Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



Imię: Iwona

Doczya: 19 Sie 2009

   

Wysany: 2010-10-11, 11:22   

mnie denerwuje i obrzydza to jak wiem ze mi dłubie w zębach...pomimo ze zawsze mam znieczulenie to i tak mam takie dziwne uczucie...brrrr powinnam isc ale nie moge sie przelamac;/ zeszłej zimy chodzilam i wyleczylam 2 zęby a jeszcze mi kilka zostało, ale nie moge jakos psychicznie...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2010-10-11, 13:56   

Byłem nastawiony na wizytę w przychodni zdrowia i dodam, że na dzisiaj byłem ustawiony, to tak jakbym umówił zbieg okoliczności bo kazali mi przyjść w Listopadzie. Ale pi.. to zakładam kominiarę i idę prywatnie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

FantaSy1

Wymiatacz



Doczy: 09 Gru 2009

   

Wysany: 2010-10-11, 16:52   

Iwona napisa/a:

mnie denerwuje i obrzydza to jak wiem ze mi dłubie w zębach.


jak chłopak wsadza Ci język do buzi tez Cię to denerwuje i obrzydza?
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 14 Lip 2010

   

Wysany: 2010-10-11, 17:04   

FantaSy1 napisa/a:

jak chłopak wsadza Ci język do buzi tez Cię to denerwuje i obrzydza?



Pocałunek a dłubanie w zębach to dwie różne rzeczy.
 

Ostatnio zmieniony przez ^byku93 2010-10-11, 17:20, w caoci zmieniany 1 raz  

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-10-11, 17:07   

^byku93 napisa/a:

Pocałunek na dłubanie w zębach to dwie różne rzeczy.


¯eby to wiedzieć to trzeba być, albo domyślnym, albo się już całować.

Osobiście nie mam jakiegoś takiego urazu jeżeli chodzi o dentystę, jednak nie chodzę. Zęby mam zdrowe, przynajmniej na to wychodziło przy ostatniej wizytę, miałem przyjść na kolejną za miesiąc od tamtego i nie przyszedłem, było to dwa lata temu. Tak mi się zapomina, chociaż chodzę do szkolnego! Na przeglądy co jakiś czas gdy mamy gorszą lekcję.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



Imię: Iwona

Doczya: 19 Sie 2009

   

Wysany: 2010-10-12, 16:51   

FantaSy1 napisa/a:

Iwona napisa/a:

mnie denerwuje i obrzydza to jak wiem ze mi dłubie w zębach.


jak chłopak wsadza Ci język do buzi tez Cię to denerwuje i obrzydza?



o lol...
mialam na mysli to, ze to jak mi ktoś czyms dlubie w zebach to jest okropne...cos takiego jak drapanie pazurami po scianie czy tablicy....

i pisalam o zębach a nie o buzi...
 

mist  

Hiper wymiatacz



Doczya: 31 Sie 2010

   

Wysany: 2010-10-12, 18:31   

Nie chodziłam prawie nigdy, ale musiałam pójść po dość agresywnej grze w nogę (październik zeszłego roku), bo od tej pory rusza mi się górna jedynka. No i wizyty za wizytami lecą i już się nie boję. W sumie nie ma czego, a może już się przyzwyczaiłam.
Ale

Iwona napisa/a:

mnie denerwuje i obrzydza to jak wiem ze mi dłubie w zębach


Mam tak samo.

FantaSy1 napisa/a:

jak chłopak wsadza Ci język do buzi tez Cię to denerwuje i obrzydza?


Dla ścisłości to też.
 

Jelly.  

User



Doczya: 12 Pa 2010

   

Wysany: 2010-10-14, 10:38   

Boje się go jak nie wiem co. Fobia z dzieciństwa i tak zostało. Przed wizytą trzęsę się jak galareta, boli mnie brzuch.. A jak już zaczyna wiercić.. ten dźwięk i uczucie. Okropność.
_________________
I tylko jedno może unicestwić marzenie- strach przed porażką.
 

ooo

Wymiatacz



Doczy: 15 Pa 2010

   

Wysany: 2010-10-16, 18:38   

Ja tam mogę chodzić, ale takie niewygodne siedzenia są, że jak wstaję to mnie łeb boli.
_________________
:)
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczya: 05 Maj 2009

Skd: Berlin.

   

Wysany: 2016-08-09, 18:05   

olaszym86 napisa/a:

Ostatnio znajoma poradziła, abym tu zapytała o dokładny przebieg takiego zabiegu, to wiedza na ten temat na pewno mnie uspokoi.



Przed swoim pierwszym kanałowym uznałam, że warto poszukać w google dokładnego opisu zabiegu wraz z możliwymi komplikacjami i pożałowałam.
_________________
meow
 

Hermiona78

User


Doczy: 16 Wrz 2016

   

Wysany: 2016-09-29, 13:33   

Zadbane zęby świadczą o atrakcyjności, teraz idziesz do dentysty, dostajesz znieczulenie i możesz się kimnąć 45 minut na fotelu. Nic nie boli a zęby zadbane
 

fioletta  

User


Doczya: 03 Pa 2009

   

Wysany: 2016-11-03, 19:30   

Z tym znieczuleniem to bym była ostrożna. A możecie polecić dobrego stomatologa ortodontę w Łodzi?
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-01-24, 15:25   

Chodzę tylko, jak to się nazywa... kontrolnie.
Co trzy miesiące, nic mi nie dolega.
Także na usuwanie kamienia nazębnego.
Nigdy nie miałam leczonego zęba ani wyrwanego. Raz zabieg, który nie tyczył się zębów lecz dziąsła.
Mam mocne zęby, zdrowe, dziedziczone po ojcu, który podobno miał piękne, mocne zęby. Ha!I ani jednego krzywego zęba.
Cieszę się, że to co najlepsze mam po nim, czyli zęby, gdyż moja mam ma na przykład bardzo słabe, i ma już tak zwaną protezę. Podobnie mojemu bratu sypią się, pomimo, że dba o nie tak samo jak ja! Czyli bardzo, bardzo, niemal przesadnie.
Od dzieciństwa bowiem razem, przed umywalką szczotkowaliśmy zęby, nucąc w duchu piosenki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

karzel

User


Doczy: 18 Kwi 2017

   

Wysany: 2017-04-18, 14:51   trzebnica

no ja zdecydowanie polecam dentystę z trzebnicy bo nikt tak nie ma podejścia do dzieci jak tamci ludzie, mój mały brat ktory panicznie boi się stomatologa, tam czuł się jak u siebie w domu zero płączu i krzyku :) polecam każdemu zdecydowanie! pieniędzy również ostatnich z człowieka nie zdzierają :)
 

fioletta  

User


Doczya: 03 Pa 2009

   

Wysany: 2017-11-06, 22:08   leczenie kanałowe

A słyszeliście o leczeniu kanałowym mikroskopowo? Podobno komora trzonowego zęba to pole o wymiarach 5 na 4 mm., więc bardzo precyzyjnie musi być zrobione. Pominięcie kanału w trakcie leczenia endodontycznego to najczęstsza przyczyna komplikacji i późniejszych kłopotów. Fajne jest to, że teraz stomatolog, za pomocą mikroskopu, może zajrzeć do wnętrza korzenia i np. zlokalizować oraz wyjąć złamane narzędzie lub udrożnić kanał, co dawniej było nie do osiągnięcia. Dążymy do perfekcyjności i dlatego nasze wymagania rosną w stosunku do lekarzy i wykonywanych usług. Raz a dobrze trzeba dbać o ząbki także pamiętajcie żeby wybierać dobrze wyposażony gabinet stomatologiczny.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com