Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nieuwierzysz  

User


Wiek: 25

Do³±czy³: 02 Gru 2016

   

Wys³any: 2017-05-29, 19:10   Co zrobić gdy silniejszy mnie poniża?

Witam, mam dość poważny problem mam 19 lat. Gnębi mnie i poniża pewien gość 29 letni który jest znacznie silniejszy ode mnie, nie wiem co zrobić by przestał, już raz mnie pobił i tak dalej uprzykrza życie. To się zaczęło od tego że zauważył że jestem słabszym typem. Nie mogę się od niego uwolnić oczywiście przestałem się zadawać od razu z nim i jego jak i też moimi "znajomymi" ale to nic nie zmienia bo mieszkam w małym mieście więc go spotkać nie trudno. Nie mam szans na wyprowadzkę bo nie ma na to pieniędzy a na policję nie mogę iść bo on pracuje dla mafii sprzedaje narkotyki a już raz na niego doniósł i to się źle skończyło wiem bo ludzie mówią w końcu to małe miasto. Nie sądzę żebym go siłą i agresją zmusił do pozostawienia mnie w spokoju lub szacunku, ciągle bym obrywał i nic by to nie zmieniło. Jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Jestem bezradny :-( Nie ile jeszcze bede to znosił ze strony innych nie mam żadnego wsparcia bo nikt mnie nie lubi, więc sytacja jst beznadziejna musze siedzieć schowany w domu i jak wychodzę to się rozglądać. Małe miasto a jeszcze do tego mój oprawca mieszka na tym samym osiedlu, dobrze że nie w tej samej klatce bo bym nie przetrwał...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-05-29, 19:19   

wyślij do niego matkę, załatwi go ;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-05-29, 20:16   

nieuwierzysz napisa³/a:

itam, mam dość poważny problem mam 19 lat. Gnębi mnie i poniża pewien gość 29 letni



Ale dlaczego on to robi?
Coś mu zrobiłeś?
Czy też wyglądem/zachowaniem kusisz innych żeby się nad Tobą znęcali.
Poza tym, nie sądzę, żeby było niemożliwe, żeby się nie obronić, to po pierwsze, a po drugie przyzwoliłeś mu na podobne zachowanie wobec siebie.
Mogłeś mu się słownie postawić, słowem można kogoś upokorzyć, tak, że nie będzie miał ochoty cię ruszać.
Poza tym zwykle się można bronić, to nic, że przegrywasz, ważne, żeby się po prostu "nie dawać".
Ale w żadnym razie się nie chowaj w domu, to chore.
Możesz także popracować nad różnymi stylami samoobrony itp. Tego jest dużo.
Iść na siłownię i przypakować też. :-)
_________________
W miękkim futrze kota
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-05-30, 09:10   

Jest jeszcze np. takie coÅ› jak policja.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2017-05-30, 21:55   

https://www.jw.org/pl/nau...%C4%99czyciele/
:)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-06-12, 21:53   

Kup sobie gaz pieprzowy, jak do ciebie podejdzie to mówisz przepraszam itp,zaczekaj chwilę w tym momencie psikasz go po ryju,odczekasz 10 sekund i nap****asz ile wlezie ,jak zacznie drugi raz znowu zrobisz to samo.Czasy mafii w polsce się skończyły.
Po za tym idź na sztuki walki ;-) nie ma nic za darmo chłopie.
Od razu odpowiem na typowy zarzut że nie jesteś umięśniony itp.To idź za przeproszeniem dojeb bica jak masz małego!
Nie masz znajomych? Przyjdzie czas że będziesz miał...
Widzę że tu same kobity odpisują a ja ci mówię jak chłop do chłopa weź się w garść!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com