Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-08-20, 18:23   

Cukierkowa napisa³/a:

beka z kazdego kto dorabia do sluchania muzyki jakies metafizyczne ideologie. chcialabym zobaczyc jak zgonujecie w konwulsjach bez tego swojego "tlenu/ zycia/ milosci/ narkotyku..." i tym podobnych.



Też chciałabym to zobaczyć :mrgreen: . Pomimo, że niektóre utwory muzyczne wywołują we mnie bardzo silne emocje itp, to nie mam problemów z funkcjonowaniem kilka godzin, dni bez tego. Ciekawe co robią osoby twierdzące, że muzyka to dla nich tlen, gdy jej nie ma? Umierają? :-D
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

LillyMon  

User

gwiazdeczka



Do³±czy³a: 21 Sie 2013

Sk±d: z dali wielkich

   

Wys³any: 2013-08-21, 13:00   

Nie, ale gorzej się żyje. Muzyka pomaga zmienić nastrój, jak się człowiek źle czuje, wystarczy odpowiednio dobrana piosenka i wszystko się od razu widzi w jaśniejszych barwach. Z drugiej strony smutna muzyka podobno też daje radę, np. na złamane serce. Mnie trudno sobie wyobrazić dnia bez muzyki w podkładzie, ale bardzo wkurzają mnie te durne laski, które nawet nie wyjmą słuchawki z ucha jak się z nimi rozmawia. Też tak macie?
 

Akuratna

User


Do³±czy³: 10 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-09-08, 13:47   

Nie wyobrażam sobie zycia bez muzyki. Poprawia mi nastrój, dodaje siły do działania, mobilizuje do treningu, sprawia, że zwykły dzień staje się wyjątkowy.
_________________

 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-13, 20:21   

Muzyka jest niezwykła, i jak raz kiedyś przeczytałam "Od ciszy piękniejsza jest tylko muzyka", choć... trudno sobie bez niej wyobrazić w ogóle cokolwiek dzisiaj. Każdy ma swój własny gust, takie utwory, które sprawiają, że pojawia się mnóstwo emocji. Uwielbiam ją...
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-09-15, 15:39   

Można powiedzieć, że muzyka to mój kompan, który zjawia się wtedy, gdy go potrzebuję, ale czasami warto sobie zrobić od niego przerwę. W końcu wszystko w nadmiarze szkodzi.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

jestemnova

User


Do³±czy³: 12 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-12, 19:40   

Ostatnio miałam dużo czasu wolnego, to był taki czas na szczególne refleksje :) Muzyka to darmowy lek ! Muzyka mnie bardzo wycisza i działa jak taka gumka do mazania. Wkładam słuchawki do uszu i nic nie istnieje! To piękne !!!
 

Samaran  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Pa¼ 2013

Sk±d: Legnica

   

Wys³any: 2013-10-19, 18:43   

Czym jest dla mnie muzyka... Czymś co pozwala funkcjonować jako tako, coś co pozwala czasem odpłynąć czasem pomyśleć a czasem wyłądować gniew. Muzyka towarzyszy mi codziennie, dzięki niej jeszcze jakoś w miare pozytywnie żyje
 

szymekszymek  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 06 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-07, 01:17   

Muzykaaaaaa <3 Spiewam gdy moge, pisze gdy mam czas.Gdyby nie muzyka to nie wiem kim bym był, co robił, jak spędzał czas wolny..
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-11-07, 14:08   

Muzyka- sztuka organizacji struktur dźwiękowych w czasie. Jedna z dziedzin sztuk pięknych, która wpływa na psychikę człowieka przez dźwięki.
_________________
You know who i am
 

mcc  

User



Do³±czy³: 22 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-11-07, 23:19   

Jest dla mnie formą rozrywki. Bardzo przyjemną. Na pewno byłoby jakoś dziwnie bez niej.
_________________
Victoria Concordia Crescit
 

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metalówa



ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 26 Lis 2013

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-11-26, 17:15   

Jest rozrywką jak i formą ukazania siebie, sposobem zrelaksowania się, czynnikiem pływającym na mój nastrój.
_________________
Enjoy capitalism!
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2013-11-26, 18:25   

Muzyka to muzyka. W sumie to nigdy nie zastanawiałam się nad jakimś głębszym sensem muzyki. Słucham, bo lubię.
_________________
But I'm a pyromaniac
I'm storming this w i l d f i r e
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-28, 14:34   

Większość ludzi muzyki słucha, ale jej nie słyszą. Chwytliwa melodyjka, głupawy tekścik, tupiemy nogą, jest fajnie. I tacy ludzie nigdy nie zrozumieją, że muzyka może znaczyć coś więcej. Szczerze? Kogoś to może bawić, a ja naprawdę nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez muzyki. Towarzyszy mi zawsze. Z ciekawości założyłam lasta i po roku przeliczyłam, ile muzyki słucham dziennie. Wyszło mi 7h, czyli dokładnie cały czas, kiedy jestem w domu i nie śpię.. A co z telefonem i słuchawkami? Muzyka jest moją największą pasją, moim hobby, moim zainteresowaniem, pochłania większość mojego czasu i myśli, szczerze ją kocham. Czy zatem stwierdzenie "muzyka jest dla mnie tlenem" naprawdę jest takie błędne?...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-21, 20:54   

Muzyka działa na mnie trochę jak książki - jest to odskocznia od rzeczywistości. Czasami na tyle daję się pochłonąć, że zacierają się granice pomiędzy tym co realne, a tym co nierealne. ¯ałuję, że jestem miernym muzykiem, często chodzą mi po głowie różne melodie, których nie jestem w stanie zagrać.
 

drap

User


Do³±czy³: 27 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-27, 11:44   

Dla mnie jest formą relaksu, odpężenia i zapomnienia o problemach ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com