Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

83teitatha  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-03-02, 12:40   Co zrobić gdy dowiesz siÄ™ że masz innego ojca

Więc może zacznę od czego się dowiedziałam: Byłam u babci a tam był dziadek z wujkiem coś sb gadają i nagle mój wujek daleki się pyta czy utrzymuje kontakt z ojcem mój dziadek zmieniał temat unikając go dobra mniejszą z tym męczył o mnie to więc skorzystałam tego że jestem sama w domu chora i wszystkie dokumenty sprawdziłam aż w końcu trafiłam na akt urodzenia zamarłam jak zobaczyłam co tam jest napisane tydzień później znalazłam dokument o pozbawienie praw rodzicielskichi i zmianę nazwiska i coś o alimentach to już mnie ujawniło w 100% . Nie wiem co mam zbyt robić z ojcem nie mam dobrych kontaktów może właśnie przez to że nie jestem jego córka a z matką boję porozmawiać na ten temat boję się co mi powie na jego temat i że mnie okłamie jak patrzyłam na zdj byłam tylko ja i mama a jak mi powiedzieli że tego nie prawdziwego ojca nie było przez dwa lata bo był w dani to po prostu było kłamstwo ahh
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-03-02, 15:14   Re: Co zrobić gdy dowiesz siÄ™ że masz innego ojca

83teitatha napisa³/a:

Więc może zacznę od czego się dowiedziałam: Byłam u babci a tam był dziadek z wujkiem coś sb gadają i nagle mój wujek daleki się pyta czy utrzymuje kontakt z ojcem mój dziadek zmieniał temat unikając go dobra mniejszą z tym męczył o mnie to więc skorzystałam tego że jestem sama w domu chora i wszystkie dokumenty sprawdziłam aż w końcu trafiłam na akt urodzenia zamarłam jak zobaczyłam co tam jest napisane tydzień później znalazłam dokument o pozbawienie praw rodzicielskichi i zmianę nazwiska i coś o alimentach to już mnie ujawniło w 100% . Nie wiem co mam zbyt robić z ojcem nie mam dobrych kontaktów może właśnie przez to że nie jestem jego córka a z matką boję porozmawiać na ten temat boję się co mi powie na jego temat i że mnie okłamie jak patrzyłam na zdj byłam tylko ja i mama a jak mi powiedzieli że tego nie prawdziwego ojca nie było przez dwa lata bo był w dani to po prostu było kłamstwo ahh



Bardzo dużo jest podobnych spraw i wszystko jest prawie dobrze.Napisałam prawie,ponieważ wszystko zależy od zachowania samego dziecka - kiedy się dowie,że jest adoptowane.Widocznie był jakiś szczególny powód dla których biologiczni rodzice zostali pozbawieni praw rodzicielskich. Adoptowali Cię ludzie z którymi jesteś do chwili obecnej,a jeśli chcesz się czegokolwiek dowiedzieć,porozmawiaj z matką. Szkoda tylko,że wcześniej sami rpdzice nie powiedzieli Ci o całej sprawie,że dowiedziałaś się przez czysty przypadek,ale to jeszcze nie powód,aby mieć jakiekolwiek pretensje do matki adopcyjnej.Musisz z nią porozmawiać i to na spokojnie,prosząc ją jedynie o szczerość.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-03-02, 20:28   

Pogadaj z matką. To nie koniec świata.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-03-06, 11:33   

acoo123 napisa³/a:

Pogadaj z matką. To nie koniec świata.



Gdybyś dokładnie czytał wcześniejsze posty,wiedziałbyś, że o tym piszę wyżej.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-03-06, 13:10   

Malolatka napisa³/a:

Gdybyś dokładnie czytał wcześniejsze posty,wiedziałbyś, że o tym piszę wyżej.



Spokojnie, napisałem żeby dziewczyna nie miała opinii tylko jednej osoby. ;-)
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-03-06, 15:42   

acoo123 napisa³/a:

Malolatka napisa³/a:

Gdybyś dokładnie czytał wcześniejsze posty,wiedziałbyś, że o tym piszę wyżej.



Spokojnie, napisałem żeby dziewczyna nie miała opinii tylko jednej osoby. ;-)



Aaaaa... jeśli tak,to spoko. ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com