Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:51   

i tak byś przestał baggy nosić bo to przechodzi z wiekiem, bo przecież poważny 20-kilku letni mężczyzna nie będzie z siebie robił hiphopowca...
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:53   

Każdy ubiera się tak, jak lubi i nikt nie powinien tego krytykować. No właśnie - nie powinien, ale jak wiadomo różnie z tym bywa. ;) Ja tam nie mam nic przeciwko żadnego z ciuchu dla facetów, może też to działa w drugą stronę? :]
 

Dorotka^^  

Stały User



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Sie 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-09-06, 21:03   

A moim zdaniem ok fajnie wszystko chcesz mieć swój styl ale jak chcesz z takiego luzaka przejść w obcisłe gacie to powodzenia Ci życze bo w szkole to nie będzie mile widzane... Będzie coś w stylu "ty peadle" i takie tam bo ludzie ( w szkołach) nie rozumieja tego że każdy może mieć swój styl... Ale rób jak uważasz :) pozdr i powodzenia ;)
_________________
Ja tu tylko sprzatam...

...Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-06, 21:22   

Skąd ja to znam :) mój bardzo dobry kumpel miał właśnie identyczne "przeobrażenie". Nie dość,że kompletnie zmienił styl to jeszcze dołożył fryzure. Ze skate'a stał sie punkiem :) i nikt chyba tego specjalnie nie komentował. W tym przypadku zmiana na lepsze :-)
Nie masz sie czego bać ;)
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

martin  

User

Fucker!


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 21:29   

To że zmienię styl już postanowiłem, wasze rady mi w tym pomogły. Ale z tego co wiem to w sklepach typu Re, Cropp czy coś innego to raczej takich spodni nie dostane, a na dodatek mam 174 cm wzrostu =/

[ Dodano: 2009-09-06, 21:52 ]
np. takie?

http://www.allegro.pl/ite...urki_32_34.html
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-07, 17:36   

fajne spodnie! skoro juz przestales chodzic na hiphopa, to czemu mieliby gadac? a jesli nawet, to szybko im sie znudzi. o ile bedziesz dobrze dopieral szmatki :]
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

martin  

User

Fucker!


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-07, 18:29   

No ok, ale nikt mi jeszcze nie powiedział jak takie męskie rurki się profesjonalnie nazywają! :)
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-07, 22:53   

Szczerze nie podobają mi sie rurki u chłopców. i to pewnie dla tego, ze zajebiscie wielbie skate'ów. Ale jeśli Ci tak będzie wygodnie i to ci sie podoba, to noś. Niektórym takie nawet bardziej pasują ;)
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

martin  

User

Fucker!


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-08, 10:14   

Myślę że będę w nich fajnie wyglądał, nie jestem gruby, ani chudy... taki w sam raz :D
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-08, 14:44   Re: Czy to bÄ™dzie gÅ‚upie?

martin napisa³/a:

Boje się że będę główny tematem w szkole, " OOO Marcin zgubił spodnie, i ubiera się jak panienka"


Nawet gdyby tak gadali, to sam wiesz, że jak nie będziesz reagował na te zaczepki albo obrócisz je w żart to się odczepią. A poza tym kazdemu kiedyś zmienia się gust, więc i Tobie mógł się On zmienić. Nie przejmuj się opinią innych.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Wroc02  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 19 Wrz 2009

Sk±d: Wrocek

   

Wys³any: 2009-09-19, 09:21   

U mnie w Liceum każdy jest jak z innej bajki i naprawdę nikomu to nie przeszkadza a wręcz panuje ekstra atmosfera w szkole ...
_________________
"Nie potrafię siedzieć spokojnie i patrzeć, jak ktoś tyra za dwóch. Muszę wtedy wstać i pilnować roboty, krążyć wokół tytana pracy z rękami w kieszeniach i udzielać mu wskazówek. Taką już mam czynną naturę. " - Working class hero !!!
 

Pinkish  

Stały User

Różowa Pantera



Imię: Małgorzata

Wiek: 28

Do³±czy³a: 13 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 17:44   

Mnie się tam podobają takie rurki u facetów, niektórym wręcz przeciwnie. Jeżeli ci się podoba to noś, to twój styl. :)
_________________
`Przedstawione, co piękne, zakończone, co straszne.
...Nie wszystko, co piękne, jest nasze...`
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 20:11   

Podczas życia gusta się zmieniają. Dziś podoba Ci się to a za miesiąc już co innego. Chcesz kup.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

lotnikk

Stały User


Do³±czy³: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-02, 19:05   

Ogólnie ja przez podstawówke i do 2 kl. gim ubierałem sie na skate. Z dzisiejszej perspektywy bylo to smieszne, smiesza mnie szerokie spodnie i za duże bluzy. Od kilku lat ubieram sie dojrzalej tzn jakieś biodrówki, t-shirty bardziej takie dopasowane,nie jakieś bardzo obcisłe . Nikt z tego powodu sie nie nabijał itp. Szczerze miałbym to gdzies, nie ma co słuchac opinii ważne jak sie czujesz we własnych ciuchach
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-03, 16:07   

Każdy jest inny tudzież każdy ma swój styl. Po co przejmować się czyjąś opinią? niech sobie jeden z drugim gada a ty się nie przejmuj. Kupuj i noś to co Tobie się podoba a nie innym.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com