Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

brylant  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-20, 12:43   Czy facet powinien mieć zegarek?

Słuchajcie bo ostatnio mam drobny spór z kolega, kolega uważa, że w tych czasach zegarków już nie nosi się ja z kolei uważam, że zegarek to niezbędny element mody i ozdoby do ubioru. Co Wy na to? Uważacie, że zegarki odchodzą do lamusa czy dalej są ważnym elementem stylówkek. Kolega powiedział, że po co mu zegarek jak ma telefon.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2013-02-20, 12:50   

Wszystko zależy od człowieka. Jedni faktycznie potrafią ładnie dobrać ubiór do zegarka i to wszystko pasuje, drudzy noszą z czystego przyzwyczajeni, trzeci z kolei w ogóle. Sam zegarka nie noszę, nigdy się też nad tym głębiej zastanawiałem, czy kiedykolwiek będę. Na chwilę obecną jest mi całkowicie zbędny, ale kto wie, może kiedyś zacznę chodzić z zegarkiem. Kwestia przyzwyczajenia, jak dla mnie.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-02-20, 12:50   

Zegarek zegarkowi nie równy. Klasyczne i zarazem proste czasomierze są w porządku. Nie podobają mi się natomiast zegarki sportowe, G-Shocki, kolorowe tandety i zegarki na pół ręki. Ten jest moim zdaniem bardzo fajny: klik.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2013-02-20, 12:52   

Michael Cera napisa³/a:

Ten jest moim zdaniem bardzo fajny: klik.



W moich oczach też o wiele lepiej prezentują się klasyczne zegarki, choć wolę typowo okrągłe kształty.
 

brylant  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-20, 13:43   

Ja sam osobiście noszę G-Shocka DW-6900CS-7A i jestem mega z niego zadowolony, bo jeżdżę na nartach, desce, biegam czy gdzieś pływam, jeżdżę na rolkach, desce ile raz ten zegarek miał zderzenie z glebą i nigdy mu się nic nie stało, a stoper, godzina zawsze mi się przydaje, zapewne jakbym miał przy sobie telefon to bym już dawno z kasą poleciał. Ale mam też Casio, takiego okrągłego, na klasycznej bransolecie, srebrny, biała tarcza do innego stroju. Nie wiem czemu ale wygląd bez zegarku mojej ręki jest taki pusty. Może tak jak mówicie, kwestia przyzwyczajenia.
 

annazmokraglowa  

Stały User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 31 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-02-20, 15:43   

Wcale nie uważam, żeby zegarki odchodziły do lamusa. Zawsze byli ludzie, którzy lubili je nosić i tacy, którzy woleli innych pytać się o godzinę. Teraz Ci drudzy mogą zaopatrzyć się w komórki;) Mnie podobają się zegarki, które wyglądają jak eleganckie bransoletki, taki jak ten tutaj
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-02-20, 15:46   

Męskie zegarki są bardzo pociągające.
Z tym, że teraz są takie zegarki, że mam teraz uśmiech na twarzy, gdy spojrzę na zegarek mojego brata, który wygląda jak zabawka w dodatku czerwona. Takie zegarki, pozbawione kompletnie smaku, są śmieszne. Taki ZEGAREK CASIO G-7900A, nie dość, że drogi do brzydki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

eighties  

User



ImiÄ™: Daria

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lut 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2013-02-20, 16:58   

"powinien mieć" to złe sformułowanie, ale orgazm jeśli ma! :D
mi się strasznie podobają klasyczne - z srebrną czy złotą bransoletą, takie ze skórzaną mniej. nie lubię takich sportowych, z 50 tysiącami przycisków i liczników. tego nowego (no już nie takiego nowego) trendu z jelly watches u facetów nie toleruję, u kobiet czasami, zależy od reszty stroju:)
dla mnie zegarek to jest głównie element garderoby, bo samą godzinę mam w telefonie, ipodzie, na ścianie w klasie, na kasowniku w autobusie - wszędzie. sama noszą dwa zegarki, które nie działają ale są pięknymi rodzinnymi pamiątkami:D
 

brylant  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-20, 17:07   

Ciężko mi powiedzieć czy zegarki G-Shock są brzydkie. W sumie to kwestia gustu posiadam w sumie 3 zegarki jeden G-Shock właśnie do użytku codziennego, posiadam Ingersoll'a tylko na jakieś specjalne okazje do garnituru i Swatcha na gorące dni, lekki przewiewny zegarek. Mnie osobiście G-Shock'i urzekły, nie dość, że wytrzymałe jak dla mnie ładne to jeszcze wygodne :-) .
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-02-20, 18:41   

Cytat:

Czy facet powinien mieć zegarek?



Co za pytanie. Jeśli ktoś chce mieć zegarek niech nosi, nie to nie, prosta sprawa. Dlaczego wszystko sprowadza się do tego co człowiek powinien robić/nosić, a czego nie?

Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez zegarka, bo takie już moje przyzwyczajenia i często, gdy go nie mam na ręce łapie się na tym, że spoglądam na pustą rękę.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

agnikl  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 08 Gru 2012

Sk±d: Wêgorzewo

   

Wys³any: 2013-02-20, 19:50   

Zegarek elegancko wyglada, lubie jak mezczyzna go posiada!
Kolega sie nie zna, nie to pokolenie ;d
_________________
Ktoś wierzy w ideały, ja wierzę w krople co drąży skały.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-02-20, 21:09   

Do lamusa-no way ,jak ktoś nie nosi to nie nosi. Mój tata ma zajawkę na punkcie zegarków,nie wiem czy to spora kolekcja ,ale ma ich z 50 sztuk ja sam mam kilka. Odpowiednio dobrany zegarek dodaje charakteru mężczyźnie..seria G-Shock tutaj widzę hejtowana,to dobre zegarki,ale nie do garnituru. Sprzedaż drogich luksusowych zegarków,na pewno nie spada,a czytałem kiedyś,że nawet wzrosła więc chyba,a śmiem powiedzieć na pewno..zegarki mają się dobrze i nic nie zapowiada by zostały zepchnięte do lamusa.
_________________
You know who i am
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-02-20, 21:11   

Staram się nosić ze sobą tylko te rzeczy które są niezbędne a więc zegarka nie noszę
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-02-20, 21:12   

Ja noszę, ażeby nie grzebać w kieszeni w poszukiwaniu telefonu...
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

kami1234  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Maj 2012

   

Wys³any: 2013-02-20, 23:30   

Tak, powinien :) Fajnie to wygląda, jak dla mnie jest to nawet element ubioru, podkreśla styl faceta. Do mnie najbardziej przemawiają zegarki klasyczne, coś takiego: http://www.we-dwoje.pl/kl....html?foto_id=1 Sportowe mi się nie podobają.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com