Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

M3nTaL

User


Do³±czy³: 15 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-15, 16:38   Czy podobam siÄ™ jej ?

Jestem tu nowy. Zacznę od początku. Mam 17 lat, nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy żadnej sie nie podobałem. Chodzę do 2 technikum. Od jakiegoś czasu pewna dziewczyna z pierwszej klasy gdy mamy obok siebie lekcje (2razy w tygodniu) to mi się przygląda, patrzyliśmy sobie w oczy(głupi byłem ze się nie uśmiechnąłem czy coś. Jednak gdy przechodzi obok mnie, na korytarzu itp. to nigdy na mnie nie spojrzała. Unika mojego wzroku, patrzy w dół, przed siebie, w bok. Co mam o tym sądzić ? Co mam robić ? Byłbym wdzięczny za odpowiedź :)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-02-15, 17:43   

Zaryzykuj i zagadaj do nie w czasie przerwy lub dorwij ja po lekcjach ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

mariza78

User



Do³±czy³: 14 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-14, 12:01   

No właśnie odezwij się! :)
 

honkajaponka

User


Do³±czy³: 17 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-17, 19:15   

Teraz jest łatwiej dzięki portalom społecznościowym. Zaczep ją na fb:)
_________________
amortyzator bezpieczeństwa
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-20, 16:14   

Olej facebooka i zaczepki. Czemu teraz każdy tak zaczyna? To jest nudne, dziecinne i za proste. Skoro widzisz ją w szkole to wymyśl jakiś pretekst żeby zagadać. Później możesz wkroczyć na tego fb ale też bym nie przesadzał, kilka żarcików i umawiasz spotkanie. Moich kilku kumpli poznawało dziewczyny na messengerze mimo że mieli z nimi kontakt na żywo i uwierz, nic dobrego z tego nie wyszło.
_________________

 

M3nTaL

User


Do³±czy³: 15 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-03-23, 10:27   

Niestety. Spóźniłem się. Jakiś koleś mnie wyprzedził i zagadał do niej. Teraz widzę ich na przerwach ciągle. Chyba miałbym u niej szansę, bo raz na rekolekcjach w kościele siadła za mną z dwiema koleżankami, gdy jej cała klasa była zupełnie gdzie indziej. Gdy się lekko odwracałem widzialem jej wzrok na mnie. Gdy był znak pokoju widziałem jak się uśmiechnęła gdy się odwracałem i chyba speszyła gdy podałem jej rękę. Teraz to już i tak nic nie zrobię gdy tamten do niej zagadał. Mogę mieć tylko do siebie pretensje ;)
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-23, 20:48   

Nie myśl tak ziomuś. Dam Ci dwie rady, jako starszy kolega. Po pierwsze to że zagadał do niej jakiś koleś jest raczej normalne. Jeśli nie mamy "spaczonego" gustu, a raczej pewnie nie masz, taka dziewczyna podoba się połowie chłopcom w Twojej szkole. Nawet jeśli w szkole byłaby sama, po niej na pewno spotyka i gada z jakimis facetami. To nie ma prawa wpływać na decyzję czy zagadać do niej czy nie. Nikt nie ma do niej prawa, a ten typ powinien Cię tylko zmobilizować do działania. Po drugie olej patrzenie na takie sygnały, patrzy/nie patrzy na mnie, uśmiecha się czy też nie. Chwyć byka za rogi, wymyśl pretekst żeby podejść i sam się przekonasz. Inaczej takie gdybanie będzie się ciągnąć w nieskończoność, bo za kilka dni przestanie gadać z tym gościem ale.... zacznie z innym. To trochę dziecinne ale życzę Ci tego żebyś jak najszybciej pojął, że trzeba działać stanowczo. Nie mówię tu o mówieniu kocham przy pierwszej rozmowie. Ale wiesz o co chodzi, sami robimy sobie tyle schodów że później nawet nam się nie chce wejść na pierwsze piętro, a tymczasem wystarczy złapać windę i lecisz :> tak metaforycznie się zrobiło ;) Zbierając moje myśli do kupy: każda dziewczyna która jest ładna i wartościowa będzie miała w okół siebie facetów, Twoja rola w tym żeby przedstawić swoją osobę w jak najlepszym świetle, a to czy wybierze Ciebie czy jakiegoś frajera to jej sprawa, tego nie zmienisz. Będziesz mógł ją skreślić jeśli powie Ci w oczy że ma innego i nie chce się z tobą zadawać. Ale Ty nawet nie spróbowałeś bo jakiś placek do niej podbił i już odpuszczasz. Serio? Weź działaj.
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com