Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-05-28, 16:51   

czy faceci to bezmyślne stworzenia? Czy myślą tylko penisem?
Oczywiście że nie...
więc dlaczego mówienie "czy kobiety to materialistki" te tematy są bez sensu bo każde ma tą samą odpowiedź że NIE bo każdy jest INNY
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 20:08   

A faceci to nie materialiści? Nie podciągałabym tej cechy pod jedną płeć.

Ja szczerze mówiąc jestem materialistką. Uważam, że pieniądze są ważne( może nie naj, ale ważne) itd.
Przyznałam się! :-D
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-28, 20:12   

Marlen, brawo! Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :-) Chociaż nie! Centrum Smitha wyliczyło, że koszt całkowitego wychowania jednego dziecka, opieki, edukacji itd, wynosi w Polsce około 160 tysięcy złotych...

Pewnie, że nie wszystkie kobiety to materialistki! Ale jest to cecha dominująca w kobiecych genach. Howgh!
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-28, 20:14   

Sputnik napisa³/a:

Ale jest to cecha dominujÄ…ca w kobiecych genach.


pokaż mi gen, który za to odpowiada :P Przez Twoje posty Sputnik czuję się mężczyzną >.>
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-28, 20:17   

Popatrz na tę kropkę: . To jest właśnie ten gen w 10000-krotnym powiększeniu :-P Chodzi mi o taką ogólną predyspozycję, że taka cecha materializmu łatwiej przenika do kobiecego, niż męskiego umysłu (chociaż bywa odwrotnie!).... Proszę Pana Qukułkowatego
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 20:40   

Ja tam zauważam duży pociąg do gadżetów ze strony panów a to oznacza materializm!

Sputnik, niee.... W dzieciach lepiej nie. Ja wolę gotówkę. :hyhy:

Nie mogę mówić za wszystkie panie, ale z moich obserwacji wynika, że dużą wagę przywiązujemy do pieniędzy (możemy się wypierać itd ale chyba nie warto...) Nie mówię o jakimś nagminnym myśleniu o kasie czy kierowaniu się w życiu tylko dobrami materialnymi, no ale czy nie lubimy ładnych ubrań? Czy nie kuszą nas srebrne bransoletki? (nie znoszę złotej biżuterii!) :-D
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 20:57   

Pytanie było raczej o stan majątkowy jako ewentualną przeszkodę w związku ^^.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-05-28, 21:20   

Chłopak, z którym miałabym być na dłuższą metę bogaty być nie musi. No ale powinien pracować. Jego praca, że tak się wyrażę, powinna być godna. Tak więc żaden zamiatacz ulic, czy grajek na ulicy nie wchodzi w grę. Czy to więc materializm? No cóż...
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 21:33   

Poczekajcie, aż się zakochacie. Wszystkie wasze majątkowe fanaberie mogą runąć. Miłość nie wybiera. Szczególnie, że tu nie mamy mowy o żadnych upodobaniach czy coś.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 21:36   

Każda zdrowo myśląca jest materialistką, chyba że jest opóźniona w rozwoju.
Nawet w naturze, wybiera siÄ™ partnera silniejszego i bogatszego.
Bo?
Bo chce mieć stabilne życie, myśli o przyszłości swoich dzieci i domu.

jr_ napisa³/a:

Czy myślą tylko penisem?

Wybieramy kobiety które się nam podobają, które są dla nas atrakcyjne seksualnie. Nie każdego podnieca buzia i cycki z dupką, inni mogę lubić mądre lub o tych samych zainteresowaniach.
 

cloud21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 21:51   

W pewnym sensie każdy jest materialistą a raczej realistą bo skoro chce się w przyszłości założyć rodzinę to trzeba gdzieś mieszkać i mieć co do garnka włożyć a w społeczeństwie już tak jest że za utrzymanie rodziny odpowiada mężczyzna.Więc nie obrażajcie się dziewczyny ,nie musicie od razu składać ślubów ubóstwa ten temat ma zupełnie inną wymowę nie uogólniajmy tak oczywiście zdarzają się t.z blachary ale to już inna bajka
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 21:52   

Cytat:

Pytanie było raczej o stan majątkowy jako ewentualną przeszkodę w związku ^^.



Przeszkodą w związku nie jest materializm tylko brak ambicji drugiej osoby. Pieniądze zawsze można zdobyć, ale jak jest się osobą niezaradną... To nazywa się drugą osobę materialistą.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-05-28, 22:04   

Damn napisa³/a:

Miłość nie wybiera.


Otóż to. Wybieram ja. I nie wybiorę nikogo, kto nie potrafi zapewnić sobie godnego życia.
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-05-29, 16:03   

To zależy, bo jeżeli mężczyzna w wieku powiedzmy powyżej 25 lat (coś koło tego), mieszka z rodzicami gdzie nie ma własnego pokoju, łazienki itp. i nie robi nic aby to zmienić, to dla mnie odpada. Nie dlatego, że jest biedny, tylko dlatego, że to świadczy o jego braku ambicji, o olewaniu złej sytuacji materialnej.
Facet może wynajmować pokój na współę z kumplem, nie mieć samochodu, itp. Ale jeżeli ma ambicje, kształci się aby w przyszłości wyjść na prostą - Jest okej.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-05-29, 16:40   

Sputnik napisa³/a:

Popatrz na tę kropkę: . To jest właśnie ten gen w 10000-krotnym powiększeniu


Haha, padłam! :mrgreen:

To znaczy ja powiem tak, że ja na pewno bym się nie zakochała w facecie, który jest biedny jak mysz kościelna i w dodatku nic nie robi ku temu, aby swój dobrodyt materialny jakoś poprawić (czyli taki dożywotni pasożyt). Natomiast jeśli posiada cechy takie jak zaradność, odpowiedzialność i chce się wybić z tego pułapu życiowiej goryczy to jak najbardziej bym zaakceptowała. Ale jak już wyżej była mowa - serce nie sługa, więc nie wiadomo co w życiu człowieka go zaskoczy.
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com