Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

violita  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Sty 2011

Sk±d: w-wa

   

Wys³any: 2011-01-19, 17:55   

tak, i to nie raz. stałam przy drzwiach i perfidnie się gapiłam a oni nie zauważyli. :-D
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-19, 18:07   

własciwie... raz brat wołał rodziców.. ale nie słyszeli, natomias ja ich słyszałam ;d poszłam do niego i "poczekałam", wolałam nie schodzić ;s ;/
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

akikohiroshima  

User



ImiÄ™: Alicja

Do³±czy³a: 05 Gru 2009

Sk±d: England

   

Wys³any: 2011-02-11, 21:52   

ja raz jak wrocilam od babci to rodzice nie slyszeli jak do domu wchodze, to przylapalam ich jak mama lezala bez bluzki i stanika na tacie i tata jej piersi trzymal.. xd -i potem matka tak odskoczyla, i zaczela sie tlumaczyc ze ojciec ja tak mocno przytulal a ona chciala bluzke sciagnac bo bylo strasznie goraca.. fakt bylo, lato ;d xd

hmm..raz slyszalam i matka potem cos takiego powiedziala 'ojj przestan bo ala uslyszy' (niestety na to bylo juz za pozno) :') XD

hmm.. jeszcze slyszalam mojej mamy kolezanke z jej mezem jak u nich nocowalismy na sylwestra (czy cos) dodam jeszcze ze w pokoju ktory oni sie zabawiali spaly trojka ich dzieci (7-12 lat wtedy) i mojej mamy i tej pani kolega... oblesne. w dodatku tak glosno sie zachowywali.. :kwasny:

noo i niedawno slyszalam jak moja mama sie kochala z jej chlopakiem.. :L (moji rodzice sie rozwiedli, wieki temu)

..dosc barwnie to wszysko opisalam. :mrgreen:
_________________
Minä rakastan sinua!
 

MiÅ›q  

Stały User

Pogromca majtek



Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Lut 2011

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-02-11, 22:28   

Kiedyś miałem koło 6 latek jak każdy to widziałem rodziców ale byli pod kołdrą więc nic nie było prawie widac ale za to mocno było słychac ale to było przecież 9 lat temu
_________________
Pozdrawiam ciÄ™ :D
 

francine  

Stały User

manhattan



Do³±czy³a: 31 Sty 2011

Sk±d: tm

   

Wys³any: 2011-02-14, 20:37   

Oj, ja widziałam i to wyjątkowo dokładnie (niestety).
Spałam z rodzicami (miałam może 6 lat) i obudziłam się nagle w nocy, a tu takie widoki :-/ niesmak pozostał.
_________________
Bądź cudowny w swej niedoskonałości.
 

Arturek  

User

Diabeł :*



ImiÄ™: Artur

Wiek: 32

Do³±czy³: 17 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-17, 18:31   

eghm normalka ci co tu piszą ze nie widzieli hmmm nie każdy się przyzna
ja osobiście widziałem najczęściej przypadkiem przechodziłem kolo sypialni rodziców
 

szymon_50007  

User

yEah.!


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: dalekO

   

Wys³any: 2011-03-23, 10:20   

słyszałem ;d
_________________
'dz!ękujÊ wAm zA to ¯e n!e boJę s!ę życ!a'
 

Dexter16  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-04-05, 09:30   

Nie przyłapałem, za to wielokrotnie słyszałem i "dowody" też zdarzyło mi się znaleźć. Traumy jakiejś strasznej nie mam z tego powodu, byłem tylko strasznie zdziwiony i zaskoczony, bo mam już starszych rodziców (ojciec dobiega już 60) i nie byłem pewny czy oni "to" jeszcze robią :-) Ale strasznie się ciesze, że tak, to znaczy że wiek im nie straszny i wciąż się kochają. Gorzej tylko, że mieszkamy w mieszkaniu, więc jak ich weźmie to ciężko nie słyszeć xD
 

aguleczek  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-05, 21:29   

Na szczęście nie. Nie chciałabym mieć traumy do końca życia :D
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-25, 19:31   

Raz spałem (uhh, 6 lat temu) z rodzicami w łóżku, jednak byłem odwrócony plecami więc nic nie widziałem, tylko czułem i słyszałem.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Utau  

User

Potwór D:



ImiÄ™: Hania c:

Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Maj 2011

Sk±d: to masz?

   

Wys³any: 2011-05-02, 18:38   

Tak , przyszłam do domu godzinę wcześniej bo odwołali lekcje plastyki i myślałam że nikogo w domu nie ma bo taka cisza była , no to stwierdziłam że w sypialni rodziców pooglądam MTV albo coś innego i wchodzę a tu... Szkoda że nie widzieliście miny mojego taty , przez 6 minut tak patrzyliśmy na siebie w bezruchu ,aż w końcu powiedziałam ''To ja może wyjdę'' XD
 

Mieszko  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 21 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-29, 09:50   

Hehe zdarza się. Przecież rodzice też mają potrzeby. :mrgreen:
_________________
Stań w obliczu jednego wroga tak, jakbyś miał do czynienia z tysiącem nieprzyjaciół; zetrzyj się z tysiącem nieprzyjaciół tak, jakby był to tylko jeden wróg.
 

Zavih  

Stały User

Kucharzyna



ImiÄ™: Filip

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Cze 2011

Sk±d: Wschód Polski

   

Wys³any: 2011-06-01, 11:36   

Można powiedzieć, że "przyłapałem" parę razy...
Kiedyś wróciłem za wcześnie z wesela, to wchodzę do domu, aż tu nagle słyszę ohy i ahy, podobnie bywało, jak spałem. Moje łóżko a łóżko mojej mamuśki i jej faceta jest centralnie za ścianą... To też słyszałem ohy i ahy. Kilka razy mnie to denerwowało, to zacząłem dzwonić do mamuśki, a jak ja dzwonię to ma inny dźwięk, więc wtedy przerywali:))
_________________
Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem. Woody Allen
 

betka  

User



Do³±czy³a: 29 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-06-13, 12:19   

Haha dobre z tym telefonem :mrgreen: Jak byłam młodsza to przyłapałam rodziców teraz już wiem, że w pozycji 69. Ale wtedy zupełnie nie jarzyłam o co chodzi, otworzyłam drzwi do sypialni i zaraz je zamknęłam bo tak sie przestraszyłam. :-D
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-13, 20:36   

Nigdy nie przyłapałam, ale kiedyś słyszałam. Chociaż zdarzyło się to chyba raz, czy dwa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com