Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

keromatsu  

User

Towarzysz Użytkownik



Imię: Szymon

Wiek: 23

Doczy: 11 Lip 2017

   

Wysany: 2018-01-22, 20:14   Czuję się niepotrzebny

Sprawa jest następująca: od kilku miesięcy coraz bardziej rośnie u mnie poczucie bezużyteczności. Mam pewne umiejętności techniczne, których jednak nie mam zbytnio jak wykorzystywać, do tego jeszcze moje podejście do nauki... wiele osób twierdzi, że za dużo się uczę, właściwie to często prościej jest mi dogadać się z nauczycielem w liceum niż z kimś z klasy. Do tego jeszcze kłopoty z finansami i moje nieudolne próby zrobienia z tym czegokolwiek... Zasadniczo idzie mi nieźle głównie nauka, ale gdy chcę zgłębiać pewne dziedziny, okazuje się, że brakuje pieniędzy na materiały czy ewentualny sprzęt pomocniczy. Czuję, że jestem dla większości tylko numerkiem w systemie, a dla rodziców chyba jestem tylko obciążeniem, gdyż moja aparatura korekcji wzroku jest droga w utrzymaniu, do tego jeszcze tyle wydatków, często niezamierzonych..
Sam nie wiem, co mam robić, odkąd poszedłem do liceum, a zwłaszcza po zmianie kierunku zauważyłem, że nie mam już niemal nikogo, z kim mógłbym porozmawiać bez jakichś durnych ikonek internetowych lub docinek, że o poważniejszych relacjach nie wspomnę. Sam już nie wiem, co z tym robić, żeby nie zepsuć wszystkiego jeszcze bardziej...
_________________
"Każdemu według jego możliwości, każdemu według jego potrzeb"
Karol Marks
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-01-22, 21:19   

Cytat:

wiele osób twierdzi, że za dużo się uczę


Ja się wogule nie uczę i mam to samo.

Cytat:

prościej jest mi dogadać się z nauczycielem w liceum niż z kimś z klasy.


Mi też.Bo to prymitywny i przygłupy bez fantazji i poczucia humoru

keromatsu napisa/a:


Musisz podziękować swoim rodzicom i innym rodzicom,a także wszystkim ludziom którzy mają prawo wyborcze od obalenia komuny i głosują ci na tuski i kaczynskie.

Cytat:

wzroku jest droga w utrzymaniu,


j.w

Cytat:

Sam nie wiem, co mam robić


Zawsze możesz pójść do katolickiego Kościoła i op*erdolic ksiedzu pałę to może odposic ci grzechy :-D
A tak poważnie to tego nie rób.Nie bądź jak ta zaraza co woli obrobic wszystkim d*pe do okola Ale jak ktoś powie ,,gluptas" to zaraz usłyszysz -,,NIE PRZEKLINAJ !!!"

keromatsu napisa/a:

odkąd poszedłem do liceum, a zwłaszcza po zmianie kierunku zauważyłem, że nie mam już niemal nikogo, z kim mógłbym porozmawiać bez jakichś durnych ikonek internetowych lub docinek, że o poważniejszych relacjach nie wspomnę.


"No jak Ty tak możesz nie zachwycać się chrzescijanami,przecież to takie dobre i uczynne te ludzie są" :]
A tak na serio to co Ty wymagasz od ludzi którzy udają dobrych bo zostali kupieni wiecznym rajem Albo boją się starucha co ich podglada :-D

Cytat:

Sam już nie wiem, co z tym robić, żeby nie zepsuć wszystkiego jeszcze bardziej...


A co zepsółes bo nie rozumiem ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-01-23, 10:18   

:mrgreen: O w mordę DeVaneio ty to kozak jesteś XD. Uśmiałem się przy twojej odpowiedzi pozytywnie oczywiście masz rację.
Nie możesz się z innymi dogadać bo to bydło i hołota (przebijając mojego przedmówcę XD no co ? trzeba nazywać rzeczowniki po imieniu ).
To że się uczysz to bardzo dobrze.Mniej gdzieś co inni mówią że za dużo się uczysz. NIGDY NIE JEST ZA MAŁO pamiętaj. Prawdopodobnie jesteś już na tym etapie gdzie jesteś mądrzejszy od społeczeństwa które się znajduje wokół ciebie i po prostu cię bierze obrzydzenie gdy ich słuchasz. Zero kompetencji Zero jakiegokolwiek poszanowania prywatności i godności cżłowieka te społeczeństwo ma. To co mówi mój przedmówca to sama prawda. Ten motłoch jest niewychowany im w głowie tylko ''Przez twe oczy zielone''. To taki przykład. Podsumowując bądź sobą, mniej gdzieś tych podludzi, idź swoją drogą ''A BĘDZIECIE ZBAWIENI''. Amen :mrgreen:
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2018-01-23, 14:54   

acoo123 napisa/a:

O w mordę DeVaneio ty to kozak jesteś XD


Raczej kalosz

acoo123 napisa/a:

Nie możesz się z innymi dogadać bo to bydło i hołota


Doprawdy? Szybko oceniłeś ludzi, biorąc pod uwagę, że na ich temat nic nie wiesz. Niech każdy pozamyka się w pokoju, w przekonaniu, że jest lepszy od innych. Po co angażować się w jakiekolwiek relacje jak można olać wszystkich i siedząc w pokoju cieszyć się do arcy-głębokich wpisów DeVaneio o tym, że ludzie są dobrzy wyłącznie dla obietnicy wiecznego raju.

keromatsu, Nie chcę się wymądrzać, bo nie zmam dokładnie Twojej sytuacji, ale nie wydajesz się kimś kto miałby sobie nie poradzić. Nie możesz myśleć o sobie jak o czymś nie potrzebnym, bo to nie prowadzi do niczego dobrego. Zastanów się co chciałbyś osiągnąć i jak możesz to zrobić mając dostępne takie, a nie inne środki. Nie próbuj przypodobać się na siłę kumplom z klasy, ale pamiętaj, że zawsze jest trochę łatwiej jeśli masz kogoś z kim możesz pogadać. Przechodzisz przez trudny okres, gdzie masz ograniczone możliwości (głównie finansowe), ale jeśli przetrwasz ten okres, to później będzie tylko lepiej.
Jeśli się dobrze uczysz to tylko plus dla Ciebie i ułatwi Ci to późniejsze życie na studiach czy w pracy.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-01-23, 16:01   

acoo123 napisa/a:

O w mordę DeVaneio ty to kozak jesteś XD. Uśmiałem się przy twojej odpowiedzi pozytywnie oczywiście masz rację.


Nie jestem kozakiem ale cieszę się że zapewnam ci rozrywkę :-D
Ludzie tacy jak ty są kolejnym dowodem na to że faceci mają wyższe IQ od kobiety.Patrząc na wypowiedź Lady Virgin, która nic nie zrozumiała :-D

Cytat:

idź swoją drogą ''A BĘDZIECIE ZBAWIENI''. Amen


"- Ooo,jaki dobry i kulturalny młodzieniec,i jak ładnie mówi.Córcia gol warkocze z krocza,babcia ci przyszłego męża znalazła.Powiedziała Stara dewotka" :-D

Cytat:

Raczej kalosz


Dlaczego twierdzisz że jestem gumowym butem ?

Cytat:

Po co angażować się w jakiekolwiek relacje


W wypadku relacji z kobietą to tak jak angażować się w relację z kaloszem do którego mnie porownalas :-D

Cytat:

jak można olać wszystkich


Jak zbuntowana nastolatka która jest pęmpkiem świata i to biedny chłopak ma się domyślać i co chodzi owej hanie montanie :]

Lady Virgin napisa/a:

arcy-głębokich wpisów DeVaneio


Oj wyczuwam sarkazm i ironię ale czy na pewno.Skoro dziewczyna pisze "Tak" to znaczy "Nie" ale to chyba jest inaczej.Powinno być |tak|^n lub |nie|^n z czego "n" jest niewiadoma ktorej nie wie nawet sama kobieta.To strasznie trudne... :zalamany:

Lady Virgin napisa/a:

o tym, że ludzie są dobrzy wyłącznie dla obietnicy wiecznego raju.


Mój błąd.Tylko ludzie wierzący należący do jakiś Religi które mówią o zyciu wiecznym i wiecznym szczęściu i przyjemności.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-01-23, 16:05   

Cytat:

Szybko oceniłeś ludzi, biorąc pod uwagę, że na ich temat nic nie wiesz.


Szybko ? Ale wszędzie jest ten sam schemat tu nie ma co oceniać to po prostu jest i będzie.

Cytat:

Niech każdy pozamyka się w pokoju, w przekonaniu, że jest lepszy od innych. Po co angażować się w jakiekolwiek relacje jak można olać wszystkich i siedząc w pokoju cieszyć się do arcy-głębokich wpisów DeVaneio o tym, że ludzie są dobrzy wyłącznie dla obietnicy wiecznego raju.



Czy koleżanka uważa że ja siedzę całymi dniami przed komputerem i czekam aż DeVaneio napisze jakiś głęboką odpowiedź ? Eh Lady Virgin nie rozumiesz. Nie twierdzę że ludzie wszyscy są Be i tak dalej bo w takim razie musiałbym zostać kawalerem do końca życia :-| .

Dla Keromatsu to że nie może dogadać się z rówieśnikami to jest zupełnie normalne. To oznacza że nie śmieszą nie interesują go takie rzeczy, woli inne towarzystwo to jest zupełnie normalne. Jeden woli imprezować 24/7 a inny woli się uczyć. Jeden gada o kobitkach jeden gada o kwiatach. (Taki prosty przykład). Naszego szanownego kolegę którego dopadło poczucie samotności i innych tam pierdół chciałem po prostu pocieszyć żeby się nie załamywał i szedł dalej. Oczywiście ciężko dla inteligentnego człowieka żyć wśród hołoty bo aż głowa boli ale trzeba żyć i mieć poczucie że ''nie jestem wcale gorszy od nich''. Jak takie podejście utrzyma nasz szanowny kolega to wygra i będzie miał wyższe poczucie własnej wartości.

Dziękuję :cool:




[/scroll][/b]
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-01-23, 16:14   

acoo123 napisa/a:

koleżanka uważa że ja siedzę całymi dniami przed komputerem i czekam aż DeVaneio napisze jakiś głęboką odpowiedź ?


Tak bo ona strasznie myśli ma nieczyste o nas.Ja bym wołał egzorcyste.Napewno jak jakaś ladacznica ogolila krocze.KATOLICZKOM NIE WOLNO GOLIC KROCZA BO TAK MÓWI BIBLIA !!! :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-01-23, 16:48   

DeVaneio napisa/a:

acoo123 napisa/a:

koleżanka uważa że ja siedzę całymi dniami przed komputerem i czekam aż DeVaneio napisze jakiś głęboką odpowiedź ?


Tak bo ona strasznie myśli ma nieczyste o nas.Ja bym wołał egzorcyste.Napewno jak jakaś ladacznica ogolila krocze.KATOLICZKOM NIE WOLNO GOLIC KROCZA BO TAK MÓWI BIBLIA !!! :-D



:mrgreen: ''Myśli ma nieczyste o nas'' ło kurde XD

Cytat:

"- Ooo,jaki dobry i kulturalny młodzieniec,i jak ładnie mówi.Córcia gol warkocze z krocza,babcia ci przyszłego męża znalazła.Powiedziała Stara dewotka" :-D



Z czego to cytat ? :D

Ogólnie padłem ze śmiechu :mrgreen: .
Nie no nasza koleżanka po prostu zbyt krytycznie podeszła do nas. :-D
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-01-23, 17:15   

Cytat:

Myśli ma nieczyste o nas'' ło kurde XD


Nie wiem jak interpretować to co ona napisała :-D

Cytat:

Z czego to cytat ? :D


Wymyśliłem.Ale niezdziwię się jak już ktoś wykorzystal ten tekst w serialu na TV Trwam :]

Cytat:

Ogólnie padłem ze śmiechu .
Nie no nasza koleżanka po prostu zbyt krytycznie podeszła do nas.


Może ona tego nie rozumie.W realu to potrzeba około 20min żeby wytłumaczyć kobiecie to co facet zrozumie odrazu :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com