Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rostan  

User

¦wiat jest dziki.


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 27

Do³±czy³: 18 Sie 2011

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2011-08-18, 22:33   

Dla mnie zdecydowanie bardziej przyciÄ…ga ogolona.
 

kisssmyasss  

User

KissMyAss



ImiÄ™: Czarna ;)

Wiek: 31

Do³±czy³a: 18 Sie 2011

Sk±d: st±d ;>

   

Wys³any: 2011-08-19, 14:30   

Albo obydwoje owłosieni, albo obydwoje wydepilowani.. jak kto woli ;)
Czemu tylko kobieta ma się tam depilować?
Ja się depiluje i mój chłopak też.. higieniczniej i wygodniej podczas seksu oralnego ;)
 

zasznurowana  

User

Wiedźma



ImiÄ™: Catherine

Do³±czy³a: 20 Sie 2011

Sk±d: Silent Hill

   

Wys³any: 2011-08-20, 20:55   

Nie wiem, nie myślę jak facet (i nie chcę tak myśleć :-P ) ale jak dla mnie, depilacja stron intymnych jest po prostu wygodna. Czuję się wtedy bardziej komfortowo. Zwłaszcza, że nie czuję strachu na basenie, że coś mi wystanie :wstyd:
_________________
"¯yję cicho, krwawiąc"
 

naturalny755  

User


Do³±czy³: 11 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-08-24, 19:04   

tak-to fajnie wyglada
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-24, 20:36   

Nie wyobrażam sobie mojej dziewczyny i wogle jakiejkolwiek tam nie wydepilowanej...fuuuj
Ja również sobie ścinam włosy tam,wygląda tak inaczej i higieniczniej :))
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-08-24, 20:49   

Ja się odniosę do tego "higieniczniej" - bujda na resorach. Powoduje podrażnienia i łatwiejszy dostęp dla bakterii :) Także golić/przycinać można w celach estetycznych.
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-08-24, 21:07   

szostol napisa³/a:

Ja się odniosę do tego "higieniczniej" - bujda na resorach. Powoduje podrażnienia i łatwiejszy dostęp dla bakterii :)


Otóż to. To jest prawdą i nie ulega dyskusji. Tak samo nie ulega dyskusji to, że pachwiny są najcieplejszym punktem ciała na mapie i jest tam idealne środowisko do rozwijania się bakterii. Długie włosy łonowe odpowiednia temperatura i wilgoć spowodowana poceniem się jest świetną pożywką dla pasożytów. Jednak należy pamiętać, że gdyby te włosy tam nie miały istnieć, to natura by z pewnością je usunęła. Co innego higiena pod tytułem depilacja, a co innego podstawa higieny i codzienne mycie tamtych okolic.
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-26, 00:23   

Owszem,bo jeśli ktoś się depiluje tam ale rzadko myje ,to na pewno słowo "higieniczniej" tu nie pasuje.
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

Consilier  

Stały User



Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-26, 02:48   

Każda płeć powinna się depilować. TO jest pozostałość ewolucji aby nie przeziębić jajników czy jajek :D

1. wyglÄ…da estetyczniej
2. nie wydzielają włosy intensywnego zapachu: jednych wabi, drugich odrzuca
3. nie przeszkadza przy seksie Oralnym : nie zaczepi zębami i nie wyrwie :wstyd:
standardowy : nie zahaczy o penisa i nie bedzie ciągnął do pochwy. Ból jest przedni i członka bez prezerwatywy ( z też) oraz nie sprawi bólu kobiecie.
4. lepiej jest całować coś co jest gładziutkie :D
5. aż chce siętam rękę włożyć czy język
_________________
Trololololololol ..... exterminate!
 

foxtrot

User


Do³±czy³: 08 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-08, 21:09   

Wygolona - tylko. Moja dziewczyna dobrze o tym wie, ale na szczęście, ona też woli się tam golić. Ja sobie tylko trochę przycinam, jak już tak hardkorowo tam zarośnie, ale całkiem nie goliłem się tam nigdy i się nie ogolę. W ogóle uważam, że całkowicie depilują się tylko geje (bez urazy, drodzy geje).
 

Moleks  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-10, 12:48   

więc jestem gejem, który nie lubi gejów a kocha swoją dziewczyne ;p

wracajÄ…c do tematu
jak najbardziej jestem za.. powinno się golić miejsca intymne..
 

Hekate  

Stały User

Bogini Ciemności



Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-09-10, 23:12   

Zdecydowanie powinno się depilować miejsca intymne, wygląda to estetycznie i nie odrzuca.
_________________
"Są tacy, co nie potrzebują nocy. Ciemność promieniuje z nich."

~Stanisław Jerzy Lec
 

peluniakleszcza

User


Do³±czy³: 12 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-12, 23:22   

n o jak dla mnie to poproszę o depilację . ja Mojego Kochanka zawsze przypylam żeby się o0golił , zawsze dochodzimy do ultimatum , ja staram się nadążać za łoniakami i walcze z nimi jak najlepiej mogę . mężczyzni tez powinni zadbać o maszynke do golenia lub cospodobnego i przystrzyc troszke tego łosia. wyobrazcie sobie dziewczyny jakie to uczucie wypatrzec łoniaki mężczyzny w swoim kroku. masakra !! doswiadczenie mi podpowiada ze ''łysinka'' w tych okolicach zarówno jak i u pań i u kobiet jeest bardzo seksowna . zgadzam sie równiez na dosc dobre wystrzyzenie ze smaczkiem u kobie.t dziekuje pozdrawiam :evil:
 

hemptu

User


Do³±czy³: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-20, 00:36   

mój chłopak dzisiaj powiedziałby że wolałby żebym się ogoliła na zero. ja osobiście tego nie lubię, nie podoba mi się to i przeraża mnie wizja wiecznych podrażnień i golenia co 2-3 dzień. nie to że o siebie nie dbam, mam przycięte włoski, nic nie wystaje, łono praktycznie wygolone, na wargach zostawiony przystrzyżony paseczek. powiedział mi to dopiero teraz kiedy już planujemy współżycie. pieścimy się od kilku miesięcy ręką i nic na ten temat nie mówił, myślałam, że to akceptuje i nie przeszkadza mu to, tak jak ja daję mu wolną rękę do jego depilacji. uważam że to kwestia wysoce indywidualna byle nie było jakiegoś zaniedbania :-> . sama nie wiem, czy ogolić się tak jak on chce. generalnie poczułam się jakbym była jakimś brudem i sie mnie brzydził, chociaż jak zobaczył moją minę to powiedział że jak aż tak nie chce to żebym tego nie robiła.
 

kwiatkovaa

Wymiatacz



ImiÄ™: Alicja

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: z krainy czarów

   

Wys³any: 2012-02-20, 12:28   

hemptu, na Twoim miejscu poszłabym na kompromis - powiedz facetowi, że wydepilujesz się tam raz i zobaczysz jak się będziesz z tym czuła. Jeśli źle to wrócisz do poprzedniego stanu i po sprawie :-)

Ja sama uważam, że kobieta powinna się tam depilować na tyle, na ile czuje taką potrzebę :-) Wiadomo, że 3cm "kłaki" nie wyglądają estetycznie, ale cóż... jak kto lubi :-D
Co do facetów... indywidualna sprawa, dla mnie najlepsze jest przycinanie, na drugim miejscu w ogóle nie depilowanie, a na trzecim coś, co kompletnie mi się nie podoba - wygalanie do łysa :-P Ale tak jak mówiłam - co kto lubi... :-)
_________________
Let's go to the mall! Today! :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com