Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-10-25, 09:48   

praDa napisa³/a:

Male piersi przeszkadzaja mi w zyciu tylko w jednym- nie moge zalozyc takiej sukienki



Moja dziewczyna ma rozmiar D.
Po prostu sÄ… wielkie/wielgachnee...

Jak zakłada taką sukienkę, to nieco się pienię... ...bo wszystko jest widoczne -.-
No i jeszcze kręgosłup nadwyręża ;)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-25, 10:14   

kenzy1 napisa³/a:

No i jeszcze kręgosłup nadwyręża


Niech zakłada plecak z dwiema cegłami w środku.
Przeciwwaga. :-D

kenzy1 napisa³/a:

Moja dziewczyna ma rozmiar D.

Po prostu sÄ… wielkie/wielgachnee...


Nie wierzę...chyba, że przekonasz mnie jakaś fotką... :]
 

jagnam

User


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-27, 08:25   

No własnie ja chciałabym mieć takie, które dałoby się wziąć w rękę a obecnie sa tak małe,że jest to raczej niemożliwe. Z przodu płasko, z tyłu płasko...
Drogie są te tabletki Perfectbust? Ile trzeba je mniej więcej brać I czy to nie jest tak,ze efekt utrzymuje się tylko na czas brania tabletek a potem znika?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-28, 12:41   

to zapewne tabletki hormonalne, a dokładniej z estrogenem, pozyskiwanym zazwyczaj z kobylego moczu.
patrząc pod względem medycznym nie ryzykowałabym zdrowiem. ale czego nie robi się dla próżności :oczami:
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-08-02, 13:29   

ja mam odpowiednie co do figury, wiec nie narzekam, az tak :D wiadomo moglyby byc ciut wieksze, ale nie az takie balony, jak u niektorych Panien. Przede wszystkim sa jedrne i wlasne a nie sztuczne :D
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-08-02, 20:21   

Lubię swoje cycki, szczególnie dlatego, że mężowi się podobają. To mnie buduje. Bez tego pewnie byłabym zasmucona, sporo przeszły.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-08-07, 20:26   

Pamiętam, kiedy leżałyśmy z moją koleżanką na kocu jedząc lody polewane gorącą czekoladą, i słuchając Simply Red wzięło mnie na rozmyślania.
Kiedy zastanawiałam się, czy powinnam na pierwszą randkę założyć na nos okulary, bo zdjęcia posyłałam bez nich i byłoby to nieco oszukiwaniem rzeczywistości, chociaż nie wiem obecnie, co bardziej.
Poprawiłam je ostentacyjne i rzekłam- zaakceptuje mnie z okularami albo niech spier****.
Bo często moi partnerzy namawiali mnie na tak zwane soczewki i zawsze mi je ściągali podczas rozmów, czy bliższych kontaktów.
Podobnie jest z piersiami, narażona na wszechobecne komunikaty o pożądaniu przez płeć przeciwną dużych rozmiarów, sama pomyślałam, czyby na tę randkę nie wybrać się w staniku z poduszkami...
Lecz naszła mnie dość podobna refleksja, i że posiadam jedynie koronkowe, niewypychane.
To absurdem wydało mi się, żeby to czynić.
I poszłam bez stanika, jako taka zupełnie wyzwolona osoba, chłopak był zachwycony!
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mariolllka

User


Do³±czy³: 07 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-07, 22:03   

Zanim kupicie jakieś tabletki na powiększenie biustu, to przeczytajcie sobie te wpisy Ja jestem w szoku :-o
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com