Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Karol95  

User

Odkurzacz!



Imię: KKK

Wiek: 28

Doczy: 26 Sty 2010

   

Wysany: 2010-02-08, 14:44   Cud w Sokółce

Jak myślicie.. czy tzw. Cud w Sokółce to siła Boga czy coś innego.. i dlaczego nastąpiło to właśnie tam i w takiej postaci.. Albo inne cudy, np. o tym jak jakaś kobieta brała Hostię i nagle zamieniła się ona w krew czy coś.. i to w jej ustach.. dziwi mnie to.. a was ?
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doczya: 10 Cze 2008

Skd: Miasto Kobiet.

   

Wysany: 2010-02-08, 15:30   

Cytat:

Cud w Sokuółce

zeby nie popelnic bledu - dwie opcje do wyboru :mrgreen:

Karol95 napisa/a:

a was ?

poczekam az to sie wyjasni do konca, chyba ze juz sie wyjasnilo a nie jestem na biezaco...
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2010-02-08, 16:11   

Cytat:

Jak potwierdzają nam najlepsi w Polsce specjaliści z dziedziny biologii i medycyny, zabarwienie hostii na czerwono to efekt działania bakterii zwanych pałeczką krwawą, a nie żadna przemiana w ciało Chrystusa. Uczeni nie mają też wątpliwości: wykonane w sprawie "cudu" ekspertyzy nie są żadnym dowodem na to, że na hostii pojawił się fragment ludzkiego serca! Zostały przeprowadzone nierzetelnie i nielegalnie.


I dla mnie wszystko jasne..
_________________
Drugs&hugs.
 

pustuł  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Doczy: 22 Lis 2009

Skd: Gdynia

   

Wysany: 2010-02-08, 16:26   

Wg mnie to kolejna propaganda kościoła,w końcu co jakiś czas muszą dawać swoim wiernym "dowód" na istnienie boga itp-bez tego wszystko by się rozpadło,ponieważ człowiek musi mieć podparcie swoich wierzeń to tyle ode mnie
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

kucharz2000  

User


Imię: Rafał

Wiek: 31

Doczy: 08 Lut 2010

Skd: Grodzisko

   

Wysany: 2010-02-08, 17:31   

Moim zdaniem, nie ważne jest to gdzie i komu. Dla Boga, nie ma podziału na kategorie społeczne, On objawia Swą obecność zwykłym ludziom, objawia się w prostych słowach, czynach, gestach. tak naprawdę nie jest ważne to, czy jest to cud, czy nie. Ważne jest to, jak my do tego podejdziemy i czy uwierzymy w dzieło Boże.
 

Justyśka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Doczya: 22 Cze 2009

   

Wysany: 2010-02-08, 17:45   

Myślę, że jest to prawdziwy cud. Nie jest to możliwe, żeby z niewiadomych przyczyn komunia zaczęła krwawić w ustach, dla wierzących jest to cud, a dla wyznawców innej religii zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie.
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2010-02-08, 18:16   

Jestem katoliczką i wierzę w cuda, znaki Pana Boga. Jest to dla mnie coś Niesamowitego, wierzę w to, że Hostia przemienia się w Ciało Pana Jezusa - czasem myślę o tym idąc do Komunii. Moim zdaniem najważniejsze jest jednak odkrycie Cudu Przeistoczenia - i tych innych codziennych cudów, na pozór niewidzialnych :-) .

Cytat:

dla wierzących jest to cud, a dla wyznawców innej religii zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie



Nic dodać, nic ująć.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

MłodyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Doczy: 02 Mar 2009

Skd: Kêty/Lublin

   

Wysany: 2010-02-08, 20:59   

pustuł napisa/a:

muszą dawać swoim wiernym "dowód" na istnienie boga itp-bez tego wszystko by się rozpadło


Mnie cuda do Wiary w Boga i Kościół nie są potrzebne ;)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wątpliwości, że świat istnieje tylko dzięki modlitwie chrześcijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

FunnyGuy  

Stały User


Doczy: 05 Lut 2010

   

Wysany: 2010-02-08, 23:25   

Cytat:

Mnie cuda do Wiary w Boga i Kościół nie są potrzebne


A głowa też tam nie potrzebna, prawda?
(nie chce nikogo urażać więc paszło mnie stąd z tymi ostrzeżniami :))
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



Imię: Jakub

Wiek: 28

Doczy: 27 Cze 2009

Skd: Tatry

   

Wysany: 2010-02-08, 23:29   

Karol95 napisa/a:

Jak myślicie.. czy tzw. Cud w Sokółce to siła Boga czy coś innego.. i dlaczego nastąpiło to właśnie tam i w takiej postaci.. Albo inne cudy, np. o tym jak jakaś kobieta brała Hostię i nagle zamieniła się ona w krew czy coś.. i to w jej ustach.. dziwi mnie to.. a was ?



Uważam że to ściema.

cappuccino napisa/a:

dla wierzących jest to cud, a dla wyznawców innej religii zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie.



Tzn. Wierzący dadzą sobie przez Kościół wszystko wmówić
_________________
 

MłodyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Doczy: 02 Mar 2009

Skd: Kêty/Lublin

   

Wysany: 2010-02-09, 13:24   

FunnyGuy napisa/a:


A głowa też tam nie potrzebna, prawda?


Głowa potrzebna, żeby wiedzieć w co się wierzy.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wątpliwości, że świat istnieje tylko dzięki modlitwie chrześcijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Doczy: 29 Lis 2009

   

Wysany: 2010-02-09, 23:07   

Ludzie wierzący i w zabobony wierzą
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

patryk15

User


Imię: Patryk

Doczy: 07 Lis 2009

   

Wysany: 2010-02-14, 14:51   

W jakim ja kraju żyję...
Gdyby gdzieś indziej znaleziono kawałek ludzkiego serca to od razu wkroczyłby prokurator i zbadał sprawę. Ale jak kawałek człowieka (bo to jednak ludzkie serce)znaleziono w Kościele to organy ścigania się boją zbadać sprawę.
Sprawą powinna się zająć prokuratura okręgowa. Tyle co mam do powiedzenia.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-02-14, 19:47   

W jakim kraju ja żyję...
Ludzie zawdzięczają papieżowi naprawdę wolną Polskę, a plują na Kościół.
/Facepalm
A czy to takie ważne, czy to bakterie czy coś innego, ważne jest to, czy badania były legalne czy nie?
Jeśli człowiek przy tym nie kombinował, nie widzę w tym żadnego oszustwa.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

LandonAston.  

Stały User



Wiek: 28

Doczya: 26 Lip 2009

Skd: Stalowa Wola

   

Wysany: 2010-02-14, 20:05   

Jestem katolikiem i wierze, że to cud. Mogłabym wiele mówić o wierze i o jej korzyściach i o tym, ze jest najlepszą z pośród tych wszystkich innych.
Poza tym jak to pisało w moim podręczniku od historii "Każdy szanujący sie archeolog potwierdzi, że Jezus istniał".
_________________
.kochać to nie znaczy zawsze to samo.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com