Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-04-30, 20:07   

Niels napisa³/a:

Fowo napisa³/a:

po pierwsze - chcesz zdobyć dziewczynę? W dominującej większości przypadków musisz mieć, brzydko mówiąc, wyje*ane.


Chyba jeśli znalazłeś sobie dziewczynę w gimnazjum. Większej bzdury nie słyszałem.



Może sprecyzuję. Ostatnie co trzeba okazywać to pieskowanie, opowiadanie za dużo o byle czym itd. Facet powinien być tajemniczy i niezależny ze swoim życiem, sporym gronem znajomych, pasją itd. Ciekawy lifestyle, popularność = atrakcyjność. Pokazujesz że jesteś niezależny i mimo wszystko nie potrzebujesz jej do życia bo jest ona dodatkiem a nie jego epicentrum - zainteresowanie.
Oczywiście znają się dziewczyny nieśmiałe, zamknięte w sobie z problemami itd. Ale spójrzmy prawdzie w oczy - ilu facetów z opisanym przeze mnie powyżej życiem chciałoby na siłę poderwać taką dziewczynę? Chyba jedynie dla głupiego zakładu, czego szanujący się osobnik i tak nie zrobi :-D

Pozdrawiam potencjalne feministki ;)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-30, 21:10   

No dobra, ale jeżeli SAMA mnie zaczepia? w sensie - wysyła mi różnorakie zdjęcia i wiem, że tylko mi bo to można sprawdzić..? Po za tym od samego początku już iskrzyło tylko chyba dziewucha poczuła się "osaczona" po za tym ja i tak nie odkryłem "wszystkich kart" a jeżeli chodzi o zdecydowanie, to z natury jestem zdecydowany, zawsze mówiłem do niej wszystko zdecydowanie, jeżeli rzeczywiście czuje się osaczona, chce odpocząć itp. to się nie dziwie.
Gdyby mi dziewucha po 8 tyg znajo powiedziała takie rzeczy najnormalniej w swiecie urwałbym kontakt jeżeli by mi nie zalezalo choć trochę i nawet jeżeli bym ja lubił, w końcu to 8tyg. Może się łudzę, ale jakoś już się odzwyczaiłem. Czas pokaże w sumie mogę ją olać, albo inaczej... Przestać do niej pisać i sprawdzić czy sama to zrobi. Niby umuuwiła się ze mną na majówkę na "lody" to zobaczę czy coś wspomni, tak czy siak od 2-3 tyg nastawiłem się na "porazke". Czas pokaże i tyle, co będzie to będzie ;)

[ Dodano: 2017-05-01, 00:26 ]
jeb4ac jÄ….. ;)
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-05-01, 16:56   

Fowo, W takim wypadku muszę się zgodzić, tajemniczy facet z ciekawym życiem będzie wzbudzał większe pożądanie. Desperat prędzej czy później zrazi kobietę.
_________________

 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-05-01, 21:00   

Niels napisa³/a:

Fowo, W takim wypadku muszę się zgodzić, tajemniczy facet z ciekawym życiem będzie wzbudzał większe pożądanie. Desperat prędzej czy później zrazi kobietę.



No tak, pewnie poczuła sie przeze mnie zaszczuta, dlatego dystans... dzisiaj zreszta sama do nie napisala znowu i co chwile cos mi wysyla... chociaz ja sie pogodzilem z porażką to jeżeli cos wyjdzie z tego, ze ja olewam to bedzie miazga.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-05-02, 00:38   

stary, poważnie, odpuść sobie temat. Żyjąc 'a może' nie osiągniesz niczego w życiu. A może nie będę musiał pracować bo wygram w totka.

Zakończ temat i odpuść mentalną masturbację, nic już w temacie nie zdziałasz a jedynie niszczysz sobie psychę. Naprawdę, mam wrażenie że ludzie albo patrzą negatywnie na różne aspekty swojego życia albo zajmują sobię głowę takimi właśnie problemami. Zdrowie psychiczne należy traktować jak fizyczne, jak o nie zadbasz i wytrenujesz takie będzie

[ Dodano: 2017-05-02, 00:58 ]
PS dystans to twoja szansa ale obawiam się że nie uda ci się go odpowiednio wykorzystać. Chłodnik potrafi działać cuda ale musisz okazać że teraz to ona musi się starać w taki sposób aby nie uciekła ani nie przesadzić. No a jak mówię, po tym co piszesz (i po fakcie że opisujesz problem na forum młodzieżowym a nie konkretnie 'podrywowym :-P ) wydaje mi się że brak ci doświadczenia wymaganego do tego manewru, który jednak wymaga BARDZO dużo wyczucia (nie uważam się za PROsa ale też nie jestem najgorszy; samemu wątpię w swoje własne powodzenie takiego manewru)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-05-02, 11:27   

Marcinku, ja wierzę. Zagraj tam tego chłodnika czy co tam chcesz i się już tym nie przejmuj. Fowo, Ma rację, trzeba szanować swoje zdrowie psychiczne. :)
_________________

 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-05-02, 12:58   

Spokojnie, doświadczenie mam, pisałem to wcześniej a jeżeli nie to teraz napiszę, byłem w dwóch związkach, jeden trwał pół roku drugi rok, z wszystkich lasek które podrywałęm/byłem do tej coś poczułem ;f Mogę zagrać chłodniaka, w sumie te "ciche" dni spowodowały, że pierwszy raz od tygodnia dostałem od niej zdjęcia z łóżka w sensie jak leży w łóżku itp. ale wiecie co, gdzieś ją mam w sumie, czuje do niej takie .. zmęczenie? jakbyście słuchali jedną tą samą piosenkę przez 2miesiące w kółko codziennie. Olewa, jak coś będzie chciałą więcej to sama zacznie to robić, w sumie dobra okazja by ją olać bo ta propozycja wyjscia z jej strony to jest jedna z dwóch ostatnich szans.

Co do forum "młodzieżowego" nie mam żadnego kumpla (już) któremu mógłbym się wygadać więc dlatego tutaj to napisałem ;) A to, że ktoś pisze takie rzeczy, na forum nie oznacza, że nie ma doświadczenia, to że kibole chodzą w dresach drą ryja i wydają się dla nas/was amebami umysłowymi to jest tylko powierzchowne gdybanie bo prawda jest inna ;) To, że ktoś jeździ mercedesem za 500tyś i jest prawnikiem nie oznacza, że nie mogę chodzić na spotkania AA ;)

Więc chłodniak ostatnia szansa, a tym czasem inny cel tylko z innego miasta/szkoły :hyhy: gdyby mi nie wyszło of. z tą... niezdecydowaną panną
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-05-03, 14:42   

Cytat:

Może sprecyzuję. Ostatnie co trzeba okazywać to pieskowanie, opowiadanie za dużo o byle czym itd. Facet powinien być tajemniczy i niezależny ze swoim życiem, sporym gronem znajomych, pasją itd. Ciekawy lifestyle, popularność = atrakcyjność. Pokazujesz że jesteś niezależny i mimo wszystko nie potrzebujesz jej do życia bo jest ona dodatkiem a nie jego epicentrum - zainteresowanie.
Oczywiście znają się dziewczyny nieśmiałe, zamknięte w sobie z problemami itd. Ale spójrzmy prawdzie w oczy - ilu facetów z opisanym przeze mnie powyżej życiem chciałoby na siłę poderwać taką dziewczynę? Chyba jedynie dla głupiego zakładu, czego szanujący się osobnik i tak nie zrobi :-D



Dorośnij :) edukować innych o podrywaniu dziewczyn to Ty możesz najwcześniej za 5 lat. Że niby 17 latki szukają bolców xD dobre... 17 latki (oprócz tych klubowych kurewek) póki co jeszcze w większości są dziewicami i czasem są przerażone nawet dotykaniem po cyckach xD nie wiem jakie Ty masz koleżanki serio. Poza tym nie wiem kiedy dotrze do waszych zakutych łbów że olewanie dziewczyn które wam się podobają działa tylko na te odważne, ale nadal niedojrzałe, którym niestraszne jest płaszczenie się przed facetami. Cała reszta czyli dziewczyny niezbyt śmiałe (nie wiem czemu się o nich tak negatywnie wypowiadasz) albo te właśnie bardzo znające swoją wartość i inteligentne nie będą się w to pakowały, bo nie interesują ich lanserzy ze schizofrenią jednocześnie puszący się jak pawie i udający brak zainteresowania. Nie trzeba wcale "pieskować" i poniżać się, żeby okazać swoje zainteresowanie, wystarczy po prostu być miłym. Wiesz, dla większości normalnych ludzi partner to nie jest dodatek tylko towarzysz, z którym dzieli się całe swoje życie, pasje itp. Chyba że dziewczyna naprawdę jest dla Ciebie tylko ozdobą, to już kwestia priorytetów - sensownego związku z takim podejściem się nie zbuduje. Możesz sobie nazywać takie dziewczyny atencjuszkami ale tak jest od wieków i tak pozostanie, że one w większości chcą być adorowane, ale przede wszystkim chcą mieć sensownego, dojrzałego kompana, który nie będzie się uciekał do gimnazjalnych gierek ani manipulacji i będzie mu można zaufać w 100%. Myślę, że tak samo dotyczy to facetów, dorosłych. Bo żeby to zrozumieć trzeba mieć trochę więcej niż 17 lat.

A autor niestety ma trochę problemy z polszczyzną, nie zrozumiałam w całości o co chodzi. Wydaje mi się że tak jak zawsze w takich przypadkach brakuje chęci szczerej (bez manipulacji!) rozmowy i chęci szybkiego dowiedzenia się o co chodzi. Ale dziewczyna też zachowuje się dziwnie więc też chyba bym odpuściła sobie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-05-03, 17:24   

Damn, No i to jest strzał w dziesiątkę. Zgadzam się w stu procentach. :)
_________________

 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-05-03, 18:11   

Dziękuję za jakże miłą odpowiedź ;) niestety, pudło.
W paru postach nie uda mi się opisać mojego poglądu na relacje damskomęskie więc nawet nie będę próbował. Może poza małą poprawką:

Cytat:

17 latki (oprócz tych klubowych kurewek) póki co jeszcze w większości są dziewicami


To że ty straciÅ‚aÅ› dziewictwo późno nie znaczy że każda kobieta uprawiajÄ…ca seks bÄ™dÄ…c mÅ‚odszÄ… jest 'klubowÄ… kur***…' i przez taki wÅ‚aÅ›nie poglÄ…d potem sÅ‚yszymy o biednych dziewczynach i chÅ‚opcach napastowanych przez mohery. Å»yczÄ™ powodzenia w dalszej drodze, kupisz beret, jakÄ…Å› Å‚adnÄ… plastikowÄ… siatkÄ™ i droga wolna ;)
Średnia wieku w którym kobiety tracą dziewictwo w Polsce to 18. I są to informacje słyszane jeszcze w gimnazjum, w szkole katolickiej na wdż (opowiadane przez mega katolicką i trochę szturniętą kobietę). Jeżeli w takiej szkole mówią takie rzeczy żeby przestrzegać przed byle numerkiem w młodym wieku aż ciężko twierdzić że następuje to zwykle później. Poza tym, naprawdę, znam dużo osób i większość otwartych i społecznych dziewczyn traci dziewictwo w przedziale 15-18. W związku, ze swoim chłopakiem. A jako że dziewczyna nie zawsze jest w związku ale już wie że ten cały seks nie jest taki zły, także zaczyna go szukać.
Mam ci pokazywać zdjęcia wstawiane przez (tutaj się zgodzę że głupie) dziewczynki z mojej szkoły młodsze ode mnie o rok? Co parę z nich z przysłowiowej dupy mi wysyłały? 'bo taki fajny i dba o ciało'. W tej chwili naprawdę bardzo dużo dziewczyn w tym wieku szuka doznań, i to nie czyni z nich głupich jeżeli potrafią to zrobić z klasą i mają wymagania względem danej osoby (i to właśnie odróżnia dla mnie szlaufę od normalnej dziewczyny: szlaufa będzie chciała dać dupy jak najczęściej i nie ma specjalnych wymagań). Najczęściej wybór będzie padał na osoby które najbardziej się wyróżniają: są popularne, widać że ludzie dobrze się z nimi bawią itd. I nie, nie mówię tutaj o osobach szukających związku, chociaż te także często będą patrzyły na te same osoby. Tak to działa w tym wieku, co widać po obu stronach barykady. Nie muszę się lansować, jak to ładnie nazwałaś bo mam wyrobioną twarz w społeczeństwie, a poza tym mam całkiem ciekawe jak na mój wiek życie, przynajmniej w mojej własnej opinii ;)


Wracając do wieku: nieśmiałe kobiety bardzo często będą traciły dziewictwo później i chyba nie muszę tłumaczyć czemu. Also, nieśmiałość sama w sobie nie jest dobra, bo ogranicza możliwości społeczne. I także nie twierdzę oczywiście że każda nieśmiała dziewczyna jest dziwna, ale czemu mam wchodzić w takie rozważania przy temacie dotyczącym, z tego co wynika, normalnej dziewczyny?

Cytat:

Cała reszta czyli dziewczyny niezbyt śmiałe (nie wiem czemu się o nich tak negatywnie wypowiadasz) albo te właśnie bardzo znające swoją wartość i inteligentne nie będą się w to pakowały, bo nie interesują ich lanserzy ze schizofrenią jednocześnie puszący się jak pawie i udający brak zainteresowania.


No tak, świetny pomysł. Dziewczyna go friendzonuje to powinien w to wchodzić głębiej :mrgreen: Zainteresowanie trzeba okazywać ale w umiarze bo dziewczyna się przestraszy. A w ten sytuacji na pewno nie jest to nic co mu pomoże.
Poza tym ponownie, stwierdzenie że nieśmiała=inteligentna także muszę wytknąć, pani Beret ;) to że koleżanka jest niezainteresowana nie ma nic wspólnego z jej inteligencją. A moment w którym relacja natręt-bóg zaczyna się odwracać następuje szok i najważniejszy czynnik, ciekawość, na którym to właśnie można coś ugrać.
Co do lansy, dlatego że zaproponowałem mu ograniczenie kontaktu (które zresztą każda kobieta też stosuje praktycznie codziennie) od lazu jestem tanim lanserem? :mrgreen: no sorry, pudło. To że wyrywam i jak wyrywam to moja sprawa ale raczej nie robię tego pokazując jakie to mam super ubrania (chociaż nie ukrywajmy że jak się ubierasz tak będziesz postrzegany) czy ile to mam kasy (nie mam ;])

I oczywiście, to co piszę nie dotyczy związku a początkowych relacji. Trzeba być tępym żeby twierdzić że bycie w jakiejś konkretnej relacji a etap 'zainteresowania', 'podrywu' itd jest taki sam.

[ Dodano: 2017-05-03, 18:13 ]
szczerze mówiąc nie chce mi się wdawać w dyskusję z kolejną kobietą która stara się na siłę uwartościowić swoją płeć. Kobiety są równie napalone jak faceci i równie mocno szukają doznać, tylko zwykle robią to subtelniej i dyskretniej. A teraz dziękuję za jakże żywiołową dyskusję, nie mam czasu ani chęci odpowiadać na kolejne posty w tym stylu, wiem że to syzyfowa praca ;]

[ Dodano: 2017-05-03, 18:16 ]
a no i jeszcze jedno PS, pisz następnym razem akapity bo aż mnie trochę oczy bolały pod koniec ;)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

awfdg  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2017

Sk±d: mazowsze

   

Wys³any: 2017-05-04, 11:48   

Mam wrażenie że najpierw musisz po prostu dorosnąć.

Polecam szczerą rozmowę z obiektem westchnień, może pomoże o ile uda Wam się normalnie i otwarcie porozmawiać.
 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-05-07, 21:59   

awfdg napisa³/a:

Mam wrażenie że najpierw musisz po prostu dorosnąć.

Polecam szczerą rozmowę z obiektem westchnień, może pomoże o ile uda Wam się normalnie i otwarcie porozmawiać.



Myślę, że to ona powinna dorosnąć, przez ten cały czas tyle nasłuchałem się o ciuchach,modzie i innych pierdołach,że aż mnie głowa boli. Po tym całym czasie spędzonym z nią, po tych wszystkich rozmowach stwierdzam, że jest nieodpowiedzialną rozpieszczoną dziewczyną która nie dorosła do niektórych rzeczy.
Po za tym bardziej interesują ją seriale które ogląda cały czas niż PRAWDZIWE życie.
Nie wiem dlaczego wcześniej nie urwałem kontaktu, wczoraj jechała na 18 do kuzyni, napisała mi, że jakiś chłopak do niej zagaduje i ze jej się to nie podoba, strzelałem że na 80% specjalnie mi to napisała, po za tym jej takie sprawy nie interesują ona woli psa,jedzenie i seriale a takie rzeczy jak swatki to nie dla niej, cud, że mną się zainteresowała.
Wczoraj zapytałem się o tę PRZESUNIĘTĘ spotkanie, oczywiście "a nie wiem" czyli po raz kolejny, napisałem jej, ze jak zwykle to samo, po co przekłada skoro i tak nie ma zamiaru się spotkać, dlaczego nie mówi mi prawdy że nie chce itp. odpisała tylko 'O jezu,znowu zaczynasz,przetan no..' z racji tego, że mam swoje wartości w życiu i nie jestem niczyim pieskiem a tym bardziej nie będę się uganiał za dziewczyną która mnie spławia cholera wie dlaczego i cholera wie co w jej głowie siedzi nie mam bladego po prostu pojęcia niby taka wielce zainteresowana uhu i nagle zgrywa, hm? niedostępną tak, że ja pier.
Postanowiłem zerwać kontakt, wczoraj napisałem jej "uwierz, przestaje" po czym po prostu 'pa' nie chcę się męczyć psychicznie, jeżeli rzeczywiście udaje tak mocno niedostępną to po czasie sama się znowu przyklei.

Nic mi nie odpisała, dzisiaj wysłałą mi tylko jakieś pierdoły dwa zdjęcia i nic nie pisaliśmy. Po prostu nie mam sił do tej dziewczyny,wiem więcej niż ona myśli, ah nie chce mi się już od początku pisać.
Czas pokaże, ja muszę odpocząć i zająć się trochę swoimi sprawami.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-05-07, 22:19   

Cieszę się że przejrzałeś na oczy i przestałeś się wciągać w durne gierki ;)

Teraz będzie walczyła o zainteresowanie ale pewnie sam się domyślasz jak jej zachowanie odwróciłoby się gdybyś zaczął znowu do niej uderzać. Pamiętaj że niedostępność to potężne narzędzie które działa w bardzo wielu przypadkach. Bogatszemu o doświadczenie, powodzenia z innymi w przyszłości ;)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-05-07, 22:36   

dzięki nawzajem
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-05-07, 22:54   

17 latki (oprócz tych klubowych kurewek) póki co jeszcze w większości są dziewicami i czasem są przerażone nawet dotykaniem po cyckach xD Poza tym nie wiem kiedy dotrze do waszych zakutych łbów że olewanie dziewczyn które wam się podobają działa tylko na te odważne, ale nadal niedojrzałe, którym niestraszne jest płaszczenie się przed facetami. Cała reszta czyli dziewczyny niezbyt śmiałe (nie wiem czemu się o nich tak negatywnie wypowiadasz) albo te właśnie bardzo znające swoją wartość i inteligentne nie będą się w to pakowały, bo nie interesują ich lanserzy ze schizofrenią jednocześnie puszący się jak pawie i udający brak zainteresowania. Nie trzeba wcale "pieskować" i poniżać się, żeby okazać swoje zainteresowanie, wystarczy po prostu być miłym. Wiesz, dla większości normalnych ludzi partner to nie jest dodatek tylko towarzysz, z którym dzieli się całe swoje życie, pasje itp. Chyba że dziewczyna naprawdę jest dla Ciebie tylko ozdobą, to już kwestia priorytetów - sensownego związku z takim podejściem się nie zbuduje. Możesz sobie nazywać takie dziewczyny atencjuszkami ale tak jest od wieków i tak pozostanie, że one w większości chcą być adorowane, ale przede wszystkim chcą mieć sensownego, dojrzałego kompana, który nie będzie się uciekał do gimnazjalnych gierek ani manipulacji i będzie mu można zaufać w 100%. Myślę, że tak samo dotyczy to facetów, dorosłych. Bo żeby to zrozumieć trzeba mieć trochę więcej niż 17 lat.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com