Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

powder

User


Do³±czy³: 26 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-26, 11:40   

nieee moze masz po prostu gorszy okres w swoim życiu :)
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-11-27, 09:10   

Barbeq napisa³/a:

a moze patrze tylko na siebie nie dostrzegajac drugiej osoby?



Dopóki patrząc na siebie nie tworzy się żadnych zobowiązań i długów, dopóty będzie git :-> Związek to zgrupowanie dwóch całości, a nie dwóch połówek :-> Nadmierne interesowanie się innymi ludźmi, a zwłaszcza jakimiś pierdołami które ich dotyczą nie świadczy o niczym innym, aniżeli o braku własnego życia.

Barbeq napisa³/a:

zaczęła za bardzo przejmować się mną, aniżeli sobą i zaczelo mi to nie odopowiadać, bo nikt nie chce czuc sie osobą o ktorą ktoś ciagle sie przejmuje.


Ponoć są tacy ''niewidzialni'' ludzie, którzy wolą obserwować niż być czynnymi, albo chodzi o to, że jakieś instynkty macierzyńskie się w niej chyba odzywają czy coś podobnego, albo w ogóle to jest jakaś osobowość zależna.
Nie rozumiem jak można nie chcieć mieć przydupasa. Może to dlatego, że ja mam nieco mniejszy bagaż doświadczeń niż Ty i nie znam wad takiego rozwiązania, ale jak nie chcesz, no to nie :->
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

Barbeq  

User


Do³±czy³: 15 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-27, 19:51   

Wiesz co.. może i fajnie byłoby mieć przydupasa, ale ona przestała po prostu robić tak, bym w koncu zaczal ja na nowo zdobywać i być chodź odrobinkę zazdrosnym :D W moim bylym juz zwiazku bylo tak, że ona zazdrosnik max, a ja tej zazdrosci nie mialem, bo mi jej nie dawala, nawet w najmniejszym stopniu. Ja mialem wygibane nawwet na najglupsze lajki czy coś, bo to dziecinne dla mnie, ona znow nie :D Moim zdaniem chęc moja na zdobywanie ciągłe jej bardzo u mnie zmalala, bo i staż w związku leciał do przodu.. im dalej w zwiazek, tym wiecej rutyny, mniej szalenczej milosci a od rozrywce juz nie wspomnę. Byla jej matura- dalem jej wsparcie, bo tego chciala, po jej maturze mielismy odbic sobie to imprezując, ale to na nic bo przyszly studia i ona znow ma fokus na to.. przy ostatniej rozmowie z nia, powiedziala mi, ze jej zainteresowanie to tylko nauka :) Co zrobić.. jak nie mamy 35 > lat, a naście. Co prawda ona juz ostatnie.. (śmiech) :D Kolejna sytuacja, jak zaopatrujesz sie na to, gdy ona chodzila na 18 bylem o nia spokojny i wystarczyl mi znak, a ona 200 razy przed 18 wypytywala kto bedzie, ze mam nie tanczyć z innymi dziewczynami i to i to i jescze tamto, źle sie czulem z tym faktem, bo tak mi to naszlo na glowę, ze aż mialem bloka przed kontaktami (zwykla rozmowa) z innymi dziewczynami podczas imprez, bo czulem oddech na plecach dziewczyny, czy to nie byla przesadna zazdrosc i nawarstwienie tego " matczynego strachu i zamartwiania?" Nie jest fajnie czuć się kimś, ktory niejako jest upominany jeszcze przed czyms, co moglbym ewentualnie zrobic.. a najlepsze jest to, że nigdy jej przykrego wybryku z inna nie zrobilem
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-11-27, 21:51   

Bluszcz i tyle, a co do zdobywania, to nie rozumiem jak można chcieć zdobywać coś, co przychodzi do mnie za darmo, bez żadnego wysiłku z mojej strony. Mam nadzieję, że chodziło o to, że kontrahentka jest zbyt przewidywalna, cały czas taka sama jak jakaś biała ściana, bo jak nie, to już nie wiem.
W każdym razie ideologi zdobywania nie czaję. W pracy też byś wolał zachrzaniać, niż mieć za nic?
Od tego dobrobytu, to się w głowach przewraca. Nie jesteś głodny albo Ci się przejadło. Zmień nawyki żywieniowe, a najlepiej na coś o w ogóle innym kolorze i zupełnie innych gabarytach.
To nie powinno wyglądać tak jak tutaj:

Tylko tak jak tutaj:


Po co siedzieć w kuchni, skoro nie jest się głodnym? :mrgreen:
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com