Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cloud21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-27, 23:55   Czy kobiety to materialistki ?

Witam wszystkich w szczególności drogie panie
Korzystając ze sposobności pragnął bym poznać waszą opinie w pewnej kwestii a mianowicie czy wy drogie dziewczyny,kobiety poznając chłopaka zwracacie uwagę na majętność swojego potencjalnego partnera inaczej ujmując czy były byście w stanie być z kimś kto jest trochę mniej zamożny niż reszta społeczeństwa ,nie ma własnego samochodu,mieszka w skromnym domku bez podstawowych wygód typu np łazienka czy własny pokój i.t.p

Czy taki ktoś był by dla was atrakcyjny ? czy były byście w stanie zaangażować się w związek z kimś takim ? czy czuli byście się w tym związku komfortowo mimo tych niedogodności ?
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-28, 08:08   

cloud21 napisa³/a:

zwracacie uwagę na majętność swojego potencjalnego partnera


Nie. Bardziej zwracam uwagę na jego zaradność, umiejętności i nastawienie do pracy. Jeżeli pod tym względem jest w porządku, to ok. Ale to w przypadku, gdy chcę się z kimś tak na dłuuugo, dłuuuugo wiązać, w sensie że planuję z nim być na dłużej. Nie chcę byśmy mieli potem problemy finansowe, bo jemu sie dupy z domu ruszyć nie chce. Nie wymagam luksusów. Schodzi to u mnie zdecydowanie na dalszy plan. dużo dalszy.

cloud21 napisa³/a:

czy były byście w stanie być z kimś kto jest trochę mniej zamożny niż reszta społeczeństwa ,nie ma własnego samochodu,mieszka w skromnym domku bez podstawowych wygód typu np łazienka czy własny pokój i.t.p

Tak. oczywiście. o ile ma, bądź szuka pracy i da sobie radę. Nie chcę mieć dziecka na utrzymaniu a mężczyznę, który mi pomoże.

cloud21 napisa³/a:

Czy taki ktoś był by dla was atrakcyjny ? czy były byście w stanie zaangażować się w związek z kimś takim ? czy czuli byście się w tym związku komfortowo mimo tych niedogodności ?


Ja nie jestem materialistką. Nie oceniam człowieka po grubości jego portfela. Dla mnie liczy się do kim jest, a nie to, co na sobie nosi.
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-28, 08:32   

Qukułka, to jest myślenie oświecone. Bardzo dobrze. Ale czy w podświadomości kobiety nie są materialistkami? To chodzenie po sklepach (konsumpcjaa!), rozmawianie o modzie, ciuchach (konsumpcjaa!), olbrzymia radość z droższego prezentu (konsumpcjaa!) itp, itd, etc....
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-28, 08:44   

Nie jestem materialistką,choć jestem kobietą.Jednakże teraz mam pewne wątpliwości co do tego.Miarą uczuć nie powinien,być majątek partnera.
_________________
Drugs&hugs.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-28, 08:51   

Sputnik, w takim razie ja nie jestem kobietą, bo rzadko chodzę po sklepach, nie rozmawiam o modzie i nie umiem się cieszyć z prezentów. Dziwna jestem. Ale racja, jest wiele materialistek w Polsce (i nie tylko).
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-28, 08:56   

Qukułka, to się chwali! :-) Uogólniłem trochę. Bądź co bądź temat jest o ogólnej, szerokiej i rozmytej jednostkowo populacji Kobiet. Podświadomie materialistek! Podobnie jak faceci są mniej lub bardziej podświadomie nastawieni na seks... Uogólniając!
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-28, 09:20   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

w takim razie ja nie jestem kobietą, bo rzadko chodzę po sklepach, nie rozmawiam o modzie i nie umiem się cieszyć z prezentów


w takim razie, a też nie jestem kobietą.
Co do prezentów, uwielbiam je dawać.

Moja matka uważa, że jestem straszną materialistką, bo staram się przetrwać i zawsze kiedy mam coś zrobić szukam z tego korzyści (i znajduję je) dzięki czemu obie strony coś otrzymują. Oczywiście chodzi mi tu raczej o jakieś fizyczne obowiązki.

cloud21 napisa³/a:

poznając chłopaka zwracacie uwagę na majętność swojego potencjalnego partnera inaczej ujmując czy były byście w stanie być z kimś kto jest trochę mniej zamożny niż reszta społeczeństwa ,nie ma własnego samochodu,mieszka w skromnym domku bez podstawowych wygód typu np łazienka czy własny pokój i.t.p


Poznając chłopaka czy dziewczynę czy kogokolwiek zwracam uwagę na to jaki jest, a nie na to jak wygląda on czy jego otoczenie, dom, pokój.
Oczywiście gdybym skusiła się na dalsze patrzenie w fikcyjną przyszłość, poznając owego chłopaka od środka i dowiadując się, że jest on zwykłym leniem, którego największym pragnieniem jest dostać obiad, niebyła by to osoba, z którą bym się związała, a co dopiero pobrała. Jesli była by to osoba, która mimo biedy jest wspaniała, ma wielkie marzenia, pragnienia i chce coś osiągnąć i oczywiście ja bym ją kochała, to reszta mnie nie obchodzi.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-28, 09:52   

Hm ja powiem tak: sama suma na koncie sie nie liczy, ale to jak facet z pieniedzmi sie obchodzi juz tak. Nie chcialabym byc z kims, kto nie potrafi trzezwym okiem analizowac swoich dochodow i wydatkow. To na dluzsza mete prowadzi do katastrofy ; ]
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-28, 10:32   

a ja powiem tak, kiedy kogos poznaje nie pytam go o to ile ma na koncie i czy ma lazienke w domu, a jezeli ktos jest naprawde wartosciowy i ma to "coÅ›" to stan jego konta przestaje miec jakiekolwiek znaczenie.


btw czytalam kiedys ze kobiety czesciej osiagaja orgazm z bogatymi facetami, ale nie wiem, nie mam az takiego doswiadczenia :oczami:
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-05-28, 11:16   

Gdy poznaję nową osobę,obojętnie czy to facet czy kobieta na początku zwracam uwagę na charakter,osobowość oraz wygląd,a nie stan portfela.Owszem,to ma znaczenie gdy w grę wchodzi stały związek,ale nie do tego stopnia by przez to kończyć znajomość czy traktować tę osobę jako kogoś ''gorszego''.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2010-05-28, 11:56   

cloud21 napisa³/a:

Czy taki ktoś był by dla was atrakcyjny ?


Tak, tak samo jak taki, który mieszka w wielkim domu. To wszystko zależy od tego jaki by był, jaki miałby charakter.

cloud21 napisa³/a:

czy były byście w stanie zaangażować się w związek z kimś takim ?


Oczywiście, że tak.

cloud21 napisa³/a:

czy czuli byście się w tym związku komfortowo mimo tych niedogodności ?


A co to za niedogodności?
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

Kuna  

User



ImiÄ™: Paolla

Do³±czy³a: 27 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 12:08   

nie jestem materialistkÄ…, dla mnie kasa nie ma znaczenia!
nie potrafiłabym być z kimś dla pieniędzy, wykorzystywać kogoś, żeby tylko mi było wygodnie i żebym wszystko miała co bym chciała.

ja nie śpię na pieniądzach, a u mnie w domu jest dość krucho z kasą, dlatego cenie wartość pieniędzy i wiem, że bez nich, czy też z jakąś ich małą ilością można normalnie żyć. Więcej mi nie potrzeba.
 

metalowa  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 13:35   

Sputnik, nie ma co uogólniać każda jest inna
ja również nie jestem materialistką
chociaż zdarzają się blachary dla których ważniejsza od miłości do chłopaka jest jego kasa
_________________
Gdy wiesz że twój czas jest zamknięty w dłoni
Może wtedy zaczniesz wierzyć
¯e życie tam na dole to tylko dziwna iluzja
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-05-28, 14:35   

Również nie jestem materialistką, kasa jest ważna, oczywiście, bo bez niej nie da się praktycznie żyć, ale też nie jest najważniejsza.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 15:50   

Jak zobaczyłam nazwę tematu to...

Tak, wiele kobiet to materialistki ale co z tego? Ja osobiście uważam że to jest chore. Każda kobieta jest inna i pytanie w temacie zostało źle skonstruowane. Majątek to jest ostatnia rzecz na którą w ogóle można spojrzeć.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com