Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-29, 10:42   

Tygrysek, okruszek, skarb itp. I nie istnieje w tym możliwość przesady moim zdaniem.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2013-07-30, 04:37   

Już nie pamiętam już dlaczego, ale chłopak mówi do mnie "bąbelku". W sumie od jakiegoś czasu zwraca się do mnie również bąbel, bąbuś i inne. I nie umiem tego jego nawyku zwalczyć. Co gorsza, mówi tak do mnie przy ludziach, nie ważne czy jesteśmy u znajomych czy projektujemy ze specjalistą kuchnię. Czasem usłyszę jeszcze "złośniku/złośnico", a kilka razy w miesiącu "aniołku", ale tylko na dobranoc.
Nie powiem, czasem miło jest usłyszeć czułe, zdrobniałe słówko od chłopaka. Jednak na tym etapie i stażu związku stało się to już czymś normalnym na tyle, że nie zwraca się na to uwagi. Naturalnie na początkach znajomości, pojawiało się tego więcej, ale wystarcza mi w zupełności to co mam teraz.
Czy można z tym przesadzić? Zdecydowanie tak. Jak czasem siedzę na uczelni i słyszę w kawiarence rozmowy pewnych par polegające na:
"-Misiu uwielbiam na Ciebie patrzeć
-Księżniczko, to ja uwielbiam na Ciebie patrzeć
-Ach, kotku przesadzasz
-Perełko, wiem co mówię, uwielbiam Cię.
-JesteÅ› moim misiem pysiem, wiesz?
-A Ty moją najsłodszą myszką...(blablabla przez następne 10 minut)"
to walczÄ™ z odruchem wymiotnym.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-08-01, 09:37   

Zazwyczaj słyszę "Aniołku", "Kochanie", co lubię. Ale przeważnie "Gabrysiu", a to uwielbiam.
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Xanxus

User



Do³±czy³: 12 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-08-13, 18:42   

Ja mówię do An tak:
"£adny masz ten rozmiar Z", "lubię Twój rozmiar", "Stringi zakrywają za dużo, ale i tak wyglądasz dobrze!", "Och, ognista...", "Posuń dupę, też chcę obejrzeć Trudne Sprawy, fistaszku", "Ja, Ty, łóżko - teraz!"

A do Squalo:
"Ty białowłosa małpo!", "Ku*wa, Twoje kłaki plączą mi się między nogami", "Wcale mi nie przeszkadza, że masz małe cycki"
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-08-13, 19:57   

Xanxus, z choinki się urwałeś, czy cooooo?

Mówi tak często, zwłaszcza w chwilach, kiedy czegoś nie rozumiem, a on już nie ma sił tłumaczyć.
Na przykład, kiedy sprzeczaliśmy się o to, czy Sand kochała Chopina.
Ostatecznie powiedział: "Dobrze skarbie, kochała".
_________________
W miękkim futrze kota
 

Xanxus

User



Do³±czy³: 12 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-08-14, 19:16   

Ja siÄ™ nie urywam, ja siÄ™ ucham, bejbe.
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-20, 00:53   

Lubie ale z umiarem.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-12-06, 20:36   

LubiÄ™, ale bez przesady :-P
 

Kamikarze24  

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-26, 15:51   

Ja tam takie gierki lubiÄ™.
_________________
dobra mama | Liga Angielska | Arsenal Londyn
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2014-01-26, 16:20   

Nie używam. A na pewno nie na tym etapie, na którym jestem z dziewczyną, z którą się spotykam. Poza tym, drażni mnie to. Sam nie lubię, jak ktoś mi słodzi, więc i sam tego nie robię. Najczęściej słodkości kończą się na "gnojku" i "łajzo", i vice versa w moją stronę.
 

ojasx

User


Do³±czy³: 06 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-06, 20:39   

Jeśli jest mówione raz na jakiś czas a nie codziennie po kilka razy to naprawdę jest to słodkie :)
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-02-06, 21:00   

Na początku związku to jest jednocześnie fajne i dziwne, jednak ja strasznie lubię jak na tych początkowych etapach chłopak mówi do mnie mała/maleńka, sama nie wiem, generalnie nigdy za tym nie przepadałam, tak samo jak za kotku, kwiatuszku, żabciu, etc. Jednak mój były chłopak zwracał się do mnie kocie, po prostu uwielbiałam to. Czasem jak się kłóciliśmy nawet, wystarczyło żeby na mnie spojrzał, powiedział kocie i już inaczej zupełnie było, jakoś tak serce mi miękło. Ja nigdy nie zwracałam się zbyt często do niego w ten sposób, z czasem nauczyłam się dopiero, ale potrzebowałam na to duużo czasu i stanęło na misiu. Generalnie wszystko z umiarem, bo powtarzanie tego zbyt często też może zbrzydnąć i słysząc to w kółko od jakieś innej pary, czy patrząc na telefon mojej kumpeli, gdy dzwoni do niej: KoOoOtek<3 to po prostu rzygam tęczą.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-02-07, 19:49   

Lily z HIMYM kiedyś dobrze to ujęła. Nie zacytuję, bo nie pamiętam dokładnie, jak to było, ale z grubsza chodziło o to, że kiedy patrzysz z boku na taką parę, chce Ci się rzygać, ale kiedy sam tworzysz z kimś taką parę, wtedy rozumiesz, o co tu chodzi. I taka jest prawda. Dlatego ze swoim facetem przy kumplach raczej zachowujemy się, jak dwa ziomki, rzadko kiedy jesteśmy czuli przy ludziach. Za to, kiedy jesteśmy sami, to czasem aż sami rzygamy tęczą i choć z boku to brzmiałoby sztucznie i dziwacznie, dla nas to miłe.

Ja jestem jego żuczkiem, on moim pingwinkiem.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-02-07, 19:54   

Cytat:

czy patrząc na telefon mojej kumpeli, gdy dzwoni do niej: KoOoOtek<3 to po prostu rzygam tęczą.


Dokładnie!
Inaczej nie nazwę męża czule jak kochanie i to jak coś chcę. Przeważnie po imieniu, albo sądzę joby. Natomiast on lubi mnie zadziwić i oprócz codziennego kochanie, skarbie słyszę co nie raz 'Ty psiutko'. Nie lubię jak mówi do mnie po imieniu.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-02-08, 07:28   

Nie lubie, dziwne zmiękczenia ktore sa dla slabych, ewentualie znosze jak kumpel na treningu mowi do mnie jeszcze jedna seria chory zjebie.
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com