Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

unhappy  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Wrz 2010

   

Wys³any: 2011-06-08, 20:01   Depilacja miejsc intymnych

Czy uważacie, że dziewczyna powinna się tam depilować ? Szczególnie interesuje mnie co faceci o tym sądzą.
_________________
Imprezki, kolesie i przyjęcia,
nie płacze po nich w chusteczki Velvet,
ale lubi się zakochać od pierwszego dmuchnięcia.
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-08, 20:12   

Bez włosków jest wygodniej.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-06-08, 20:18   

Na pewno powinna zadbać o wygląd wzgórka łonowego. Osobiście nie mam nic przeciwko owłosieniu pod warunkiem, że jest odpowiednio przycięte, podgolone, czy jaką technikę tam się wybierze.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Mieszko  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 20 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-06-08, 21:45   

No, wiesz w bikini nie wyskoczysz zarośnięta tam jak goryl. Teraz taka "moda" jest na wydepilowane kobiety.
_________________
Stań w obliczu jednego wroga tak, jakbyś miał do czynienia z tysiącem nieprzyjaciół; zetrzyj się z tysiącem nieprzyjaciół tak, jakby był to tylko jeden wróg.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-06-08, 22:57   

unhappy napisa³/a:

Czy uważacie, że dziewczyna powinna się tam depilować ?


To tak samo czy facet powinien golić, przycinać owłosienie łonowe. Generalnie narzucanie mija się z celem. Jeśli kobieta dba o komfort, wygodę to sama dla siebie będzie depilowała miejsce intymne czy też przycinała owłosienie.
Jeśli facet jest z kobietą, to przecież jej nie da ultimatum "zgolisz albo koniec z nami".
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-09, 08:00   

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie gładkie nogi rozmarzyć się idzie,tam te miejsce również,dla wygody i dla komfortu jak napisał ktoś wyżej :]
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Zavih  

Stały User

Kucharzyna



ImiÄ™: Filip

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Cze 2011

Sk±d: Wschód Polski

   

Wys³any: 2011-06-09, 08:47   

Wg mnie kobieta jak i mężczyzna, powinni depilować się w kroku.
1. Jest to higieniczne,
2. £adniej wygląda
3. Nie przeszkadza przy oralu. (robisz dobrze, a tu w ustach masz włosy, fuuu).
_________________
Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem. Woody Allen
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-06-09, 09:57   

owlosienie lonowe trzeba golic jak odrosnie nawet 2cm to nie przeszkadza ale oprocz szparki zadbajcie (jesli macie) o wlosy w okolicach odbytu bo to najbardziej obrzydza i odstrasza nie ma gorszego widoku niz sciagnac dziewczynie majtki i zobaczyc chodzby kilka nie dlugich wloskow lekko przyklejonych do skory na skutek ciepla.......................
 

dino  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-20, 16:18   

Ja też uważam, że to sprawa każdego z nas, ale dla higieny chyba lepiej ogolić tę okolicę ;d
Podczas zbliżenia dużo bardziej podniecająca jest dziewczyna ładnie zadbana tam ;p
 

cinekcool  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 36

Do³±czy³: 29 Maj 2011

Sk±d: LPU

   

Wys³any: 2011-07-22, 20:35   

Dla mnie lepsza jest ogolona - raz że seksowniej wygląda a dwa, że nie drażni przy oralu.
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-07-29, 00:32   

Nie wiem jak innych ale włosy u kobiet w kroku mnie strasznie obrzydzają.
Oczywiste jest to że jak ma malutkie odrosty to tam jeszcze jakoś przeżyję ale jak ma taki duży zarost to masakra,sam golę sobie w kroku,zresztą ładniej i higieniczniej to wygląda.
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

rewolwerowiec  

User


Do³±czy³: 28 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 00:35   

Uwazam, ze dla kobiety o wiele komfortowo jest byc tam wygolonym :)
Jesli chodzi o faceta dla niektorych tzw. fryzurka to cos kobiecego i krecacego dal innych cos obrzydliwego a brak jej porownuja do wzgorka dziecka nie kobiety :). Ja jestem za brakiem owlosienia :)
 

RuthVanAldin  

User



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-18, 09:38   

cóż, to zależy od preferencji. ja wole się wygolić, włosy mnie irytują. co do facetów to też uważam że w tych rejonach powinni mieć porządek, a poza tym mogą być włochaci.
_________________
Mnie nigdy nie gnębiła potrzeba pognania w noc.
Chowałam się w barach, bo nie chciałam chować się w fabrykach.To wszystko.
¯al mi milionów, ale nigdy nie czułam się samotna. Lubię siebie. Jestem najlepszą rozrywką jaką mam. Napijmy się jeszcze wina!
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-18, 10:49   

Zarówno Kobieta jak i Mężczyzna powinni dbać o depilację miejsc intymnych.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-08-18, 13:24   

z włosami czy bez - co kto lubi, sprawa indywidualna kazdej kobiety. natomiast jedno jest pewne, jezeli juz raz sie wydepilujesz, rob to regularnie, inaczej seks bedzie przypominał jazdę konno na siodle zrobionym z potłuczonych kawałków szkła.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com