? ja kupowałam jakis czas temu i super się sprawdzają :P


ehh to i tak już musztarda po obiedzie :p a pokażesz ten zestaw bo może kupię jej jakiś zestaw bo w sumie co chwilę tato musi ostrzyć te noże
 

tostermarcin

User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 17 Gru 2017

   

Wys³any: 2018-03-29, 17:50   

Stakkira napisa³/a:

może zestaw nozy od Victorinoxa? ja kupowałam jakis czas temu i super się sprawdzają :P


też gdzieś widziałem ten zestaw ale nie pamiętam gdzie a teraz nie mogę go znaleźć

ahrik napisa³/a:

ehh to i tak już musztarda po obiedzie :p a pokażesz ten zestaw bo może kupię jej jakiś zestaw bo w sumie co chwilę tato musi ostrzyć te noże


to może zamiast tego dobra ostrzałka?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com