Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: metalmummy | 2017-01-29, 16:31

Autor

Wiadomo¶ć

Whistler

User


ImiÄ™: Marcin

Doł±czył: 29 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-29, 16:29   Czy to dobre ? Odpowiedni wiek ?

Witam chciaĹ‚ bym prosić o poradÄ™ co zrobić ? OtĂłz poszedlem z Zawodowki do Liceum i tam jest taka fajna dziewczyna spokojna i wgl ladnie sie ubiera i wydaje sie w porzadku i moje pytanie brzmi jak mam do niej zagadac albo cos ona mnie wgl nie zna raz rozmawialismy tylko sie pytalem o paniÄ… z matmy.OgĂłlnie to nie wiem od czego zacząć i wgl mam 17 lat i ja wiem po sobie ze jestem mega dojrzaly a boje sie ze ona moze byc taka jak wiekszosc malolatòw w tym wieku ktore nie wiedza czego chca.Wczesniej mialem taka jedna bardzo ja kochaĹ‚em ale nie wyszĹ‚o czemu ? Nie ta dojrzalosc bardzo sie zawiodlem.Warto tez wspomniec nie nie mam pojecia jak zrobic bo mam wyprany mĂłzg pseudoporadnikami z internetu ktore mi narobily nie lada mÄ™tliku w gĹ‚owie prosze o porade bo chciaĹ‚ bym z tej dziewczyny z nowej szkole coĹ› mieć moĹĽe jakiĹ› materiaĹ‚ na ĹĽone ;)
Szukam czegoś na stałe by miec w kims oparcie i moc najlepiej życ z nim przez wiele lat
Jestem osoba bardzo wierna i rozumiem wiele rzeczy
 

BiaĹ‚y diabeĹ‚  

Pogromca postĂłw



Wiek: 29

Doł±czył: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wysłany: 2017-01-29, 16:34   

Whistler napisał/a:

oszedlem z Zawodowki do Liceum


to najwiekszy błąd w twoim zyciu ...
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

nowyborderliner  

User

Dyrektor banku



Imię: Paweł

Wiek: 22

Doł±czył: 20 Sty 2017

Sk±d: Zimna WĂłdka

   

Wysłany: 2017-01-29, 17:03   

Chodzicie do tej samej klasy?
_________________
:lamer:
 

Whistler

User


ImiÄ™: Marcin

Doł±czył: 29 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-29, 17:35   

Tak chodzimy ja przyszedlem do tej klasy jakis niecaly miesiac temu dokladnie 4 Stycznia
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Doł±czył: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wysłany: 2017-01-29, 17:44   

jeżeli nie potrafisz ciekawie poprowadzić rozmowy to najlepszy otwieracz świata ci nie pomoże.

W 'realu' polecam mojÄ… tajnÄ… technikÄ™, zaaprobowanÄ… przez WyĹĽszy UrzÄ…d Podrywu w Szkole (WUPS), zgodnÄ… z najnowszÄ… podstawÄ… programowÄ… oraz ustawÄ… o likwidacji gimnazjĂłw. Nazywa siÄ™ ona "Gentleman Confidence Distraction while Inserting Subconcious Suggestions" (GCDISS). W wielkim skrĂłcie wyglÄ…da ona tak:

UŻYTKOWNIK (wymagana licencja do zakupu na stronie www.FowoPickUp.edu.com ): Hej, co tam? ;)
TARGET: blablabla

polecam, skuteczność bliska 100%
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Whistler

User


ImiÄ™: Marcin

Doł±czył: 29 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-29, 17:55   

Fowo, potrafie ciekawie prowadzic godzinami nawet rozmowe ale najgorszej jest zainiciowac rozmowe zwlaszcza jak ta osoba jest w miare zamknięta
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Doł±czył: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wysłany: 2017-01-29, 18:23   

Ostatnio ciągle słyszę o zamkniętych, nieśmiałych dziewczynach. Cholera, pomyślałby ktoś że jakiś zalew ostatnio i na 10 dziewczyn jedna nie jest nieśmiała.
Zasada jest taka, że jeżeli konwersacja dobrze się ciągnie ale ona i tak udaje niedostępną itd to zwyczajnie nie jest zainteresowana, samą rozmową tego nie zmienisz.

Przypomnij sobie wszystkie sytuacje kiedy poznawałeś nowych ludzi, pytania jakie padały na początku itd. Wypróbuj je, opowiedz jakąś zabawną historię, możesz powiedzieć że przypomina ci jakąś znaną aktorkę/modelkę, itd (jeżeli jest jakkolwiek zainteresowana na 90% zapyta jaką), dalej ciągniesz samemu.
To naprawdę nie jest jakaś czarna magia jeżeli nie jesteś upośledzoną społecznie osobą :mrgreen:
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Whistler

User


ImiÄ™: Marcin

Doł±czył: 29 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-29, 19:03   

Fowo,No ok sporbĂłje ale miej na uwadze ze to nie jest osoba Dorosla i pewnie nie dojrzala emocjonalnie bo ja potrafie zaczac cokowiek z osoba dojrzala Ja jej nie sprawdzalem ale ona ogl ma taki charakter i z tego co widze to dopiero zaczyna z kimkoliwek rozmawiac
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-01-29, 20:18   

Whistler napisał/a:

boje sie ze ona moze byc taka jak wiekszosc malolatòw w tym wieku ktore nie wiedza czego chca.


kobiety w kaĹĽdym wieku majÄ… ten problem
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2017-01-30, 07:56   

Fowo ty faktycznie masz szkole podrywu? xD
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Doł±czył: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wysłany: 2017-01-30, 14:03   

krul umiĹ‚owany napisał/a:

Fowo ty faktycznie masz szkole podrywu? xD



Kto dzisiaj nie ma :evil:

Whistler napisał/a:

Fowomiej na uwadze ze to nie jest osoba Dorosla i pewnie nie dojrzala emocjonalnie



No i co z tego? Widać jasno pod moim nickiem że też mam 17 lat, dziewczyny w tym wieku zaczynają się już ogarniać, chyba że podbijasz do jednej z tych pokroju 'dziewczynka tatusia do lat 20', z takimi nie będąc słodkim małym chudym chłopcem w rurkach wiele nie zdziałasz
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com