Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Bored Man

User


Do³±czy³: 06 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-06, 12:42   Czy robić 18 urodziny?

Nigdy dotychczas nie robiłem nic specjalnego dla znajomych/rodziny w dniu moich urodzin, nie przepadałem za byciem wśród większej grupy ludzi i jakoś tak wychodziło. Byłem na kilku 18-tkach, nie jestem fanem takich imprez ale tragedii nie było. Chociaż nie rozumiem jak wszyscy mogą się tak jarać tym że są 18-tki, a główna atrakcja to często okazja do napicia się, to jednak w tych 18 urodzinach mógłbym chociaż raz coś zorganizować. Nie mam zbyt dużego domu więc ta opcja raczej odpada, sporo znajomych robi imprezę na sali, tylko z tym jest już większe zamieszanie, poza tym znajomych mam trochę zróżnicowanych i obawiam się czy wszyscy będą się fajnie bawić. Oprócz tego pewne zwyczaje na takich imprezach są dla mnie żałosne i prymitywne, może jestem jakiś dziwny, trudno :D I problem też kogo zaprosić, są osoby z którymi spędza się podobną ilość czasu ze wzgledu na szkołę ale tylko niektórych się lubi, a innych uważa się za idiotów ale dziwnie nie zaprosić kogoś z kilku osób z którymi się utrzymuje podobny kontakt. Można też zrobić urodziny np w pizzerii i zaprosić kilkunastu najlepszych znajomych, ale tak się raczej robi w młodszych latach, 18tki raczej są huczniejsze. Naprawdę zostaje tylko impreza na sali albo w domu czy są inne opcje? Jak było u Was, robiliście 18-tki, jak sobie poradziliście z wyborem gości itp? A może to przereklamowane wydarzenie i nie warto robić 18-tki?
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2018-01-06, 14:12   

Może najpierw wspomnę o osiemnastkach na których byłem. Pierwsza była na sali, z muzyką i alkoholem, solenizantką była dziewczyna która lubi imprezować i pić. Druga była na altanie należącej do restauracji, takiej dużej do urządzania imprez. Trzecia była w ogródku pod domem, też na altanie, był grill. Ja bym ci zaproponował wziąć kilku najlepszych znajomych i pojechać z nimi gdzieś na weekend, do jakiejś turystycznej miejscowości gdzie można wynająć jakiś nocleg i pójść do jakiś klubów czy coś pozwiedzać.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-01-06, 17:07   

Popieram kolegę wyżej. Po co robić wielkie huczne 18-nastki jeżeli możesz pojechać z przyjaciółmi np: do innego miasta zabawić się przez dzień dwa. Ewentualnie wcale nie robić nic wielkiego się nie stanie według mnie. Wkraczasz w wiek który jest trochę przełomowy. Dużo więcej obowiązków i tyle. Nic niezwykłego xD.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com