Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

szell.  

User



ImiÄ™: Sandra

Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-20, 13:02   

Nienawidzę wątróbki i ogólnie nie tknęłabym też raczej żadnych innych podrobów. Nie przepadam też za grzybami, porem i cebulą. A prócz tego to zjem praktycznie wszystko, nawet jak niezbyt mi smakuje :D
 

Micha_lina  

Administrator



ImiÄ™: Michalina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Sty 2013

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2013-10-20, 14:34   

Nienawidzę czosnku, ( nie jestem wampirem :mrgreen: ) ale niczego w czym wyczuje czosnek nie zjem. Nie tknę także owoców morza itp :)
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-10-22, 14:07   

- racuchów
- flaczków
- zupy jarzynowej, cebulowej i mlecznej
- chłodnika
- marchewki z groszkiem
- gulaszu
- risotto
- białego sera do kanapek (jem tylko ziołowy)
- soku marchwiowego i pomidorowego
- galarety z nóżek świni
- hałwy
- wędzonego mięsa (TYLKO WÊDZONEGO, bo mięso uwielbiam, natomiast lubię bardzo wędzoną rybę)
- brukselek
- smalcu

No, i to by było chyba na tyle..
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-10-22, 15:17   

Podroby, rzodkiewka, cebula... nie przepadam też za tłustym mięsem. Karczku nie tknę ;x...
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-10-26, 12:51   

brukselka, mięso, ryby.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-10-26, 21:16   

majonezu tfu!
_________________
You know who i am
 

pepe3  

User


Do³±czy³: 31 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-31, 13:38   

szpinak , majonez , smalec
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-02-08, 01:05   

- spaghetti (dziwne, co nie? Ale bywa)
- szpinak (to wręcz przeciwnie, norma, jednak raczej chodzi o zapach i wygląd, jak już się zmuszę do zjedzenia, to nie ma tragedii)
- ziemniaki, które leżą już parę godzin i robią się lekko sine i twarde. Rzygnąć mogę. Podobnie jak jajka, które nie zostały co dopiero ugotowane.
 

lynics  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Roberto

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Wrz 2011

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2014-02-08, 12:34   

Pomidorów. Po prostu nienawidzę i jak gdzieś wyczuję wyraźnie to robi mi się momentalnie niedobrze.
Wszystko inne albo lubię, albo ani to, ani to i nie jadam na co dzień, ale jak dostanę to nie marudzę.
Jeszcze kilka lat temu byłaby tego taka lista, że hoho, ale od pewnego czasu zacząłem próbować masę rzeczy i naprawdę dużo polubiłem.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-02-08, 15:03   

Tłustego mięsa i kiełbasy.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Przemek K  

Stały User



ImiÄ™: Przemek

Do³±czy³: 16 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-19, 15:50   

Wszystkiego, co jem zbyt często. Nie jestem stały w kulinarnych uczuciach. :)
_________________
Czym jest Dirtymind?

LIFESTYLE - KULTURA - ROZWÓJ - INSPIRACJE

Wiecie, gdzie go znaleźć. :)
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2014-04-19, 20:28   

Ja myślę, że gusta kulinarne z biegiem czasu bardzo się zmieniają. Kiedyś było masę rzeczy, których nawet nie chciałam wziąć do ust. Nie lubiłam szpinaku, brokułów&kalafiora, oliwek, kokosów i wszystkiego o tym smaku (!), nie jadłam niczego, co miało w sobie cebulę... teraz lubię wszystko z tej listy, a bez szpinaku, cebuli czy oliwek nie wyobrażam sobie mojej kuchni. Jedyną rzeczą jakiej szczerze nienawidzę są te przeklęte buraki, a od zapachu ćwikły mdli mnie chyba od urodzenia.
Nie szaleje też za tłustym, przetworzonym mięsem, unikam podrobów i nie pijam mleka, bo zwykle źle się po nim czuję. Od jakiegoś czasu nie jem też masła, żółtego serca czy majonezu, ale to już ze względu na kaloryczność tych produktów. Lekko nie jest, bo majonez to moja skryta miłość, a frytki z majo były kiedyś moim uzależnieniem. :-D
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-04-19, 21:54   

tłustej szynki, tłustego mięsa, boczku i ogólnie tego typu rzeczy. Koszmar.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2014-04-19, 23:20   

także szynki z tłuszczem, zawsze okrawam i nie cierpię także masła i serów.
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

3dana  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-08, 19:06   

nienawidzę kapusty z grzybami,wątróbki,grzybów,poru,cebuli,czosnku,owoców morza,zupy cebulowej,ryb z puszki,zupy mlecznej,chłodnika,marchewki z groszkiem,makowca,białej kiełbasy,tortów z owocami,kanapek na zimno,lecza,zupy owocowej,knedli,pasty jajecznej i rybnej,zupy grochowej,krupniku,kaszy gryczanej,ciast z owocami,paprykarzu,risotto,pomidorów,ćwikły,papryki,bananów,grejpfrutów,mizerii,serników,serduszek,serków z owocami,kefiru,sera białego,śmietany,jajek,brokułów,śledzi,szprotów,sałatek,groszku,dynii,nerek świńskich,soku pomidorowego,dżemu morelowego,brzoskwiniowego i wiśniowego,oliwek,cynaderków,kiełbasy z beczki,arbuzów,kaszanki,margaryny,szpinaku,koperku,szynki w galarecie,owsianki,mielonki,zwykłej kawy,konserw turystycznych,łazanków,zupy brokułowej,jogurtów z owocami,papierosów,moreli,kurczaka wędzonego,seleru,musztardy,sera pleśniowego,rodzynek,ananasów,lodów o smaku bakaliowych,malagi i rumowych,salami,owadów,świnek morskich,pierogów,kotletu sojowego,kukurydzy,brzoskwinii,fasolki po bretońsku,galaretki wieprzowej,grochu,żurku,omletów,kopytek,awokada,granatu,bawarek,galarety z nóżek świni,kuskusa,zupy grzybowej,żurawiny,tatara,pasztetu,ogórków kiszonych z polewą tiramisu i zwykłych,ozorów,forszmaku,barszczu czerwonego i białego,gołąbków,śliwek,kapuśniaka,oscypków,kminku,kiwi,żołądków,bobu,brukselki,smalcu,majonezu,ziela angielskiego,jajecznicy z pomidorem,toniku,rzodkiewki,salcesonu,ślimaków,chipsów serowych i bananowych,puree ziemniaczanego,grysiku,winogron,sałaty,słoniny,czarniny,surowych mięs i ryb,alkoholu poza winem fresco i szampanem,kebabu i sushi!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com