Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marcinb  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Cze 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-06-11, 21:29   

Ja robiłem zakupy bezpośrednio w chinach. Moim zdaniem warto, bo ceny są niezwykle atrakcyjne.
_________________
 

Lubor

User


Do³±czy³: 23 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-29, 15:50   

Nie znam tego serwisu. Ja tez jestem uzależniony, ale od kupowania sprzętu fotograficznego. Niestety, w Polsce są ceny z kosmosu, za dokładnie takie same egzemplarze za granicą a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych płaci się o wiele mniej. Mam dalszą rodzinę pod New Jersey, oni kupili mi dwa aparaty i jeden obiektyw. Całość łącznie z przesyłką to było jakieś 50% ceny w Polsce. To szokuje zwłaszcza, ze oni potrafią takie rzeczy kupować z bieżących dochodów, nie na kredyt.
 

Modeland_pl

User


Do³±czy³: 09 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-09, 14:47   

Ja serwis co prawda znam,natomiast osobiście nie miałem okazji tam zamawiać,więc nie mam opinii co do jakości czy też solidności. Generalnie zakupy w sklepach internetowych to dla mnie czysta przyjemność,jest taniej i mamy zdecydowanie większy wybór.
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-12-09, 18:02   

Radzę bardzo uważać. Na takim czymś już niejeden się naciął. Laptopy z pozmienianymi na gorsze i tańsze wnętrznościami sprzedawane jako nowe autentyki. Każde ubranie jakie jest na aliexpress to podróba. Ani jednego autentyku nie ma, jeszcze się nie spotkałem, a widziałem z tysiąc. Nawet po 1000 euro sprzedają podróby kurtek i innych markowych rzeczy. Repliki samsungów 1:1 które tak na prawdę są nic nie warte, chyba że trafisz na tę jedną sztukę która jest dobrze podrobiona. A już nawet się nie kryją, tylko jak dawniej pisali "Samzung", teraz piszą po prostu "Samsung" na podróbach, więc łatwo się naciąć. Odradzam. Chyba, że bardzo zaufany vendor z mnóstwem sprzedanych sztuk.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com