Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Poszerlinka

User


Doł±czył: 03 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-03, 09:48   Czym jest biuro wirtualne

Hejka! Zbieram ciekawe opinie/informacje od ludzi korzystających z biura wirtualnego. Potrzebuje kilka informacji lub opinii na ten temat - z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 

Ferereniak

User


Doł±czył: 03 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-04, 13:31   

Cześć. Ja korzystam z biura wirtualnego od http://ideaplace.pl/pl/ - jeśli chodzi o mnie to jestem jak najbardziej zadowolony z takiego rozwiązania. Potrzebowałem odpowiedniego miejsca do załatwiania spraw biznesowych oraz do krótkich spotkań z klientami. Nigdy nie byłem fanem zapraszania partnerów biznesowych do domu, z drugiej strony kawiarnia nie pasowała mi z powodu hałasu - jeśli właśnie ktoś szuka takiego rozwiązania to jak najbardziej warto, moim zdaniem
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2017-08-04, 21:11   

Jestem bardzo niezadowolony z ideaplace, następnym razem spotkam się z klientem po prostu pod mostem i podejrzewam że będzie większy komfort
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2017-08-17, 13:58   

Idea place było świetnym wyborem,żywe stoliki z meksykanów czy krzesła z kubańczyków pomogły mi poprowadzić rozmowę biznesową na poziomie. Następnym razem pójdę drogą mainstreamową i swoje super mega uber spotkanie MLM/FM zorganizuje w mcdonaldzie.
 

Ferereniak

User


Doł±czył: 03 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-30, 13:11   

Rafał, czy jestes pewien ze bylismy w tym samym miejscu? Mi i moim klientom niczego nie brakowało, spedzilismy tam sporo czasu i nitk nie wyszedl przeziebiony ani z bolącymi plecami np. moze po prostu miales za duze wymagania? Wg mnie komfort tam byl wystarczajacy
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com