Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

PakaZapaka  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-12, 16:01   Co zrobic teraz??

Moja historia zaczyna sie tak jak inne... Czyli spotkalam fajnego chlopaka. Chodzi do mojej szkoly, do klasy wyzej, czyli rocznikowo jest rok starszy(tak na serio cos kolo 3 miesiecy)... Zdobylam jego gg, co nie bylo trudne, gdyz ma je podane na naszej klasie Jakos rozmowy sie tocza, moze nie sa zbyt wysoko rozwniete, ale sa No prawda jest taka, ze to ja zadaje pytania, a on opdowiada, jednakze zawsze sa to wypowiedzi pelne, a nie tam jakies polslowka typu: "tak", "nie", "mhm"... Ostatnio nawet powiedzial, ze powinnam poczytac Sillmarillion, jest fanem Tolkiena... Oczywiscie zaczelam czytac, mimo, ze nie przepadam za Tolkienem... Na serio wszystko byloby ok, bo coraz lepiej sie pisze nam na gg... Ale on w ogole mnie nie zauwaza w szkole, traktuje jak powietrze... Widzial moje zdjecia na naszej klasie, wiec fakt, ze nie wie jak wygladam jest nierealny... I co dalej robic?? On zawsze w szkole chodzi z kumplami, wiec az takiej odwagi nie mam, zeby podejsc do niego jak stoi w "koleczku" ze swoimi znajmomymi...
_________________
PakaZapaka
 

Mysliciel

User


Do³±czy³: 11 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-12, 16:16   

Rozumiem go , wstydzi się ;) Moim zdaniem chciałby z tobą porozmawiać ale nie ma odwagi pierwszy zagadać , dlatego kiedy będzie sam to ty się postaraj rozpocząć rozmowę ;)
 

Kolorowa  

User

na słodko Cię mam.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 11 Sty 2009

Sk±d: Bydgoszcz.

   

Wys³any: 2009-01-12, 16:22   

PakaZapaka, ja też myślę, że się wstydzi. Może złap go i pogadaj, jak będzie szedł sam, wychodził ze szkoły? Tak bez świadków .
_________________
Odloty nagłe i wstydliwe, niezabawne,
nic nie wiedzÄ…cy, a zdradzony pies czy miÅ›,
żałośnie chuda kwiatów kiść
i nowa złuda, nowa nić -
to wciąż za mało, moje serce, żeby żyć.

Zielono mi !
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-12, 19:08   

eee niewiem jak PakaZapaka ale ja bym się w "polowanie" przed szkołą nie chciał bawić... Moim skromnym zdaniem to lepiej jak byś go zaprosiła przez GG na spacer do parku,kina,herbaciarni albo mc'donalda nawet :mrgreen:
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

PakaZapaka  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-13, 18:52   

Ja sie go wstdyze zaprosic, a jak sie nei zgodzi, albo pomysli, ze jestem jakas nawiedzona?? Sama nie wiem;( Napewno chcialabym z nim sie spotkac, ale chyba nie mam tyle odwagi, zeby mu to zaproponowac. Co do "polowania" on wraca z kolegami, bo jezdza razem autobusem... Sama juz nie wiem, co mam robic;(
_________________
PakaZapaka
 

wtfxd  

User

Human Curiosity



ImiÄ™: Kejti

Wiek: 32

Do³±czy³a: 10 Sty 2009

Sk±d: ja mam to wiedzieæ?

   

Wys³any: 2009-01-13, 19:36   

Jeżeli się boisz,wstydzisz to niczego nie osiągniesz... Musisz mu to zaproponować.
_________________
"Money will buy a pretty good dog,but it won't buy the wag of his tail"
 

PakaZapaka  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-13, 20:45   

Ale tak prosto z mostu: "moze chcialbys isc ze mna..."?? I zdaje sobie sprawe, ze przez niesmialosc i wstyd nic nie osiagne, ale historie z przeszlosci sa straszne. Krecilam z takim kolesiem i gdy moja kumpela sie otym dowiedziala, to sie w okol niego mega zakrecila i teraz sa para... A ja zostalam na ldozie.
_________________
PakaZapaka
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com