Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

fusia_115  

User

fusia_115


ImiÄ™: Faustyna

Wiek: 24

Do³±czy³a: 03 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-03, 22:41   Co zrobić?

Mam pewien problem, niektórym może wydawać się głupi ale ja nie wiem co robić. Otóż mam 17 lat i mam chłopaka, który zaprosił mnie na swoją studniówkę, która odbędzie się za miesiąc. Problem w tym że moja mama nie chce pozwolić mi iść... Jestem załamana, nie wyobrażam sobie żeby mój chłopak poszedł tam z kimś innym. Co robić? Jak ją przekonać?
 

DoktorJudym

User


Do³±czy³: 27 Gru 2016

   

Wys³any: 2017-01-03, 23:02   

Powiedz jej, że nie uprawiacie seksu, bo ty nie czujesz się na to gotowa. Najlepiej powiedz jej, że wyznajesz zasadę, że seks tylko po ślubie. Zapewnij ja, że chłopak odprowadzi ciebie do domu i generalnie będziesz do niej dzwoniła, to się starsza uspokoi.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-04, 17:34   

Jaki podaje powód w ogóle?

U nas w budzie panowała zasada, że studniówka jest tylko dla pełnoletnich.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-04, 18:41   

DoktorJudym napisa³/a:

Powiedz jej, że nie uprawiacie seksu, bo ty nie czujesz się na to gotowa. Najlepiej powiedz jej, że wyznajesz zasadę, że seks tylko po ślubie. Zapewnij ja, że chłopak odprowadzi ciebie do domu i generalnie będziesz do niej dzwoniła, to się starsza uspokoi.


Nie jestem pewna czy to troll, czy na poważnie.
Chodzi tylko o studniówkę, a ona ma jej robić wykład nt swojej aktywności seksualnej? No bez jaj.

Podaj powód na 'nie', jaki podaje mama - bez tego za wiele nie ruszysz.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2017-01-04, 19:50   

pogadaj z nią, albo nawet niech chlopak ja spyta czy by Ci pozwoliła na pojscie z nim. moze inaczej by to odebrala... chyba ze Twoja mama jest z tych co zawsze "maja argument na wszystko" typu nie bo nie i nic ja nie ruszy :)
 

DoktorJudym

User


Do³±czy³: 27 Gru 2016

   

Wys³any: 2017-01-04, 20:30   

rainy day napisa³/a:

Nie jestem pewna czy to troll, czy na poważnie.


Sama jestes trolem. Matka zawsze boi się tylko o jedno, żeby córeczka nie zaszła w ciążę, a więc trzeba kobiecie sprzedać taką historię jaką ona chce usłyszeć...
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-04, 21:51   

DoktorJudym, a to co jest, jakaś gra? Matka się boi o wiele rzeczy, niechciana ciąża nie jest najgorszą z nich. Mogą ją choćby w ciemnej drodze powrotnej zgwałcić i ciało wrzucić do stawu. Matka albo nie ufa chłopakowi, albo go w ogóle nie zna, albo pierdylion innych możliwości i najmniejszego sensu nie ma gdybanie. Ale zamykanie dziecka w domu "bo ciąża" jest po prostu idiotyczne i wręcz śmieszne, z czego raczej matka sobie zdaje sprawę. Tym bardziej, że wie iż córka ma chłopaka. To przecież chyba nie potrzebują akurat studniówki, żeby iść do łóżka.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

sisi22  

User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

Sk±d: GdaÅ„sk

   

Wys³any: 2017-01-09, 13:03   

Jeżeli Ci tak bardzo zależy, to może poproś chłopaka aby wkręcił w to wszystko swoich rodziców. Niech oni porozmawiają z twoją mamą i zapewnią, że nic Ci się nie stanie, a chłopak albo jego rodzice odstawią cię do domu o określonej porze.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com