Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-08-24, 10:17   

Adra napisa³/a:

nieoperacyjnie go trochę powiększyć



Najskuteczniejszym sposobem jest ciąża :]

Adra napisa³/a:

Tabletek nie brałam ale widziałam,że na forach dziewczyny sobie polecają.



Podobno niektóre rośliny które występują normalnie w diecie mają taki efekt jeżeli jeść ich więcej. Na tabletki uważaj, nie kupuj niczego co nie jest oficjalnie zarejestrowane w Polsce i możliwe do kupienia w aptece.

Poza tym, każdy biust ma urok właściwy sobie, nie przejmuj się tym. Jeżeli myślisz o tym żeby się podobać facetom, to ja przykładowo bardziej zwracam uwagę na pośladki i nogi, a pośladki akurat można odpowiednimi ćwiczeniami powiększyć i wymodelować (w połączeniu z odpowiednią dietą, mięsień trzeba z czegoś zbudować wygładzić warstewką tkanki tłuszczowej żeby ładnie wyglądał)
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-08-25, 23:18   

Mityczne źródła podawały, że od orzechów włoskich i jajek rośnie biust :) Dziś na przykładzie swoich koleżanek widzę, że większość tabletek antykoncepcyjnych ma bardzo pożądany "efekt uboczny" polegający właśnie na zwiększenie rozmiaru piersi. Niestety często idzie za tym także zwiększenie masy tu i ówdzie. Ale! Po po pozbyciu się zbędnych kilogramów z boczków, czy pupy piersi zostają nadal duże.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-27, 15:34   

Zdaje się, że są tylko ćwiczenia na jędrniejszy biust.
Czasami robię pompki na piłce gimnastycznej, ale tylko 3 jestem w stanie, góra pięć.

Jaki masz rozmiar, że to dla Ciebie taki problem?
Kiedy utyłam, czyli w tym momencie, mam większe piersi. Lecz wcześniej zbytnio się tym nie przejmowałam.
Przytyj, może wyjdzie Ci to także na dobre. :-)
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-08-27, 17:26   

philosophus napisa³/a:

Najskuteczniejszym sposobem jest ciąża


xD
Te kilka miesięcy wystarczy, żebyś znienawidziła duży biust. W ciąży, a później laktacji miałam rozmiar 80E. Czapkę można było zrobić z tej miseczki. Wraz ze spadkiem wagi, na szczęście, zmalał do 65F. Idealnie komponuje się z moją figurą. Nie mam problemu z ubraniami w swoim rozmiarze. Jedynie z biustonoszem, nie w każdym sklepie znajdę swój rozmiar.

Zastanów się o co prosisz;p
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-08-31, 18:29   

marigold napisa³/a:

zbędnych kilogramów z [...] czy pupy



Z mojego punktu widzenia, tutaj trzeba się mocno postarać żeby było coś zbędnego.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

magdalena85  

User


ImiÄ™: Magdalena

Do³±czy³a: 30 Sie 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-09-10, 14:54   

Æwiczeniami ujędrnisz, powiększyć można tyjąc (ale oczywiscie to zależy od organizmu), no i po ciąży może zostać troszke większy.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-09-10, 15:08   

ale już ujędrniony biust będzie się o wiele lepiej przedstawiać.
Fakt tyjąc może się powiększyć, ale nie koniecznie..
Po ciąży, czasem później wraca do wcześniejszych rozmiarów
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-09-14, 22:42   

Adra napisa³/a:

Tabletek nie brałam ale widziałam,że na forach dziewczyny sobie polecają.


To dlaczego ich się nie zapytałaś? Bo to kampania szeptana i musisz zrobić podwaliny pod wątek. Na innym forum gdzie jestem moderatorem robisz to samo, z resztą zbanowałem cie już tam.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-09-18, 21:00   

Nie da się. Jeśli jesteś szczupła to przybieranie na wadze często sprawia, że biust robi się pełniejszy. Æwiczenia mają wpływ na jędrność, nie na rozmiar. Zbyt dużo tam tkanki tłuszczowej.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Zoska13  

User



ImiÄ™: Zosia

Do³±czy³a: 14 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-21, 21:43   

Nie da siÄ™, ćwiczeniami możesz jedynie biust ujÄ™drnić i podnieść, ale nie powiÄ™kszyć. O kremach to już nawet nie wspomnÄ™, nie ma takiej możliwoÅ›ci, musiaÅ‚yby być naszpikowane jakimiÅ› hormonami chyba, co nie byÅ‚oby zbytnio zdrowe ani bezpieczne. Najlepiej wziąć siÄ™ za ćwiczenia, ale musisz siÄ™ liczyć z tym, że jak zaczniesz ćwiczyć, zaczniesz chudnąć, wiÄ™c automatycznie biust ci siÄ™ zmniejszy... I tak źle i tak niedobrze. Najlepiej siebie zaakceptować i nie mieć takich problemów z czapki – cieszyć siÄ™ zdrowiem:-)
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-09-24, 18:27   

Powiększyć ? Niestety nie znam takiego sposobu :) ćwiczenia oraz kremy nam go na pewno ujędrnią i troszkę uwydatnią ale nic poza tym.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-09-26, 16:32   

Również nie znam takiego sposobu. Niestety natura obdarzyła Cię małymi piersami i musisz się z tym pogodzić.

Piersi jak i penis bardzo ważne w stosunkach damsko-męskich. Mężczyźni narzekają na swoje małe fiutki, a kobiety na deske :-D

Co zrobisz - nic.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-09-26, 16:57   

Diff. Ja tam wcale nie narzekam.
Poza tym. Z reguly dziewczyny z malymi piersiami maja ladne posladki. Wiec zasadniczo sie nie zgadzam z tym, co piszesz.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-09-26, 17:08   

Jedni wolą cycki, drudzy pośladki

jedne wolą klaty, a inne długie knagi

Są gusta i guściki :-D
 

ChodzeGdzieChce  

User



ImiÄ™: Malwina

Do³±czy³a: 30 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-30, 11:29   

Ale po co Ci w ogóle powiększać biust! To mit, że faceci lubią duże. Facet lubi taki jaki akurat posiada jego dziewczyna:) Na duże cyce tez nie złapiesz fajnego kolesia. To chwyt na półgłowków.
_________________
Odkryłam, że ludzie mają wiele warstw tajemnic. Wydaje ci się, że kogoś znasz, że go rozumiesz, ale jego pobudki zawsze są przed tobą ukryte, schowane w jego sercu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com