Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-10-03, 00:46   

Straho napisa/a:

Może, aczkolwiek nie powinien. Wiadomo z czym mi się to kojarzy. To tyle ode mnie. Powoi zjada mnie poprawność polityczna, to chore.


Z Jezusem? :-D
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2015-10-03, 11:00   

Miedzy innymi, ale nie tylko.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Doczya: 30 Lip 2015

   

Wysany: 2015-10-04, 22:35   

A mi się u facetów bardzo podobają długie włosy. Nie musi to być Marco Hietala, ale po znajomych widzę, że to wygląda estetycznie i w dobrym wydaniu - męsko.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Doczya: 12 Cze 2015

Skd: podlasie

   

Wysany: 2015-10-05, 10:07   

Moda robi swoje, jednak moim zdaniem nie. Bynajmniej nie zwrocilabym uwagi na takiego, bo po prostu dla mnie to sie nie podoba.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Sasza_555

User


Doczy: 17 Sty 2017

   

Wysany: 2017-02-27, 10:48   

A czemu nie? Jak mu się takie podobają to niech takie nosi, a nie przejmuje się niepotrzebnie opinią innych.
 

Manitou

User


Doczy: 01 Maj 2017

   

Wysany: 2017-05-04, 08:46   

Oczywiście że może;) owszem nie wszystkim pasują, ale wielu facetów wygląda świetnie w dlugich wlosach albo dredach ;)
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



Imię: Julia

Wiek: 24

Doczya: 29 Maj 2016

   

Wysany: 2017-05-07, 11:54   

Móc może, ale dla mnie to zawsze takie -50 do atrakcyjności. Ot, kwestia gustu.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Nos Voldemorta  

User



Wiek: 22

Doczya: 03 Maj 2017

Skd: Planeta Nibiru

   

Wysany: 2017-05-07, 13:17   

Oczywiście, że może. Przynajmniej to jakaś odmiana w świecie zdominowanym przez fryzurę na pędzel.
_________________
Mówili, że mogę zostać kim chcę, więc zostałam Nosem Voldemorta.
 

Joshua  

User

Bajzel



Wiek: 25

Doczy: 15 Lip 2016

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2017-05-16, 23:23   

Ja na zmianę chodzę w długich i krótkich. Długie dobrze zadbane są sztos, jeszcze jak się ubiorze jakąś spoko koszulę i jeansy to każda kobieta się za tobą ogląda. Prawdziwy facet chodzi w tym w czym się dobrze czuje a nie w tym co się podoba kobietom (nie mówię oczywiście by chodzić ciągle w dresie, chociaż na dzielnicy nie ma z tym problemu).
_________________
Jak Ci imponuje real gangsterka
To bierz klamkę i wyp****ol pierwszą bańkę
Jeśli imponuje real dilerka
Zostaw matce dyszkę na adwokatkę
 

Minionka22

User


Doczy: 23 Maj 2017

   

Wysany: 2017-06-22, 12:43   

Moim zdaniem długie włosy u faceta mogą wyglądać naprawdę fajnie, też oczywiście zależy kto jak w takiej fryzurze wygląda http://~~ SPAMER!! Zgłoś ten post do moderatora! ~~/strefa-...ami-hot-or-not/ :)
 

zosia.kom  

User


Imię: Zosia

Doczya: 26 Cze 2017

   

Wysany: 2017-06-26, 16:01   

Kiedyś miałam straszną faze na facetów z długimi włosami, podobał mi sie taki Patryk z sąsiedztwa co miał do ramion :) ja myśle że to zależy co komu pasuje. U jednego będzie wyglądało pedalsko a innemu będzie dobrze z długimi i tyle
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com