Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-13, 01:26   

Jeżeli zapraszam gdzieś kobietę czy jest to koleżanka czy nawet ktoś bliższy to zawsze ja płacę, choć bym miał ostatni grosz to był by dla mnie dyshonor gdyby kobieta płaciła w moim towarzystwie.

Tinuviel napisa³/a:

A gdy facet kupuje swojej dziewczynie wszystko- cóż, podobno chcemy równouprawnienia, to płaćmy same!


Tu nasuwa się pewien niecenzuralny kawał:
"Przy wejściu do kina mężczyzna otwiera obcej kobie drzwi i przepuszcza ją w progu na co kobieta
- Jestem feministką i nie potrzebuję pana litości.
- Ch** mnie obchodzi kim pani jest ważne że ja jestem dżentelmem - odpowiada jej facet"
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

love  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2010-12-14, 21:50   

Za kino, kawę czy ciastko, oczywiście płaci mój facet. Zarabia na siebie, więc stać go na to. Gdybym wiedziała, że się uczy lub ma kiepską sytuację finansową - nie miałabym nic przeciwko płaceniu za siebie, lub płaceniu na zmianę.
Ostatnio mój chłopak zaproponował mi kupno sukienki - odmówiłam, źle bym się czuła, zwłaszcza że nie byłby to tani prezent. Nie jestem materialistką, czułabym się jak "galerianka" gdyby płacił za każdą moją zachciankę.
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-22, 19:41   

Różnie.
Zazwyczaj płaci on, jednak czasem robię to ja. Tak dla równowagi. Nie raz kupuje mi on coś, nie raz ja mu ;)
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

niesca  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sty 2011

Sk±d: Dolny¶l±sk

   

Wys³any: 2011-01-09, 15:25   

za mnie zawsze płacą.Oczywiście jezeli ma 18+ bo wtedy mam pewien rodzaj pewnosci,ze to nie kasa rodzicow.A nawet gdyby..nigdy nie protestuje:P
_________________
Jakie to piękne, gdy dziewczyna zapomina, że jest dobrze wychowana.
 

Razer  

Wymiatacz

broken dreams



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Gru 2010

Sk±d: ja mam to wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2011-01-09, 16:03   

Nie mam dziewczyny, jednak często wychodzę gdzieś np. na ciastko albo lody. Zawsze jestem przygotowany na to, że jeśli zapraszam, to płacę. Ale jeśli dziewczyna upiera się, że chce za siebie zapłacić, nie robię z tego problemu - jej wybór.
_________________
"Czasem są chwile, gdy problem jest w każdym kroku..."
 

niesca  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sty 2011

Sk±d: Dolny¶l±sk

   

Wys³any: 2011-01-09, 16:10   

ja sie nie upieram jak chce niech płaci. Przeciez jakby nie chcial placic,to nie stawalby pierwszy w kolejce lub po prostu tego nie robil.
_________________
Jakie to piękne, gdy dziewczyna zapomina, że jest dobrze wychowana.
 

miwida  

User

miwida


ImiÄ™: Monia

Do³±czy³a: 02 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-10, 21:43   

mój chłopak zawsze za mnie płaci jak chodzimy gdzieś. Czasem chciałabym sama za siebie zapłacić, gdyż głupio mi jak on non stop sięga po portfel. Raz gdy mu powiedziałam, że sama za siebie zapłacę, obraził się na mnie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-10, 22:48   

Nie płacę... pewnie gdybym pracował, miał własną kasę czy coś takiego, to sprawa wyglądałaby inaczej, natomiast lubię takie dzielenie się kasą, kiedy goszcząc Ją musiałem wyjść, zostawiłem jej więc trochę kasy, a ona kupiła za to składniki, za które ugotowała obiad dla nas obojga :-) Kto ma więcej kasy, to kupuje drugiemu 7 daysa na podróż, albo kukurydzę nad morzem podczas spaceru. To fajny sposób funkcjonowania, bez spięć i bardzo na luzie.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Marde  

Stały User

GieKSiarz



ImiÄ™: Dominik

Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lip 2009

Sk±d: Z internetu

   

Wys³any: 2011-01-11, 20:17   

Staram się w każdym miejscu płacić za dziewczynę, choć rzadko gdzieś razem wychodzimy. Wolimy spędzić czas w domu razem :)
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-12-31, 13:34   

Wczoraj zaprosił mnie kolega do kina. Mówię kolega, choć tak naprawdę się nie znamy. Widzieliśmy się drugi raz w życiu. I on mnie zaprosił. Normalnie jak koleżankę. I zaskoczyło mnie to, że nie chciał ode mnie pieniędzy za bilet. Nie musiał za mnie płacić przecież. To nawet nie jest związek, jakieś zaczynające się dopiero koleżeństwo, a on nie chciał pieniędzy. I mi głupio było.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-01-01, 14:02   

Poszliśmy ostatnio z przyjacielem, powiedzmy, chociaż to mój znajomy bardziej, ale dobrze, niech będzie przyjacielem. Często chodzimy wspólnie na kolacje albo obiady.
Więc poszliśmy też ostatnio na piwo i coś tam jeszcze. I chciałam zapłacić za siebie, a on mówił: "nie nie, ja zapłacę".
Kiedy wyszliśmy natomiast zechciał, żebym mu oddała. Więc mówię: "Chciałam za siebie zapłacić", a on odpowiedział:" kelnerka wciąż na nas patrzyła".
Ah, pomyślałam wtedy wypchaj się, nie oddam ci tych pieniędzy. Gdyby chodziło o jakąś większą sumę, z pewnością zapłaciłabym, tymczasem 20 zł, to mi się nie opłaca wyciągać portfela.

Hella napisa³/a:

jakieś zaczynające się dopiero koleżeństwo, a on nie chciał pieniędzy. I mi głupio było.



Teraz będziesz musiała mu się odwdzięczyć.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-01-01, 15:01   

DeSade napisa³/a:

Hella napisa³/a:

jakieś zaczynające się dopiero koleżeństwo, a on nie chciał pieniędzy. I mi głupio było.



Teraz będziesz musiała mu się odwdzięczyć.



Proponowałam też i taki układ, również nie chciał. Nie rozumiem co za problem, każdy powinien płacić za siebie.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-01-06, 05:56   

Mój narzeczony płaci za mnie, za nas w sumie wtedy gdy idziemy do jakiejś knajpy coś zjeść. Jeśli chodzi o ubrania, kosmetyki i tego typu rzeczy to płacę za to z własnej kieszeni. Jemu mówię, że jeśli faktycznie chce mi coś kupić to niech kupi od czasu do czasu różę. I kupuje.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-01-07, 16:44   

Ja i mój mąż jeszcze jako para robilismy różnie. Raz płacił on - gdy np.była to randka niespodzianka dla mnie, raz na pol niezależnie co kto kupił do jedzenia. Nigdy nie kupowalismy sobie ubrań, kosmetyków, chyba ze na prezent. Teraz gdy kasa wspólna i jesteśmy dzieciaci nasze randki to kawa na wynos ze stacji benzynowej podczas spaceru z wózkiem :-) :-) :-) ale i tak jest fajnie :-D
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-01-08, 14:32   

Kiedy nie byliśmy jeszcze małżeństwem chłopak rzadko kiedy za mnie płacił. Nie był temu winny, miał ciężką sytuację materialną. Nie przeszkadzało mi to bo z kolei moi rodzice pieniędzy mi nie żałowali.
Odkąd rzucił szkołę i poszedł do pracy nie oszczędza na mnie, na nas, na naszej córze.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com