Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-20, 22:57   

Yyy... Dlaczego?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-09-20, 23:29   

Dlatego, że dla niej normalne jest pisać publicznie na forum, jak ją dymali w porcie Portugalczycy niż zrozumieć, że bardzo trafnie opisałeś schemat zachowania większości facetów w związkach.
Baba siÄ™ boi prawdy haha

No i dwa, to hipokrytka, ona może pisać, że coś jest piękne/brzydkie, ale inni już nie mogą (są wtedy prymitywnymi facetami).
I tak samo tutaj, mówiąc, że jesteś nienormalny wyraża tylko swoje prymitywne zdanie - natomiast jakbyś ty napisał, że coś jest nienormalne, to urządziłaby histerię, że to tylko twoja norma. :-D

Oni po tych studiach filozoficznych na uczelniach-krzakach, tak majÄ….
Nie przejmuj siÄ™.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-09-21, 08:36   

Radzę ci, nie fikaj mi tu, skarbówka.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2016-09-23, 15:06   

Nie wyobrażam sobie czekania z tym do ślubu. Mnie wiążą jedynie moralne hamulce przez wskoczeniem pierwszej-lepszej do łóżka, bo traktuję ten temat poważnie i seks dla mnie tylko ma miejsce w związku lub po głębszym wzajemnym poznaniu (nie mylić z kilkoma głębszymi :-P ). Zresztą od trzech lat mnie ten problem nie dotyczy i nie żałuję, że nie czekam z seksem do ślubu.
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2016-10-03, 20:58   

Abotage, zgadzam siÄ™ z TobÄ…. Podajesz rzeczowe, logiczne i merytoryczne argumenty.

Poza tym, popęd seksualny jest czymś pierwotnym i pojawiającym się niezależnie od stanu cywilnego człowieka. Nikt nie musiał wymyślać popędu, bo pojawia się sam. A instytucja małżeństwa jest czymś wtórnym - ktoś kiedyś musiał wymyślić małżeństwo. Dlaczego osoby, które się kochają, podobają się sobie i czują do siebie popęd, mieliby czekać z zaspokajaniem naturalnych, pierwotnych potrzeb, do odbycia wymyślonej przez jakichś ludzi ceremonii?

Przecież nie jest tak, że małżeństwo zmienia uczucia ludzi do siebie ani że gwarantuje, że para będzie się kochać i żyć w szczęściu do śmierci.

DeSade napisa³/a:

JesteÅ› nienormalny.


SkÄ…d to stwierdzenie?
To tylko twoja opinia, a nie fakt. Natomiast wydaje się być faktem, że twierdzisz, że masz monopol na prawdę, nawet jeśli nie podpierasz jej żadnymi argumentami.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-03, 23:01   

$karbówka napisa³/a:

Oni po tych studiach filozoficznych na uczelniach-krzakach, tak majÄ….
Nie przejmuj siÄ™.



Z tym siÄ™ nie zgadzam.
Po prostu jak ktoś szurnięty przychodzi na studia, to trudno oczekiwać że wyjdzie normalny. Odsetek studentów z zaburzeniami psychicznymi jest lekko powyżej średniej krajowej, ale sądzę że wynik tego że ludzie z jakimiś problemami idą na studia szukając swojego miejsca, poza tym część zaburzeń jak np. zespół Aspergera, wiąże się z wysokim IQ, więc oni są predysponowani do studiów.

Jestem skłonny zaakceptować twierdzenie, że dużo świrów idzie na filozofię, a nie że filozofia powoduje jakieś zaburzenia, zresztą spotkałem tam osoby ekscentryczne, albo nieco "dziwne". Duża, chyba część to jednak zupełnie normalni ludzie. Znałem też gościa który miał jakiśtam zawód o charakterze rzemieślniczym i całkiem nieźle na tym zarabiał, a na filozofię poszedł hobbystycznie, bo go to interesowało. Skrajności po prostu najbardziej rzucają się w oczy.

Tigranes napisa³/a:

Dlaczego osoby, które się kochają, podobają się sobie i czują do siebie popęd, mieliby czekać z zaspokajaniem naturalnych, pierwotnych potrzeb, do odbycia wymyślonej przez jakichś ludzi ceremonii?



Wiesz, kiedyś to miało swoje uzasadnienie społeczne, choć w różnych cywilizacjach różnie ten problem rozwiązywano. Np. na chińskiej wsi, najpierw ze sobą spółkowali, a dopiero jak się przytrafiła ciąża, to zawierano związek małżeński.

Uważam jednak za b.prawdopodobne, że regulowanie dostępu do seksu, było istotnym czynnikiem zwiększającym władzę instytucji duchownych, nawet jeżeli zainteresowani nie byli tego do końca świadomi.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-10-03, 23:29   

philosophus napisa³/a:

Po prostu jak ktoś szurnięty przychodzi na studia, to trudno oczekiwać że wyjdzie normalny.


A to nie Ty pisałeś, ze edukacja spowoduje spadek liczby debili?
Ja właśnie przekonywałem, że to nic nie da. :-D

philosophus napisa³/a:

Jestem skłonny zaakceptować twierdzenie, że dużo świrów idzie na filozofię, a nie że filozofia powoduje jakieś zaburzenia


Ja nie kpię z filozofii, tylko z "filozofów".
No i tego ich masturbowania celem wmówienia sobie jaka to z nich elita. (prawników i innych "elitarnych" też dojeżdżam)
Pamietaj.

DeSade napisa³/a:

Radzę ci, nie fikaj mi tu, skarbówka.


Nie fikam.
Za fikanie jest ostrzeżenie.
Więc nie fikam.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2016-10-06, 02:46   

philosophus napisa³/a:

poza tym część zaburzeń jak np. zespół Aspergera, wiąże się z wysokim IQ, więc oni są predysponowani do studiów.



Co za galopująca i szkodliwa bzdura o "upośledzonych geniuszach". Tak się hoduje jakieś debilne stereotypy, które potem krzywdzą ludzi cierpiących na różne zaburzenia, bo ignoranci oczekują od nich "magicznych" właściwości mając do tego podstawy niczym średniowieczna medycyna do leczenia dżumy.

Czy to jest rok 2016? Czy ciągle poza ortodoksyjnymi wyznawcami różnych dziwnych religii czystość przedmałżeńska jest dla kogoś ciekawym tematem do rozmowy?
_________________
#truestory
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-10-06, 08:24   

Takich słów się po Tobie Krit, nie spodziewałam...
Oczywiście, że geniusz i nazwijmy to swego rodzaju obłąkaniem, mają ze sobą wiele wspólnego.
Wystarczy przejrzeć biografię wybitnych, żeby zauważyć pewne podobieństwa.
I najnowsze badania dodatkowo to potwierdzajÄ….
Tylko głupiec nie dostrzega tu zależności.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mÅ‚oda91  

User



Do³±czy³a: 04 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-10-10, 13:01   

5 lat trzymania, ślub a potem rozczarowanie :D
lepiej mieć doświadczenie i się odpowiednio dobrać niż żałować. Oczywiście nie mówię o wielkiej ilości partnerów, ale jeden czy dwa..
Seks jest jednym z najważniejszych elementów związku.
Znam też osobę, która zdradziła męża po 5 latach bo jak to powiedziała "była ciekawa jak to może być z innym"
 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-10-21, 08:47   

No i? Ludzie też biorą dragi, bo są ciekawi, jak to jest. Więc dla mnie to żaden argument.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-23, 18:51   

To jest argument. Może brzmieć absurdalnie, ale jak nam z kimś źle, to takie myśli prędzej czy później przyjdą.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com