Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

martin  

User

Fucker!


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 18:58   Czy to bÄ™dzie gÅ‚upie?

Hej, żeby nie było szybko opisze sytuację. Mam na imię Marcin, w styczniu będę miał 16 lat. Od 3 lat ubieram się na skate'a. Szerokie spodnie, szerokie (za duże bluzy). Grube buty z DC itd.. w szkole było spoko. Należałem do takiej elity że tak powiem (bo moi kumple też ubierali się w takim stylu) ale od jakiegoś czasu mi się to nudzi spodine i wszystkie stare ciuchy leżą w szafie zakurzone już pewnie, a ja chodzę normalnie ubrany w zwykłe dżinsy i t-shirty NORMALNE. A teraz strasznie mi się podobają spodnie rurki (oczywiście nie takie jak mają dziewczyny) tylko takie ciut szersze, takie dla facetów, i w ogóle taki inny ubiór. Taki schludniejszy, bardziej obcisły. Co o tym myślicie? Będą się ze mnie nabijać w szkole? Jak ubierałem się tak jak opisalem wcześniej to byliśmy traktowanie jak chuligani w szkole, nauczyciele patrzyli z góry, laski w ogóle to samo.. a nagle taka metamorfoza? Boje się że będę główny tematem w szkole, " OOO Marcin zgubił spodnie, i ubiera się jak panienka" Co o tym myślicie?
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-09-06, 19:03   

skoro ci się do podoba to w czym problem. Osoby oceniające po wyglądzie są bardzo płytkie i nie warto się z nimi zadawać ;) każdemu się z czasem styl nudzi, teraz przyszła kolej na Ciebie
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 19:06   

Tak bardzo się tym przejmujesz? Twoje ciało, twoje ubrania, twój styl. Jeżeli tylko nie chodzisz nago to nie widzę problemu. czy tylko dlatego, że ktoś może na ciebie krzywo spojrzeć, masz nie ubierać się w rzeczy które ci się podobają?
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 19:14   

Oj tam, taka zmiana moze o tobie dobrze świadczyć, szczególnie jeśli będziesz wyglądał naprawdę ładnie. Nie możesz przecież nadal ubierać się jak kiedyś skoro przestało Ci to odpowiadać. Po za tym nie wydaje mi się, by to była jakaś duża sensacja. Po prostu, odnalazłeś się w troszkę innym stylu, w czym innym jest Ci wygodnie. Normalne. Nie przejmuj się więc tylko ubieraj tak jak chcesz.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 19:31   

Nie sluchaj co mysla i mowia inni :!:
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:10   

To nie będzie ani trochę głupie, wręcz przeciwnie. Ubieranie za dużych bluz i spodni było głupie i nieestetyczne. Zmienisz swój wizerunek na plus, a bluzy możesz opchnąć skejtom z Twojej szkoły ;)
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Fabri  

Wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:27   

Rób jak uważasz a nie słuchasz innych. Nie przejmuj Się opinnią Innych bo i tak będzie inna niż ty sobie myślisz ;]
 

martin  

User

Fucker!


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:32   

hmm, to chyba tak zrobie? a jak mam pytać o takie spodnie w sklepach? Męskie rurki? xD
 

Fabri  

Wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:36   

Chyba jakos inaczej One Się nazywaja.. ale rozmowa nie boli ;] wiec zapytaj ;D wytłumacz i już.
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:36   

Każdemu przechodzi pewny styl, a to że się nabijać będą to pewnie tak bo albo nie przyzwyczajeni albo dlatego, że będą widzieć kolesia w męskich rurkach co dla mnie normalne ;) Ubieraj się jak Ci wygodnie i olej opinie innych :]
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:36   

Dojrzewasz. Poważniejesz. Jak dla mnie i dla większości to tylko będzie na plus. Więc nie myśl o tym co pomyślą inni, a ubieraj się tak jak będzie Ci wygodnie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

martin  

User

Fucker!


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:38   

No dobrze drogie Panie, ale jak mam o nie pytać w sklepie?
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:41   

martin napisa³/a:

ale jak mam o nie pytać w sklepie?


Opisujesz o co sie dzieje, a pani/pan Ci powie/pokaże co na to Ci moze dać.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

martin  

User

Fucker!


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:42   

No ale wiecie, kurde, chłopak który ubierał sie w skate-shopach idzie kupić dżinsy.. i to rurki. Mam zapytać czy są może jakieś męskie rurki czy jak? Czy rurki dla chłopaków?
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-09-06, 20:44   

ubierzasz się pod opinie innych ludzi czy dla siebie? :-o No to rzeczywiście masz problem :-| Noś to w czym jest ci wygodniej i w czym będziesz czuł się lepiej. Ludzie mamy XXI w :!: te rurko podobne spodnie co opisałeś dla mnie są ok :] ale mało mnie obchodzi w czym chodzą inni ;)
_________________
___________________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com