Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 23:02   

Nie znosiłam chodzenia do dentysty, bo zawsze mnie strasznie bolało. Mama mi opowiadała, że jak byłam mała, to ugryzłam dentystkę :oops: Ponoć strasznie się wściekła. A teraz bazuję na znieczuleniach, bez tego ani rusz. ;)
 

7Raptor7  

User

Skipping my life...


Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Oxfordshire

   

Wys³any: 2010-09-12, 13:12   

uhh Nigdy ! Przeżyłem horror u dentysty i nie cierpię do niego chodzić. Być może sam sobie szkodzę, ale po ,,naprawie'' trzech zębów , nie udaję się na wizytę już od 1,5 roku :wstyd: Jakby tego było mało stomatolog stwierdził , że mam unerwione zęby nieco wyżej niż przeciętny człowiek. ... a tu się mała dziurka zrobiła :przestraszony: ...
_________________

 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 13:17   

Ja przy wbijaniu igły w dziąsło płacze, tak mnie boli.
Nie lubię chodzić do dentysty. Znieczulenie mało mi pomaga.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-09-12, 13:21   

Leczenie kanałowe do najprzyjemniejszych nie należało, ale jakoś nigdy nie odczuwałem lęku przed dentystą.
 

7Raptor7  

User

Skipping my life...


Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Oxfordshire

   

Wys³any: 2010-09-12, 13:25   

Pozazdrościć ci tylko ... :]
_________________

 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-09-12, 13:42   

Nie boję się dentysty, to znaczy, jest takie dziwne uczucie w brzuchu jak się w poczekalni czeka ;) ale to chyba w psychice siedzi, jak byłam mała oj to ze strachu dzwoniłam zębami :D.
Mam fajną dentystkę, zawsze biorę znieczulenie, które mnie nie boli (moja dentystka nie ma dużej igły tylko takie maleńkie, krótkie jak pół szpilki i oczywiście cieńsze, więc się tego prawie nie czuje), dźwięk borowania mi nie przeszkadza za bardzo i lubię tą świeżość po wizycie :-) , jest tak czysto w buzi. Miałam swego czasu dwa kanałowe, nie bolało mnie, tylko swędziało przy zatruwaniu :-P , wady kanałowego to cena i długie trwanie zabiegu. Niedługo idę na kontrolę, przed wakacjami miałam czyściutko, ale teraz coś mnie czasem boli z tyłu przy zębie mądrości :-/ trzeba to obejrzeć.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-09-12, 14:01   

oj...powinnam pojsc bo mam kilka chorych zebow. w zimie wyleczylam 2-kanałowo-nie bolalo bo ze znieczuleniem. ale jak slysze jak wierci to mnie ciarki przechodzą. w lecie troche mnie jeden zaczął znowu boleć-troche mi sie pokruszył juz jakis czas temu i bolalo mnie bo dziure mam :P mialam isc do dentysty ale przestalo mnie bolec, poza tym byly 40 stopniowe upaly ze sie z domu od wiatraka nie chcialo wychodzić. moze w zimie znowu zaczne leczyc chociaz kilka hehe. nie moge sie zmusic zeby pojsc
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-12, 16:01   

Jeszcze nigdy nie miałam okazji pójść do dentysty z bolącym zębem czy stanem zapalnym. Szczęśliwie, moje zęby są zdrowe. Do dentysty obecnie udaję się jedynie na wizyty kontrolne tak na wszelki wypadek.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-09-12, 16:13   

Nienawidzę.Strach wywołuje u mnie hasło ze strony dentysty "bez znieczulenia".
Jak dotąd leczenia kanałowego,czy innych bardziej drastycznych zabiegów nie miałam.
Jednakże na myśl o plombowaniu uginają się pode mną nogi.
_________________
Drugs&hugs.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-09-12, 16:18   

Boję się,stracham się bardzo.Ale jakoś tam szczególnie często tam nie bywam.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 19:13   

Mam złe wspomnienia. Brzydzę się tej pani dentystki, jest absolutnie nieprzyjemna.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

weckly  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 13 Sie 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2010-09-12, 19:28   

Dentysta... Ahh.
Jako małe dziecko nienawidziłam.
Potem okazało się ,że mam poważne problemy z zębami... No i sama postanowiłam się zebrać i zrobić z tym porządek (kiedyś było by w końcu trzeba...]
Poszłam i mam spokój. W najbliższym czasie wybieram się na wizytę kontrolną...
Na szczęście po wielu nieudanych próbach znalezienia odpowiedniego lekarza - znalazłam.
¦wietny gość, pożartuje, zagada i nagle mówi ,że już koniec. No Anioł w białym fartuchu :mrgreen:
_________________

 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 19:39   

Do dziś boję się dentysty. Głównie z powodu bólu. Niestety zęby mam słabe. Szybko się psują i trzeba często odwiedzać. Oswoiłem się z tym strachem.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

alabama  

Mega wymiatacz

Why so serious?



Do³±czy³a: 05 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-09, 20:35   

Dentyści... brr. Nie chodzę. Ostatni raz byłam chyba pięć lat temu. Boję się niezmiernie. Mdło mi się robi, kiedy wchodzę do tego gabinetu, a na tym stoliczku te narzędzia służące do grzebania w szczęce... brr. W najbliższym terminie nie planuję wizyty u stomatologa. Mam jeszcze wszystkie potrzebne zęby - więc jeszcze nie. :-/
_________________
"Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż w tym pierwszym znaleźli się wszyscy ciekawi ludzie."

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-09, 21:23   

Te narzędzia mnie nigdy nie przeszkadzały. Po prostu zawsze boję się bólu, a taki ból nie jest przyjemny.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com