Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-13, 00:00   da sie to naprawić czy friendzone?

Cześć, na wstępie chciałbym powiedzieć, że mamy po 18lat. Zacznę może od początku, stręszczę najbadziej jak się da pomijając te mniej istotne wątki.
Więc tak, mój kumpel jakieś 5-6tyg temu nakłonił mnie do napisania do pewnej dziewczyny która mi się podobała, jak się okazało ja też się jej podobałem lecz nie wiedziała jak do mnie zagadać lecz kontakt wzrokowy był pomiędzy nami. Pisaliśmy codziennie po pare godzin/cały dzień, codziennie w szkole na przerwach siedzieliśmy i gadaliśmy codziennie, spotkaliśmy się raz w parku na 2-3h, w rozmowe z nią zauważyłem to, że czasami się martwi, komplementuje mnie itd. po 5tyg nie wytrzymałem i zapytałem się czy chce czegoś więcej od naszej wiadomości, powiedziała, że nie wie, że potrzebuje czasu. ( Chciałbym tutaj zaznaczyć, że mój kolega pokazywał mi rozmowy z nią, gdzie pisała,że potrzebuje czasu by mnie poznać) I to było jakiś tydzień temu, potem na drugi dzień normalnie pisaliśmy, lecz w weekend ona nie miała czasu, cały czas była offline itd. wysyłała mi tylko na takiej aplikacji zdjęcia, że gdzieś tam jest, w tym tygodniu, poniedziałek i wtorek, nie pisałą do mnie prawie nic, wysyłała zdjęcia na tej aplikacji ale prawie nic nie pisała, krótko mówiąc olała mnie, zresztą w niedziele wieczorem też i tak 3dni w sumie mnie olewała, byłą prawie cały czas niedostępna, po czym postanowiłem też ją olewać...
Jeżeli ona nagle pisała ze mną 20-40min a nie tak jak wcześniej dłużej (olewając ) ja też ją olewałem, w wtorek lub w poniedziałek dostałęm od niej wiadomość " cos nie tak? bo jakoś tak inaczej się zachowujesz" olałem jej spojrzenie w szkole, jak obok niej przechodziłęm udaławałem, że jej nie widzę a widziałem jak specjalnie odwraca w moją stronę głowę będąc pewną, że powiem 'czesc' następnie widziałem jej spojrzenie jak gdzieś szedłem.

I tak te 3-4dni był dość.. takie..olewające, dzisiaj dostałem od niej wiadomość, " jak tam... " jakiś przedmiot pomimo tego, żę WIE DOSKONALE, że nie mam go w środy, po chwili zapytała się dlaczego jestem.. hm? smutny? czy coś się stało? i żebym się uśmiechnął, powiedziałem jej dzisiaj na korytarzu cześć, zamieniłem dwa zdania i poszedłem, była raczej taka lekko przytłoczona, nie wiem co mam myśleć, od czwartku nie siedzieliśmy razem na przerwie, nawet jeżeli do mnie nie pisała to w jakiś sposób mnie zaczepiałą ( tymi zdjęciami).
Jakieś 2tyg temu jak była na 18 i się upiła spotkaliśmy się, dostałem wiadomość jej NAJLEPSZEJ koleżanki żebym nie zmieniał o niej zdania po tym co zobaczyłem (no upiła się lekko).

Boję się, że przegrałem... że moje szanse właśnie legły w gruzach,że nic z tego się nie da już zrobić, wydaje mi się, że dobrze zrobiłęm na przestrzeni tych 4dni, że udawałem takiego niedostępnego itd. wzbudziło w niej to pewnie... taką niepewność, że może się wycofałem itd. dlatego dzisiaj tak chętniej pisała.

Boje się, że to już koniec, chociaż sama często zaczyna rozmowę - sama chciała mnie poznać, sama do mnie zagadała za drugim razem, jej najlepsza koleżanka mnie zaprosiła, poznałem ją itd.

Myślicie, że coś z tego może być? Co takiego mam zrobić.. by zaczęła się bardziej starać?

Dodam, że naprawdę bardzo dobrze dam się pisze, rozmawia, jej oczy .. są mega, źrenice powiększone na maksa ! koloru oczu nie widać, błyszczą się jak diamenty.

Nie wiem co mam zrobić, by była bardziej zainteresowana.

Pewnie jak zwyklę.. wszystko zniszczyłem, zepsułem wszystko.. pierwszy raz na kimś tak mi zależy.

* i jeszcze jedno, nie wiem, czy żartowałą czy na serio, ale dzisiaj napisałą mi coś takiego "ups, chyba zaraz pójdę spać xd" dosłownie to,rozmowa wyglądała w ten sposób

coś pisaliśmy i ona
Ona: przed chwila mowiles cos innego
ja; przecież zartowalem
ona; nie wyczułam ironii ( to chodzilo o picie alko podczas prowadzenia samochodu xd)
ja: może następnym razem wyczujesz xd
ona; postaram siÄ™
ja; próbuj
i wtedy ona te'ups' napisała, jak myślicie, wszystko stracone? da się to jakos naprawić?
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-04-13, 10:00   

Wydaje mi się Marcin, że wszystko za poważnie bierzesz. Widać na pierwszy rzut oka, że jesteś dziewczyną zainteresowany. Ale rozpatrywanie tego np. że "pytała o przedmiot którego nie masz" i dlaczego tak zrobiła jest trochę bez sensu. Wiem, wiem, trudno się powstrzymać jeśli ktoś Ci się podoba. Można też szukać jakiś oznak wybranki, ale bez rozdrabniania na takie szczegóły, to nigdy nie przynosi nic dobrego. Szanse że wyjdzie są i to przecież duże. MOIM zdaniem takie akcje w stylu "nie spojrzę", "nie powiem cześć" są na poziomie podstawówki albo gimnazjum. Powinieneś podejść i pogadać o co chodzi, może rzeczywiście nie miała czasu pisać, może miała jakieś problemy... Czemu ludzie unikają szczerej rozmowy i oddają się takiemu gdybaniu?
_________________

 

sunseadream  

Stały User



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 23

Do³±czy³a: 09 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-04-13, 15:35   

Zgadzam się z moim przedmówcą, wydaje mi się, że nadajesz błahostkom zbyt wysoką rangę. Wiadome, zalezy Ci na niej, ale nie dajmy się zwariować :D jak widzisz, zdziwiło ją Twoje zachowanie, a ono mogło już narobić jakiegoś zamieszania. Przecież miała prawo nie odzywać się dłużej, nie znasz jej dobrze, nie wiesz, co u niej się dzieje. A moze wtedy latwiej byloby Ci taka sytuacje zrozumieć. Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma i nie rób tego, co robi ona, zeby, hmm, zwrócić na siebie uwagę czy Bog wie co. Bo nie masz takiej potrzeby. Ode mnie tyle.
_________________
"Jeden dzień i nic ponad to. Nie oglądaj się za siebie i nie rozpaczaj nad przeszłością, bo już jej nie ma. I nie kłopocz się o jutro, bo jeszcze nie nadeszło. Żyj w teraźniejszości i uczyń ją tak piękną, żeby była warta zapamiętania." J. Scott Taylor
 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-14, 00:45   

Zdziwiło mnie, że zgodziła się iść ze mną na jakieś ciacho i kawę po świętach, myślałem, że jeżeli wie co do niej czuje ( pisałęm, że się pytałem jej czy chce czegoś więcej) to mnie oleje, w sumie zadałem tamto pytanie w takiej formie... oznajmującej xD właściwie powiedziałem jej ze idziemy na kawe po swietach tak zdecydowanie.

Jak by tu podkręcić zainteresowanie jej skoro wie mniej więcej co do niej czuje?
Cały czas pisze, a jak olewałem to tak jak pisałem.. sama do mnie pisała.

W takiej sytuacji czuje się.. zmylony, niby nadal jest zainteresowana itd. ale po moim pytaniu w sumie powinna wiedzieć, czego od niej oczekuje.
Nie wiem... co mam myśleć.

[ Dodano: 2017-04-18, 22:14 ]
Kurde, jest problem. Czuję od jakiegoś czasu, że mnie olewa, np. w zeszłą środę kiedy dwa dni lekko ją olewałem coś do mnie na chwile na korytarzu zagadała, następnie napisała mi, żebym się uśmiechnął, czy nie jestem na nią zły itd.
Pisaliśmy tak przez święta, że zamieniliśmy może z 6-7 zdań, po świętach trochę więcej tzn. od wczoraj bodajże, pare razy pisaliśmy, dzisiaj już więcej, sama do mnie zagadała, cały czas ironizuje niektóre rzeczy, zgrywa się, śmieje itd. Dzisiaj np. podesłała mi obrazek z napisem " 40% kobiet ma partnera, reszta ma rozum" po chwili podesłała kolejny był po angielsku ale na polski wychodzi tak " Droga [ktostam] Chciałbym się zapytać, czy czujesz do mnie to samo co ja do Ciebie? Też mnie kochasz? zaznacz tak lub nie " było na czerwono zaznaczone "no" w słowie know.
Po chwili odparłem "Więc już znam odpowiedź na moje pytanie" , ona wysłała taką minkę jakby te dwa memy to była ironia, a ja "dobrze wiedzieć" po czym ona napisała przestań" i 5min nie pisałem (bo nie mogłęm ) odpisała "aha" gdy napisałęm co się stało odpoisała "Nic." po chwili coś tam pisaliśmy,ona gdzieś poszła napisała mi gdzie no ale nie ważne, potem wrociłą pisaliśmy z40min,droczyła się ze mną itd. zgrywała i po chwili coś tam napisałem -raczej taki żart bo chodziło o coś takiego jak np. zgole się na łyso na wakacje, odpisała "nie" po chwili zpytalem dlaczego, ona 'bo nie' po chwili cos napisałem ze będę fajnie wygladal itp. ona - "Pa". Ja napisałem "Pa xD " i jakaś tam emotka z uśmieszkiem , taka płacząca ze smiechu, odpisała elo ja eldo xd jakoś tak dziwnie i już nie odpsiała, wchodziła na fb co 20-30min ale nic nie napisała przez 1'30h - prawie, od momentu kiedy ostatni raz napisałem, tak to mnie czasami olewa, zaprosiłem ją na kawe w sobotę (jakiś czas temu) to mi odpisała 'może jak będę miała czas' w szkole to śledzi mnie wzorkiem, zresztą u góry to coś napisałem.
Nie wiem co o tym myśleć, może na serio. Niczego nie chce. Po za tym jak coś tam pisałem, żartowałem żeby pocałowałą jakiegoś nauczyciela starego - no drażniłem się , odpisała mi " całowanie jest obleśne".. Co teraz?
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-04-18, 23:26   

A wiesz po czym poznaję że to się nie uda?
Po tym jakie ściany tekstu piszesz.

Jeżeli tym czy dziewczyna jest w tobie zainteresowana podniecasz się jak katolicy powrotem jezusa to nic dziwnego że wyjdzie klops. Każde jej zachowanie bierzesz za oznakę czegoś. Dziewczyny pociąga w facetach właśnie ich niezależność a jeżeli w trakcie rozmowy z nią potrafisz zmienić swój humor 5 razy zależnie od tego co ci powiedziała to nie rób sobie wielkich nadziei.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Kate04  

User


Do³±czy³a: 15 Kwi 2017

Sk±d: WrocÅ‚aw.

   

Wys³any: 2017-04-19, 10:12   

Marcin303, Prowadzisz dzienniczek tego kiedy się odezwie, a ile milczy, a co można uznać za coś co wskazuje na brak zainteresowania? :-D :-D

Zluzuj slipki i zajmij się czymś produktywnym a nie czekaniem aż Księżniczka odpiszę :evil:
_________________
Kto pyta - ten błądzi =)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com