Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

broonetka

User



ImiÄ™: Daria

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2014

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2015-04-16, 13:12   

Może karty stałego klienta? Albo możliwość wylosowania rabatu - to mnie przyciągało zawsze do jednego sklepu z ciuchami w okolicy :) dobrym sposobem jest też groupon, olx no i strona na fejsie z efektami pracy :)
_________________
Jeśli czegoś naprawdę pragniesz, osiągniesz swój cel.
 

karokrakow  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Wrz 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-04-17, 17:56   

U mojej fryzjerki np. zbiera się naklejki - za zebrane 10 otrzymuje się rabat lub jakąś niedużą odżywkę. Być może nie będzie to silny magnes na nowych klientów, ale może pomóc zatrzymać tych, którzy już raz odwiedzili salon.
 

Tomasz80

User


Do³±czy³: 12 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-12, 15:33   

Ja bym proponował jakieś upominki, które są nie drogie, a na pewno się przydadzą. Więc raczej bym szedł tą drogą, bo reszta to nie wydaje mi się być dobrym pomysłem, aczkolwiek kto wie he he
 

narika

User


Do³±czy³: 17 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-17, 11:56   

Gadżety reklamowe zawsze są mile widziane :) Jakiś ładny długopis może?
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2015-11-19, 21:37   

Jasne, że gadżety reklamowe się sprawdzają. O to chodzi, by logo firmy było eksponowane, gadżety typu długopisy się świetnie sprawdzają ;) ale w dzisiejszych czasach ważna też jest promocja na portalach społecznościowych i dobre opinie w Internecie ;)
 

bartek80

User


Do³±czy³: 26 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-29, 09:37   

Najlepiej zaopatrz się w kilka różnych gadżetów oraz wprowadź program partnerski np 10 usługa gratis - to mobilizuje klientów. Co do gadżetów to w przypadku studentów najlepszym rozwiązaniem są długopisy, od zawsze ich brakuje :D Starszym osobom polecam dawać kalendarzyki, mały koszt, a prawdopodobnie wrzuci taka osoba go do portfela - bo kto wyrzuci kalendarzyk - przecież zawsze może się przydać (tak działają schematy myślowe ;) ) Poza tym to internet, jeśli nie strona internetowa (spory koszt), to fanpage na fb, prosta obsługa, zerowy koszt. Najlepiej wrzucaj tam różne ciekawostki z branży, ludzie będą to udostępniać dalej ;)
_________________
"Cogito ergo sum" Budowa domów Firma budowlana - Śląsk
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com