Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-10-17, 21:47   Demakijaż

Jakich używacie kosmetyków do demakijażu i czy przywiązujecie do tej czynności odpowiednią wagę? Zdarza Wam się położyć spać z makijażem na twarzy?
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-17, 21:53   

Do demakijażu oczu używam dwufazowy płyn z Marionu. W miarę dobry jest. I potem tylko myję twarz żelem do mycia twarzy z AA. I jeszcze nigdy nie zasnęłam będąc pomalowana, chcąc nie chcąc zawsze muszę bo bym spać nie mogła.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-17, 22:46   

Ja sporadycznie używam (sporadycznie się maluję) mleczka firmy LIRENE bodajże.
Nie chce mi się iść do łazienki i sprawdzać ale chyba z Lirene , tak. : P
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-10-18, 00:34   

Płyn do demakijażu z avonu ;p bo lubie :)
Nie preferuje spania w makijażu . . .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-10-18, 13:24   

agusiek napisa³/a:

Płyn do demakijażu z avonu ;p bo lubie :)


Ja używam tego z odżywką. Bardzo dobrze zmywa i nie podrażnia oczu.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-18, 16:30   

Demakijaż oczu: łagodzące mleczko oczyszczające z nivea, jestem zadowolona z efektów.
reszta: żel do mycia twarzy w połączeniu z oczyszczającymi płatkami z garniera.
Bez bicia przyznam się, że zdarza mi się sypiać w makijażu, niezwykle rzadko, ale zdarza. Zazwyczaj wtedy gdy jestem po imprezie i nie mam już sił na nic, lub też mam potwornego lenia.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-20, 18:13   

oczy zmywam mleczkiem z AVONu (biale opakowanie z czarna zakretka) - specjalne do demakijazu oczu
za to reszte makijazu zmywam mleczkiem z biedronki :evil: tego z rozowa zakretka - i szczerze powiem ze chwale je sobie, wczesniej uzywalam roznych dobrych firm mleczek i ogolnie nie widzialam wiekszej roznicy.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Anula  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 21:47   

Przywiązuje do tego wage.Jak już jestem umalowana(bo rzadko się maluję) to używam chusteczek do demakijażu.
 

Mimid  

Stały User



ImiÄ™: Marcelina

Do³±czy³a: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-21, 17:29   

Pomimo tego, że maluję tylko rzęsy zawsze zmywam tusz^^. Od ponad roku używam płynu Garnier [;. Miałam krótką przerwę na jakieś mleczko, ale mi nie odpowiadało.
_________________
'Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.'
Julian Tuwim

'Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć. Osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy.'
Gregory House
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2009-10-23, 13:01   

Coco Chanel napisa³/a:

Bez bicia przyznam się, że zdarza mi się sypiać w makijażu, niezwykle rzadko, ale zdarza.


Mi też. Ale tylko w stanach skrajnego poimprezowego wyczerpania.
Bardzo rzadko się maluję, ale jeśli już, to do demakijażu używam płynu z ziai, taki niebieski na dole, przezroczysty na górze - tani i fajny.
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-23, 21:01   

Ja do demakijażu twarzy używam różowego mleczka z Garniera. Jest bardzo łagodne i delikatnie, nie podrażnia, i przede wszystkim, nie pozostawia na twarzy tłustej warstewki, której baaardzo, bardzo nie lubię. Do demakijażu oczu używam innego kosmetyku, dwufazowego płynu Loreala, mleczko jest zbyt ciężkie, w ogóle makijaż oczu łatwiej zmywa się płynem, niż kremowym mleczkiem.

Bez demakijażu nie wchodzę do łóżka, bo nie potrafię zasnąć umalowana, takiego już mam hopla na tym punkcie. Co dzień wieczorem pielęgnuję skórę twarzy róóóżnymi specyfikami, nawet gdy jestem mega zmęczona, bo mam nieodparte wrażenie, że jeśli nie umyję buzi, nie przemyję jej tonikiem i nie nałożę kremu, obudzę się w fatalnym stanie. To oczywiście bzdura, ale przywykłam już do mojej małej obsesji. ;)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-23, 22:23   

Ja nie maluję się, tzn.maluję tylko oczy tuszem... ale co to za malowanie. Wody wogóle nie używam do twarzy bo kosmetyczka mi powiedziała że tylko jeszcze bardziej mi wysuszy skórę. Używam tylko Physiogel'u. Fajnie nawilża, szybko wchłania się i ładnie pachnie.

Ze spaniem to różnie bywa, często zdarza mi się spać z 'makijażem'ale to wina mojego wrodzonego lenistwa... natomiast potem, rano czuję że skóra nie jest taka jak powinna... bo nie dałam wiczorem kremu. :-x
_________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę."



hue hue
raz jestem a raz mnie nie ma
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-10-23, 23:56   

nie potrafię zasnąć z makijażem.
zresztÄ…, po powrocie do domu zawsze od razu zmazujÄ™. takie przyzwyczajenie.
używam mleczka ogórkowego z Ziai i nie narzekam.
_________________
meow
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-10-25, 19:52   

Zawsze, ale to zawsze zmywam makijaż. Nawet, gdy wracam o piątej rano muszę się wykąpać, doprowadzić do porządku i dopiero wtedy czysta i świeża mogę zasnąć i odpocząć.

A do demakijażu używam przeróżnych specyfików, nie mam ulubionego produktu, bo nie widzę dużej różnicy w ich działaniu. Obecnie stosuję coś w Nivea.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-25, 19:55   

Potrafię zasnąć z makijażem.Choć,wolę go wcześniej zmyć.
Ziaja coÅ› tam.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com