Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

giamor

User


Doł±czył: 19 PaĽ 2016

   

Wysłany: 2016-10-19, 17:27   Deklaracja maturalna

Witam, jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego. Szkołę ukończyłam w roku 2012. Na maturze nie udało mi się niestety zaliczyć przedmiotu matematyka. Chcę przystąpić do niego w roku 2017, jednak nie wiem w jakim terminie składa się deklarację? Informacje jakie uzyskuje w internecie są mylne. Nie złożyłam deklaracji wstępnej 30 września, czy to oznacza, że termin przepadnie? To mój ostatni termin, pomóżcie :(( załamię się
 

Goci

User


Doł±czył: 26 PaĽ 2016

   

Wysłany: 2016-10-26, 12:49   

Idź do sekretariatu (a jak nie możesz, to są jeszcze telefony i poczta e-mail) i spytaj. Oni tam nie gryzą, a będziesz mieć informację z pierwszej ręki.
_________________
Goci
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2016-11-21, 20:39   

Absolwentów obowiązuje deklaracja lutowa. Nie wiem jaki jest dokładnie termin w tym roku, ale na pewno jeszcze nie minął. Zorientuj się jednak do kiedy musisz wypełnić papiery, żeby się nie okazało, że w lutym stawisz się w szkole o dzień za późno.
 

Abotage

Stały User


Doł±czył: 13 Wrz 2016

   

Wysłany: 2016-11-22, 22:45   

PodepnÄ™ siÄ™ pod temat.
W tym roku zdałem szkołę średnią po poprawce w sierpniu. Poszedłem do szkoły policealnej, dwuletniej.
Jeśli chciałbym zdawać maturę za dwa lata, po skończeniu tej szkoły to do kiedy mam się zadeklarować?
 

optista

User


Doł±czył: 26 Lis 2016

   

Wysłany: 2016-11-26, 15:33   

jak wam poszła matura tak w ogóle ? :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com