Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-11, 14:08   

Cytat:

mają za zadanie zmniejszyć podział komórkowy włosa



omujborze :wstyd:
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

mz01

User


Do³±czy³: 24 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-24, 13:24   

Ja chodzę do kosmetyczki na depilacje woskiem nie ma tragedii jeśli chodzi o ból , a na pewno jest to lepsze niż co chwile maszynką się golić .
 

wojda  

User


ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 22

Do³±czy³: 26 Cze 2015

Sk±d: jaro

   

Wys³any: 2015-06-26, 11:25   

malinowa1 napisa³/a:

Powiem Wam ze mam juz dosyc codziennego skrobania nóg i innych czesci ciala maszynką.

dlatego kocham zimÄ™ :P http://smerfetka.pl/obrazek/2711
_________________
SPAMER
 

taig

User


Do³±czy³: 03 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-30, 23:11   

na mnie niestety kiepsko podziałała ;/
 

sylkaa  

Stały User

sylkaa


ImiÄ™: sylwia

Wiek: 22

Do³±czy³a: 20 Mar 2015

Sk±d: poznañ

   

Wys³any: 2015-09-28, 08:01   

ale mowia ze wlosy w koncu odrastajha
_________________
cofnąć się by wziąć rozbieg
 

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-13, 16:07   

Ech...powiem wam szczerze że raz zrobiłam sobie taka depilacje i za drugim razem było o niebo lepiej niż za pierwszym ;)

[ Dodano: 2015-10-13, 16:08 ]
Mi odrosły po około 6 miesiącach
 

Marzena2015

User


Do³±czy³: 12 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-12, 07:00   

dorota_k napisa³/a:

martabielec napisa³/a:

A na czym polega ten zabieg epifree? Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć, kto na przykład miał taką depilację laserową dwa lata temu? - jestem bardzo ciekawa czy te włosy faktycznie nie odrastają....


Włosy po laserze odrastają, nie licz na to, że nie odrosną nigdy, koleżance już po kilku miesiącach odrosły, była załamana, bo kupę kasy wydała. Innej znajomej po paru latach, ale też odrosły. Poza tym laser nie jest dla każdego, nie podziała na jasne włosy, siwe, rude, cienkie, ani na ciemnej karnacji.
Zabieg epilfree polega na tym, ze najpierw robi się depilację woskiem lub pastą, a potem smaruje się skórę specjalnym serum, która opóźnia wzrost włosków, jak pisała piwonia. Efekty z czasem są podobne do lasera, ale jednak sam zabieg jest wielokrotnie tańszy.




Od dawna byłam zainteresowana depilacją laserową i w końcu się na to zdecydowałam. Jestem już kilka miesięcy po zabiegach i wszystko w porządku, włosy nie odrastają. Może po prostu Twoja koleżanka nie poddała się odpowiedniej liczbie zabiegów bądź też miała duże przerwy pomiędzy nimi. Poczytaj depilacja laserowa
 

Julczita  

User


ImiÄ™: Julia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-12, 14:07   

ja na razie tylko pachy, ale zadziałało całkiem nieźle, długo już nie ma włosów.
 

paula.rozman

User



Do³±czy³: 13 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-13, 11:29   

Ja słyszałam że najważniejszy jest rodzaj laseru jakim będzie wykonywany zabieg, to znaczy typ i czy jest "nowego" typu czy jest stary. Od tego zależy skuteczność depilacji, tak mi tłumaczyła koleżanka, miała robioną depilację w salonie i jej włoski nie odrosły, jest zadowolona i mnie tez namawia. I ważna jest też grubość , kolor i rodzaj włosa - od tego zależy ile zabiegów trzeba będzie wykonać. W większości przypadków niestety trzeba go powtarzać z tego co słyszałam, ale niektórym się udaje za pierwszym razem
 

Domicela

User


Do³±czy³: 12 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-17, 11:23   

Laser to nie jest jednorazowy zabieg, to jest coś, co trzeba powtarzać kilka razy, zanim uzyska się pożądany efekt. Depilacja laserowa dlatego jest tak droga, bo jest skuteczna, ale jeśli ktoś myśli, że jeden zabieg załatwi problem, to tak się nie da. To jest bardzo dobra opcja dla osób z ciemnymi włoskami, dość grubymi, one najszybciej odrastają i są bardzo problematyczne. Ale na na przykład łydki to by chyba trzeba było ze trzy tysiące liczyć w tych kilku sesjach. Drogi interes.
 

Filigranowa  

User

Idealnie Nieidealna



ImiÄ™: Monika

Wiek: 39

Do³±czy³a: 30 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-11-30, 09:56   

Jest tyle innych metod depilacji ze nie zdecydowałabym się na laser nawet gdybym mogła. Mam tak delikatna skórę, że nie ma szans że przeszłabym pomyślnie próby.
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2016-09-08, 08:57   

Najgorszy jest pierwszy raz, nie próbowałam wprawdzie laserowych zabiegów, ale pamiętam pierwszy raz golenia się depilatorem, łzy same mi leciały :D później było już lepiej.. a teraz nie mam praktycznie włosów na nogach ;)
_________________

 

mÅ‚oda91  

User



Do³±czy³a: 04 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-10-10, 12:53   

Ja mam taki depilator w domu, kosztował prawie 2000 zł, ale złożyłam się po połowie z siostrą. W ogóle nie mam włosków na nogach i nie place kosmetyczce :)
 

fajnyraper

User


Do³±czy³: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-10, 15:11   

ja bym ten ból porównała do depilacji zwykłym depilatorem - trochę szczypie, ale bez przesady:) są laski, dla których nawet depilator jest nie do przyjęcia bo płaczą z bólu,wiec to pewnie one narzekają:)
_________________
http://zdrowomaniak.pl
 

golinka

User


Do³±czy³: 17 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-17, 14:54   

mnie na laserówke nie stac :(
_________________
Odchudzanie blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com